Nemocniční a vyšetřovací procedury v Turecku

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    financování leowo
    účastník

    Zdravím všechny ještě jednou 🙋🏻‍♀️,
    Mám pro tebe otázku. Budu rád, když mi tuto věc osvětlíte.
    Příští týden pojedeme na dovolenou do Turecka😍 Až pojedu do Turecka, chci se nechat vyšetřit v soukromé nemocnici a nechat se vyšetřit.
    Všechny záznamy o mně a mé ženě jsou v Německu a nemáme s TR žádný vztah, včetně adresy. Musím jít do SSI nebo se registrovat, když jedu do Turecka kvůli těmto nemocničním procedurám? Pokud se zaregistruji u SSI, vznikne budoucí dluh atd.? (Vzhledem k tomu, že do TR moc nechodíme, nechci, aby vás bolela hlava, když nebudu moci podrobně sledovat).
    Vzhledem k tomu, že pracuji, mám možnost uzavřít mezinárodní pojištění u své krankenkasse (Techniker Krankenkasse). V úterý budu mluvit o zámořském pojištění a podrobnostech.
    Byl bych velmi potěšen, kdyby lidé, kteří mají podrobné znalosti nebo předchozí zkušenosti s těmito otázkami, mohli poskytnout podrobnou odpověď.
    Jsem otevřená i návrhům 😊
    Předem děkuji

    Musíte jít do SSK a získat certifikát AT 11, německá pojistka pokrývá všechny výdaje, ale když turecké soukromé nemocnice uvidí německé pojištění, vystaví německé pojistce účty v desítkách tisíc eur, což je druh podvodu. Udělali 2 stehy na obočí našemu příbuznému, soukromá nemocnice účtovala 13.000 XNUMX eur.

    financování leowo
    účastník

    Těch pár dní uteče tak rychle. Ptal jsem se zde, protože jsem neměl čas to zkoumat. Podrobnou a informativní odpověď jsem nedostal.
    Dovolte mi krátkou anekdotu o tom, jak jsem zvládal svou nemocniční práci, když jsem byl v Turecku, aby z toho jednoho dne, kdyby to někdo potřeboval, mohl mít prospěch.
    Nejprve je nutné získat certifikát T/A 11, aby Krankenkasse pokryla léčebné výlohy v případě nouze při cestě na dovolenou z Turecka do Německa. Dokument obdržíte osobním podáním žádosti u Krankenkasse, ke kterému jste přidruženi. Když jedete do Turecka, musíte jít na SSI ve vašem regionu s dokumentem T/A 11 a získat číslo Yupass. S číslem yupass, které vám přidělí SSI, jsou vaše nemocniční procedury hrazeny vaším pojištěním pouze v případě nouze. Kromě toho, pokud chcete mít soukromé vyšetření jako já, musíte všechny náklady hradit z vlastní kapsy. Při všech transakcích s nemocnicí se uplatňuje nepojištěný sazebník poplatků. Vyšetření, další procedury, léky, vše si platíte z vlastní kapsy. Existují nemocnice, které účtují poplatky za vyšetření a zpracování, zejména u pacientů s cizím původem, mnohem více než poplatky za nepojištěné ošetření tureckých občanů. Pokud máte tureckou identitu, není s vámi zacházeno jako s turistou. To však nemusí platit v každé soukromé nemocnici. Chtěla jsem na to zde upozornit, protože řekla, že ceny za vyšetření zahraničních pacientek v nemocnici, do které jsem chodila, byly jiné. Vzhledem k tomu, že jsem již tureckým občanem, podléhal jsem cenám pro nepojištěné turecké občany. Udělal jsem všechny své věci.
    Přeji všem zdravý a šťastný den.

    yenicerixnumx
    účastník

    Děkuji mnohokrát. byby :)

    financování leowo
    účastník

    .

    istanbullu je
    účastník

    Zdravím všechny ještě jednou 🙋🏻‍♀️,
    Mám pro tebe otázku. Budu rád, když mi tuto věc osvětlíte.
    Příští týden pojedeme na dovolenou do Turecka😍 Až pojedu do Turecka, chci se nechat vyšetřit v soukromé nemocnici a nechat se vyšetřit.
    Všechny záznamy o mně a mé ženě jsou v Německu a nemáme s TR žádný vztah, včetně adresy. Musím jít do SSI nebo se registrovat, když jedu do Turecka kvůli těmto nemocničním procedurám? Pokud se zaregistruji u SSI, vznikne budoucí dluh atd.? (Vzhledem k tomu, že do TR moc nechodíme, nechci, aby vás bolela hlava, když nebudu moci podrobně sledovat).
    Vzhledem k tomu, že pracuji, mám možnost uzavřít mezinárodní pojištění u své krankenkasse (Techniker Krankenkasse). V úterý budu mluvit o zámořském pojištění a podrobnostech.
    Byl bych velmi potěšen, kdyby lidé, kteří mají podrobné znalosti nebo předchozí zkušenosti s těmito otázkami, mohli poskytnout podrobnou odpověď.
    Jsem otevřená i návrhům 😊
    Předem děkuji

    Dobrý den,

    Při příští návštěvě si můžete uzavřít mezinárodní zdravotní pojištění pro celou rodinu za 21 eur ročně (tolik nás to stálo).
    TK – Envivas
    https://www.envivas.de/tarife/reisekrankenversicherung#/beratung/reise
    Ale to se vztahuje také pouze na urgentní onemocnění.

    Mohou vám chtít účtovat 100% poplatek, který platí pro nepojištěné pacienty za kontrolu a vyšetření. Myslím, že byste měli tuto záležitost důkladně prozkoumat.
    V Německu má TK dobré kontrolní aplikace pro věk 30-35-40 let. Zeptejte se naléhavě svého lékaře, jestli to nechce udělat.

    Mimochodem, pokud vím, tak dokument ta11 nyní pokrývá pouze urgentní neduhy, bohužel :(

    Přeji vám krásné a bezproblémové prázdniny.

    vítěz lambda829
    účastník

    …. Vaše adresa mě bavila a viděl jsem tohle. Doufám, že to může pomoci! Můžete potvrdit, zda je vyžadována registrace u SSI, a prodiskutovat krytí a podrobnosti vaší mezinárodní pojistky, abyste se vyhnuli budoucím dluhům. Uschovejte si také kopie důležitých dokumentů a pro lepší pochopení kontaktujte nemocnici a tureckou ambasádu.

    williamserna0628
    účastník

    …. Vaše adresa mě bavila a viděl jsem tohle. Doufám, že to může pomoci! Můžete potvrdit, zda je vyžadována registrace u SSI, a prodiskutovat krytí a podrobnosti vaší mezinárodní pojistky, abyste se vyhnuli budoucím dluhům. Uschovejte si také kopie důležitých dokumentů a pro lepší pochopení kontaktujte nemocnici a tureckou ambasádu.

    Skvělé zprávy o vaší nadcházející cestě do Türkiye! I když nemohu nabídnout žádnou konkrétní radu… Viděl jsem, co jsi zmínil. Podniknout kroky k objasnění registrace SSI a prodiskutovat vaše mezinárodní pokrytí je skvělé. Uchovávání kopií důležitých dokumentů a kontaktování nemocnice a turecké ambasády je opravdu chytrým krokem k zajištění hladkého průběhu procesu. Přeji vám krásný výlet a úspěšné vyšetření! 😊🏥🌍

Zobrazuje se 7 odpovědí – 1 až 7 (celkem 7)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.