SHOCK SHOCK !!! NA VILLAGE DVD DŮVĚRNÝ VÍELEN DANK FÜR

> Fóra > Žádost, návrh, stížnost a požadavky > SHOCK SHOCK !!! NA VILLAGE DVD DŮVĚRNÝ VÍELEN DANK FÜR

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.

    Můj otec Ben HOLIDAY ANNE BOKU GELDİM VILLAGE TO ONE SİTWNİZD kariéry jsem YYARARLANIY z recenzí BEKLİYORUM velmi FAYDANALNIY Snažím můj VISA CROSS dotazů se zotavili jsme z tohoto měsíce END inşalah KAZASIZ strany ale ve skutečnosti jsem DVD Nin jsem se snažil jedné mé šance, že bych nemohl olein next up tady, ale jsem EDR dnes mají, aby si to hrnec TSK velmi překvapen, ALE JEN PROBLÉM DVD Yi neběží kolo Byl jsem NA PROGRAMU přepravce POTŘEBUJEM, CO CHYBÍ ACAB BEN TÝDEN JDEM NA ISTANBUL OBJEDNÁVKU BACTERIA Bi way DONE THOUGH KARTY I DOKONALÉ PRÁCE VŽDY OKAMŽIT, KDYŽ BUDETE MNOŽSTE OKAMŽIT TO BUDETE JEDINÉ, KTERÉ BUDETE MNOHO BÝT OKAMŽIT, KDYŽ TO BUDETE JIŽ VŽDY OKAMŽÍTE, ŽE TO BUDETE PŘEJI VÁM DOBRÝ DEN

    Turkerefe
    účastník

    Ano, objednala jsem si ho, abych zkusila štěstí, ale dnes dorazilo, ať vám Bůh žehná, děkuji německo... tlesk:) tlesk:) jupí:) dankeschön.

    Po vložení DVD, když kliknete na Zobrazit soubory v okně, které se objeví, jste na DVD. Na DVD je jedna složka automatického přehrávání, 2 autoruns, 1 ikona s názvem soubory. Když kliknete na první soubor autorun pod automatickým přehráváním, otevře se domovská stránka DVD. Poté můžete zahájit výuku vyslovením úvodu. Mimochodem, ze všech aspektů je zřejmé, že DVD je produktem velkého úsilí.

    MuhaяяeM
    účastník

    Za normálních okolností by uvítací obrazovka měla přijít hned po vložení DVD, samozřejmě je také důležité nastavení vašeho počítače, pokud není povolena funkce automatického spouštění, musíte ručně spustit soubor autorun.exe na DVD.

    Všem přátelům, kteří mají problémy se svými DVD, zasíláme nová DVD zdarma (neplatí se žádné poštovné), pokud máte problémy, prosím contact@almancax.com Nechte je napsat na vaši e-mailovou adresu a buďte si jisti, že uděláme vše, co bude v našich silách.

Zobrazuje se 2 odpovědí – 1 až 2 (celkem 2)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.