Volná kampaň německé trenérské sady Sona Erdi

> Fóra > Zprávy a oznámení o produktech a službách společnosti Almancax > Volná kampaň německé trenérské sady Sona Erdi

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    MuhaяяeM
    účastník

    Vážení členové a návštěvníci, naše kampaně na doručování produktů zdarma, které provádíme asi 2 roky, skončily.
    Rádi bychom poděkovali každému, kdo projevil zájem o naše výrobky.

    Naše německá vzdělávací sada, která se skládá z německého vzdělávacího DVD s kapacitou 7 CD a 23 německých slovních karet (600 slov a 60 řečových vzorů), je nabízena k prodeji hluboko pod tržní cenou a naši členové a návštěvníci si naši sadu budou moci nechat zaplatit hluboko pod tržní hodnotou. V tuto chvíli je k dispozici pouze možnost platby u dveří a velmi brzy budou aktivovány alternativní platební systémy.

    Naše nové produkty jsou v současné době ve fázi přípravy a my s vámi brzy budeme u skvělých kampaní a produktů.

    upřímně

    3,14
    účastník

    –> Když říkáte alternativní platba velmi brzy, jak brzy, pane Muharreme? :) Jsem moc zvědavý na nová DVD. Předchozí jsem už dala tetě. Jsem obětí??? ;D

    –> Myslím, že bych si měl zvyknout, že se před odesláním zprávy několikrát zamyslím. :-X

    Cemalettin
    účastník

    Zdravím vás, pane Muharreme, ocenil bych, kdybyste mě mohl kontaktovat, toto je moje e-mailová adresa.  cemalettin_karabas@hotmail.com 

Zobrazuje se 2 odpovědí – 1 až 2 (celkem 2)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.