Jak si mohu vzít svůj Turecku prostých zboží?

> Fóra > Obecná sekce o Německu a dalších evropských zemích > Jak si mohu vzít svůj Turecku prostých zboží?

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    reyyan na
    účastník

    Dobrý den, přátelé. Mám 4-5 kufrů věcí, které si vezmu do Turecka. Bude mě to stát hodně letět. Můžete mi sdělit ceny s dopravou? (Upřímně řečeno, nemohl jsem najít dopravní prostředky, protože místo, kde bydlím, je malé. Informace jsem získal pouze z tureckého trhu, který mi řekl o dopravních vozech, které převážejí ovoce a zeleninu z Německa do Turecka, ale také řekl, že hrozí ztráta mých věcí.) Nebo když si při koupi letenky koupíte věci navíc, zaplatíte 2 eura za kilo. To jsem slyšel, ale nevím, jak moc je to pravda. Také vím, že pokud Cestuji s Lufthansou, mám právo vozit 46 kilo. Ale moje váha kufru je kolem 100 kilo. Vezmu s sebou i notebook. Co pro něj mám udělat? Ukážu vám svou fakturu, nemám o tomto problému žádné informace, protože jsem si nikdy předtím nepřinesl počítač. :) Byl bych velmi rád, kdyby někdo o těchto problémech věděl.

    https://www.almancax.com/almanca-alfabesi-das-deutsche-alphabet.html

    guru
    účastník

    ahoj REYYA, hodně štěstí. Vracíš se do TR?

    Když jsem přijel do Turecka z Německa, přinesl jsem si věci na přepravu. Dostanou 1 EUR za každý 7 kg letadlem.

    Přinesl jsem asi 15 balíků standardní velikosti, včetně nádobí, žehličky a kávovaru, stejně jako elektrických spotřebičů, celkem jsem zaplatil 300 EUR.

    Turecké společnosti můžete zavolat na internetu
    google zadejte TUBAY TRANSPORT BRUCHSAL

    tugce_doerj je
    účastník

    Za notebook nemusíte vystavovat faktury. Každý má s sebou svůj laptop, příruční počítač nebo podložky. Televize musí být na cestě k většímu majetku v Německu a dělat elektronické faktury oluyor.turkiye musí být jako on. Vždy, když jdu, nosím 2 notebooky, do dneška nic nevyšlo.

    Přepravní společnosti vyžadují spoustu peněz za 100 kg. Protože vám dají 1 kontejner. Stejná cena, která přepraví 1 kg v tomto kontejneru, je stejná cena, která přepraví 100 kg. Pokud chcete, vezměte si s nádobou sedací soupravu, pokud chcete, 1 talíř.

    dejavuxnumx
    účastník

    Dobrý den, přátelé. Mám 4-5 kufrů věcí, které si vezmu do Turecka. Bude mě to stát hodně letět. Můžete mi sdělit ceny s dopravou? (Upřímně řečeno, nemohl jsem najít dopravní prostředky, protože místo, kde bydlím, je malé. Informace jsem získal pouze z tureckého trhu, který mi řekl o dopravních vozech, které převážejí ovoce a zeleninu z Německa do Turecka, ale také řekl, že hrozí ztráta mých věcí.) Nebo když si při koupi letenky koupíte věci navíc, zaplatíte 2 eura za kilo. To jsem slyšel, ale nevím, jak moc je to pravda. Také vím, že pokud Cestuji s Lufthansou, mám právo vozit 46 kilo. Ale moje váha kufru je kolem 100 kilo. Vezmu s sebou i notebook. Co pro něj mám udělat? Ukážu vám svou fakturu, nemám o tomto problému žádné informace, protože jsem si nikdy předtím nepřinesl počítač. :) Byl bych velmi rád, kdyby někdo o těchto problémech věděl.

    Ahoj Reyya,

    Nejprve doporučuji, abyste si svůj notebook nosili na cestách jako příruční zavazadlo. Při nakládání elektronických předmětů do zavazadlového prostoru letadla se neplatí žádné pojištění. V zásadě je zakázáno nakládat elektronické předměty do zavazadlového prostoru. Samozřejmě jej můžete nahrát, ale pokud jste jej naložili na papír, letecké společnosti vložily takovou položku, aby se vyhnuly problémům s platbami tím, že řeknou, že problém je váš.

