Volám z Německa do Turecka nebo společnost pro domácnost, která se důrazně doporučuje, aby budeme dělat máte?

> Fóra > Obecná sekce o Německu a dalších evropských zemích > Volám z Německa do Turecka nebo společnost pro domácnost, která se důrazně doporučuje, aby budeme dělat máte?

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    kadir76
    účastník

    Dobrý den, přátelé, mohu se spolehnout na příslušnou cenu, kterou lze dosáhnout na tuto postavu saglamsina chtějí přivést své domácí zboží z Německa nebo společností, které znáte turkiyede bi transport?

    nesnil
    účastník

    Volám, pokud někdo ví, budeme rádi, pokud nás bude informovat.

    kadir76
    účastník

    Zkoumal jsem a oni počítají náklady na metr krychlový a mnoho firem nedává záruku na zboží, které přivezou a položky, které koupíte a doprava + daň jsou účtovány na stejný účet, takže jsem to vzdal a koupil to odtud Osobně nedoporučuji.Velký rozdíl v tom není.Pokud se dá koupit odsud, je to zaručeno.

    Šejma
    účastník

    Našli jste společnost nebo stále hledáte? Přinesl jsem své věci prostřednictvím společnosti v Istanbulu. Pokud to potřebujete, můžu procházet soubory a najít adresu a odpad společnosti.
    Pokud vaše položky nejsou příliš důležité, nepokoušejte se je přinést, věřte mi, že jsou velmi drahé. Pokud to dokážete prodat, kupte je tam a získáte zde vhodnější věci. Přesto říkám, kolik peněz stojí za to, abyste svůj výzkum přenesli sem a dolů.

    k.uguz
    účastník

    Ahoj. Řekl jsem, že napíšu, takže se stále díváš. Před dvěma měsíci jsem se přestěhoval do společnosti s názvem utr international house-to-house moving. Také vám doporučuji. Opravil jsem odkaz níže.

Zobrazuje se 4 odpovědí – 1 až 4 (celkem 4)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.