Vyplněný formulář žádosti o sloučení rodiny v Německu (VZOREK)

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    nazlixnumx
    účastník

    Myslím, že to teď bude dopadat na mé srdce!
    Kdybychom to viděli už dříve, přál bych si, abychom to naplnili cirpindik den před 2.

    Ale kolik míst jsme vyplnili jinak?

    **) Požádal jsem ho, aby ho nechal prázdný
    Protože pokud jsou dvě hvězdy, vyplněné z Německa, říká, že není třeba odpovídat.
    Takže jsme nic nenapsali?

    A otázka, jak se živit
    V němčině
    Chtěl jsem, aby tam bylo napsáno „Pracuji s manželkou.“ Platí to i pro ně?

    A ve formuláři 21 jsem řekl, že na otázku "Jak dlouho chcete zůstat v AFC?" napište "na neurčito"?
    A na konci formuláře vám dovolte napsat „ich beantrage die Aufenthaltserlaubnis für ……..“ a „unbefristet“.
    tj. neurčitě.

    Jsou to špatné? Odpovězte prosím.

    nazlixnumx
    účastník

    a ještě jedna otázka,
    Říkáte, že se nebudete držet obrázkové sekce ve formuláři?

    Udělali jsme to, ale?
    Proč by jinak chtěli obraz, pokud ho nebudeme držet?

    fuk_xnumx
    účastník

    který obrázek jste udělal a budete dávat obrázek ve formě, kterou se nelepíte na extra bitanemi teď vám dám extra bitemesi, které pak chcete vložit obrázek, ale nevkládáte formulář, ale nevyplníte místo, kde nemáte problém, jak to mám udělat? vyplňte místa, která jsou již ve formuláři

    nazlixnumx
    účastník

    moje žena biometrické obrázky převzaty z
    vyplnil dva formuláře a nalepil oba
    pořídil si s tebou další obrázky

    fuk_xnumx
    účastník

    Okay, ale normálně nedoporučujeme nikomu, aby se držel informací, které znáte jen velmi dobře, takže říkáme, že zbytek konzulátu se stará o své vlastní již vyhýbající se riziku

    reyyan na
    účastník

    Než Horizon přišel do Německa, nemohl jsem sám vyplnit tento formulář žádosti. Moje němčina byla tehdy velmi nedostatečná. Zaplatil jsem spoustu peněz překladatelské agentuře za vyplnění tohoto formuláře, víte !! Jak dobrý člověk opravdu jsi. dejte všem vědět, jaká je vaše hodnota vAllahi. přátelé opravdu horizont německo dělá hodně pro budoucnost. Poskytuje spoustu informací a ušetří vám velkou zátěž zveřejněním tohoto formuláře žádosti v turečtině v srozumitelném jazyce. Jsem zpátky v těch letech. Měl jsem těžké časy. Můj manžel byl v Německu, nemohl jsem to sám přeložit, a jak jsem řekl, nechal jsem tento formulář vyplnit výměnou za peníze. VĚDĚTE, ŽE HORIZONT NEMŮŽE BÝT VYPLACEN.

    DÍKY UFUK. Fajn:)

    yfatih
    účastník

    Mám také chronickou alergickou astmatickou bronchitidu .. Musíte ji zmínit v oddělení nemocí? Co je němčina?

    reyyan na
    účastník

    Nemyslím si, že musíte psát vůbec. Mám bronchitidu, nepsal jsem.  :)

    fuk_xnumx
    účastník

    skutečný

    fuk_xnumx
    účastník

    ?

    Střelec
    účastník

    Lidi, kolik míst jsem udělal špatně, když na to napíšu tak, že nic jako škrábání neexistuje?

    fuk_xnumx
    účastník

    Pokud je to v pořádku, vyjměte jej znovu z tiskárny

    Střelec
    účastník

    Fuk bratře, vymazal jsem to korekční tekutinou, snad se nic nestane. Mimochodem, nemusejí být ty příspěvky na fóru originální?

    fred48
    účastník

    Stáhl jsem si formulář z Ankarského konzulátu a některé části se změnily. Je možné, abyste zveřejnili vyplněný vzorek nového formuláře

    dietetik
    účastník

    Dobrý den, v přihlášce je dotaz, zda Vám byl již dříve zablokován vstup do Německa. Moje turistické vízum, o které jsem dříve žádal, bylo zamítnuto. Co sem mám napsat??? Díky předem za Vaši odpověď…

Zobrazuje se 15 odpovědí – 1 až 15 (celkem 51)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.