    Zadruhé, mezinárodní příspěvek na zavazadla leteckých společností je 30 Kg. Příspěvek na příruční zavazadla je 8 kg. Samozřejmě, letecké společnosti jako Pegasus a Sun Express, které prodávají levné letenky, mají za cíl dosáhnout zisku z přebytečných plateb za zavazadla snížením příspěvku na zavazadla na 20 Kg.
    Když řeknete 100 kilogramů zavazadel; Pokud přijedete do Turecka se společností, která uznává právo na 30 kg zavazadla (Turkish Airlines atd.), Přepravce letadel podle mé rady do 33 kilogramů již nezní, pokud více Türkhavayol 2-3 kilogramy. Připravte si příruční zavazadlo 8 liber jako příruční zavazadlo.
    S sebou si tak můžete vzít přibližně 40 – 45 kilo.

    Doporučuji poslat zbývající položky poštou nebo nákladem. Pokud byste poslali z Turecka do Německa PTT, doporučuji. Ale nevím, která instituce tam tak funguje, ale je to pravděpodobně DHL. Musíte získat cenu od DHL.
    Důležitý je samozřejmě také obsah zavazadel. Pokud máte elektronické předměty, neposílejte je tímto způsobem. Pokud však máte pouze osobní věci, můžete je bez problémů poslat poštou. Aby nedošlo k uvíznutí v celnici, neměly by tam být žádné elektronické předměty.

    Pokud se vracíte s definitivní platností, ujistěte se, že dostanete od konzulátu „dokument o definitivním návratu“. Tento dokument vám dokonce dává právo přestěhovat se bez placení celních poplatků. I když vaše věci uvíznou na turecké celnici, můžete je získat pomocí tohoto papíru, žádný problém.

    1963
    účastník

    Společnost Pegasus stojí 5 TL za kilogram, při nákupu letenek si můžete dokoupit další zavazadlo.

    dejavuxnumx
    účastník

    Společnost Pegasus stojí 5 TL za kilogram, při nákupu letenek si můžete dokoupit další zavazadlo.

    5 TL pro vnitrostátní lety.
    Pokud na mezinárodních letech přidáte další zavazadlo v okamžiku zakoupení letenky, 5.50 TL, které si zakoupíte při rezervaci pokoje. Pokud řeknou, že máte na letišti nadměrná zavazadla a chcete zaplatit, zaplatíte 6 eur za kilogram

    1963
    účastník

    Neřekl jsem nic jiného, ​​koupil jsem si lístek za 5 TL, nyní je to 5.5, takže není velký rozdíl. :) náklad dhl trvá přibližně 1–5 eur za 6 kg a do cíle se dostane za velmi dlouhou dobu, trvá to 1-1,5 měsíce.

    dejavuxnumx
    účastník

    Neřekl jsem nic jiného, ​​koupil jsem si lístek za 5 TL, nyní je to 5.5, takže není velký rozdíl. :)

    Dobře, pak jsem si myslel, že jsi řekl, že je mi líto, že jsem to přidal do pole.

    Sám nemůže přidat více než 20 kilogramů dalšího zavazadla. Má 100 kilogramů zavazadel a stále nemůže dělat svou práci, aby si vzal příruční zavazadlo 40 kilogramů +. Mělo by to trvat poštou nebo jinou cestou. Pokud řekne, že si připlatí za zbývajících 60 kilogramů, musí utratit 10krát více, než je hodnota předmětů uvnitř. :)

    1963
    účastník

    ano, odpočinek, pokud 60 i s nákladními společnostmi s nákladem kiloyu, které budou posílat příliš drahé, aby přišly, budou obchodovat s celními v elektronických artefaktů přicházejících do Turecka je také velmi Pokud odeslání nejlevnější v Německu jako PTT DHL v Turecku jsem šel 3 dní balíček poslal jsem před váhou 32 kg 18 eur zaplatil 1 kg papírového balíčku 18 dní Šel jsem a zaplatil 9 euro 
    PS3 ztratil v backendu, nebyl nalezen

    dejavuxnumx
    účastník

    ano v Německu jsem šel 60 dní balíček poslal jsem před 3 kg hmotnosti, jako je PTT příliš drahé přijít bude vyřizování cel v elektronické esyalar, pokud v pravý čas dostat nejlevnější náklad přicházející do Turecka DHL Turecko pokud odeslání i se zbývajícími 32 kiloyu nákladní podniky zaplatil 18 eur za 1 kg papírového balíčku Šel jsem za 18 dní, zaplatil jsem 9 euro 
    PS3 ztratil v backendu, nebyl nalezen

    Reyyo, radši si po kousku přineste kufr, pokud se sem chystáte jít znovu. Jinak jsou všechny druhy nákladů drahé. Turecko se vydá na známou cestu, aby na požádání přivedlo zbytek z nich. Jinými slovy, ať už jedou do jiného města, než do kterého půjdete v TR, pošlou je do města, ve kterém se nacházíte, s nákladem v Turecku. Zbytek kufrů je dostatečně snadný pro vstup do TR

    reyyan na
    účastník

    Děkuji všem jednotlivě za jejich komentáře. ano, guru, myslím. Plánuji se vrátit do Turecka koncem tohoto roku. Zdá se výhodnější být v mé vlastní zemi, pokud jde o obchodní a soukromý život.

    Elektronicky neexistuje nic jako moje oblečení v kufrech, které si vezmu. Hmm, je to pravda, bude to stát víc, než odnést věci, kterým rozumím z komentářů, než obsah zavazadel Nejlogičtější se zdá být ve dvou stranách. Minulý rok jsem jel s Luftansou a její právo nosit bylo 23 23 různých kufrů a celkem 46 kilogramů. Ale nehody pro tento rok, Lufthansan neměl přímé lety do Ankary. přijel přímo do Istanbulu. levné posílání balíků z Německa do Turecka z Německa do Turecka, ale velmi drahé. Hledal jsem.

    guru
    účastník

    Jak jsem řekl, přijedete a odjedete 1 * 2krát, což byla letenka nebo něco takového.
    Myslím, že můžete vzít to, co si můžete vzít letadlem, a zbytek zvládnout transportem.
    Měl jsem 15 kartonů, myslím, že jsem měl spoustu věcí uvnitř, polovina domu stejně stála téměř 300 eur. přišlo to bez problémů

    reyyan na
    účastník

    Ahoj Reyya,

    Nejprve doporučuji, abyste si svůj notebook nosili na cestách jako příruční zavazadlo. Při nakládání elektronických předmětů do zavazadlového prostoru letadla se neplatí žádné pojištění. V zásadě je zakázáno nakládat elektronické předměty do zavazadlového prostoru. Samozřejmě jej můžete nahrát, ale pokud jste jej naložili na papír, letecké společnosti vložily takovou položku, aby se vyhnuly problémům s platbami tím, že řeknou, že problém je váš.

    Zadruhé, mezinárodní příspěvek na zavazadla leteckých společností je 30 Kg. Příspěvek na příruční zavazadla je 8 kg. Samozřejmě, letecké společnosti jako Pegasus a Sun Express, které prodávají levné letenky, mají za cíl dosáhnout zisku z přebytečných plateb za zavazadla snížením příspěvku na zavazadla na 20 Kg.
    Když řeknete 100 kilogramů zavazadel; Pokud přijedete do Turecka se společností, která uznává právo na 30 kg zavazadla (Turkish Airlines atd.), Přepravce letadel podle mé rady do 33 kilogramů již nezní, pokud více Türkhavayol 2-3 kilogramy. Připravte si příruční zavazadlo 8 liber jako příruční zavazadlo.
    S sebou si tak můžete vzít přibližně 40 – 45 kilo.

    Doporučuji poslat zbývající položky poštou nebo nákladem. Pokud byste poslali z Turecka do Německa PTT, doporučuji. Ale nevím, která instituce tam tak funguje, ale je to pravděpodobně DHL. Musíte získat cenu od DHL.
    Důležitý je samozřejmě také obsah zavazadel. Pokud máte elektronické předměty, neposílejte je tímto způsobem. Pokud však máte pouze osobní věci, můžete je bez problémů poslat poštou. Aby nedošlo k uvíznutí v celnici, neměly by tam být žádné elektronické předměty.

    Pokud se vracíte s definitivní platností, ujistěte se, že dostanete od konzulátu „dokument o definitivním návratu“. Tento dokument vám dokonce dává právo přestěhovat se bez placení celních poplatků. I když vaše věci uvíznou na turecké celnici, můžete je získat pomocí tohoto papíru, žádný problém.

    Dobrý den, bude definitivní návratový papír, který obdržím z konzulátu, vyžadován pouze pro elektronické zásilky? Tomu nerozumím!! Stejně nemám žádné elektronické předměty, které bych si mohl vzít. Přemýšlím, že je tady všechny prodám. TV, lednička, pračka….atd.. Samozřejmě by bylo hezké, kdybych měl alternativu, jako je vzít to do Turecka, ale zdá se to obtížné. Jaké další dokumenty tedy musím získat od konzulátu, až se vrátím? Zajímalo by mě, jestli víš?

    reyyan na
    účastník

    Jak jsem řekl, přijedete a odjedete 1 * 2krát, což byla letenka nebo něco takového.
    Myslím, že můžete vzít to, co si můžete vzít letadlem, a zbytek zvládnout transportem.
    Měl jsem 15 kartonů, myslím, že jsem měl spoustu věcí uvnitř, polovina domu stejně stála téměř 300 eur. přišlo to bez problémů

    Máte pravdu, nechte mě to také prozkoumat. Myslím, že se to všechno vyřeší najednou. Asi jsi neměl žádné velké věci do domácnosti, že? (lednička, pračka atd.) Prošetřím zásilku, kterou jste dal. Díky guru. Také se ptám, kolik vaše zboží váží, protože by mě zajímalo, jestli si účtují příplatek za dopravu, když určitá váha překročí určitou váhu.  :) Ptám se, protože o těchto věcech nemám žádné informace.

    guru
    účastník

    Ne, na nádobí jsem si vzal jen oblečení a malé kuchyňské náčiní. prošívaný polštář nebo tak něco.
    Pokud si pamatuji, koupili to podle velikosti lepenky, ne podle hmotnosti.

    dejavuxnumx
    účastník

    Dobrý den, bude definitivní návratový papír, který obdržím z konzulátu, vyžadován pouze pro elektronické zásilky? Tomu nerozumím!! Stejně nemám žádné elektronické předměty, které bych si mohl vzít. Přemýšlím, že je tady všechny prodám. TV, lednička, pračka….atd.. Samozřejmě by bylo hezké, kdybych měl alternativu, jako je vzít to do Turecka, ale zdá se to obtížné. Jaké další dokumenty tedy musím získat od konzulátu, až se vrátím? Zajímalo by mě, jestli víš?

    „Definitivní návrat do Turecka“ je v podstatě zákon o možnosti přestěhovat celý svůj dům. Ale nemohu tvrdit, že mám velmi podrobné znalosti. Myslím, že nejlepší informace získáte na konzulátu osobně. Navíc, pokud jste tam pracovali déle než 5 let, máte právo přivézt jedno auto do Turecka bez placení cla, pokud se hodláte pro jistotu vrátit. Pokud chcete, můžete to také prozkoumat. Myslím, že když na Google zadáte „přivézt auto do Turecka z Německa“, zobrazí se vám stránky, kde můžete získat podrobné informace. Jinými slovy, nevztahuje se na jedinou elektronickou položku.

    Kromě toho má Německo zákon o návratu. Poskytují pomoc při přemístění vracejícím se Turkům. Tento zákon byl vysílán také v televizi. Jen proto, že Němci podnikají kroky k návratu Turků. Myslím, že to můžete získat jako podrobné informace od úřadu práce nebo od jakékoli instituce, od které nyní získáte pomoc. Samozřejmě budou hledat určité podmínky, ale je užitečné se naučit, možná je to něco, z čeho můžete těžit.

    Pokud se chystáte definitivně vrátit, prozkoumejte je dobře, myslím, že před vámi mohou být i jiné možnosti, kromě nošení zavazadel se zavazadly. Vím, že i když jste tam pracovali, dokonce i příspěvky na pojištění na vaše jméno lze převést peticí na turecký orgán sociálního zabezpečení. Jinými slovy, vaše situace je jiná než přeprava zboží, myslím, že máte nějaká práva navíc, protože se vracíte. Navrhuji vám výzkum.
    Znovu se snažím pomoci, pokud něco víme

Zobrazuje se 15 odpovědí – 1 až 15 (celkem 22)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.