Moji pobytovou kartu nedali lhaním

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    Ohne ideální
    účastník

    Dnes jsem měl termín v auslanderamu. Abych získal moje ID. Termini Před 1 měsícem, když jsem přišel domů s ID PIN kódem, ujistil jsem se, že jsem to udělal přes internet. Dokonce jsem zkontroloval, jestli to přišlo se sériovým číslem na papíře, který mi dali, než jsem to udělal. Všechno bylo v pořádku a čekalo na mě připravené k nákupu. Termín jsem udělal přesně před 1 měsícem. Dnes jsem šel na konečnou a žena, která mi prodloužila sezení. Přátelé řekli, že udělali chybu a dali termín, protože se vaše ID neukázalo. To je nemožné, protože jsem to zpochybnil, bylo to napsáno na internetu. Řekl: "Září, po měsíci a půl mi pošlete e-mail, a když ho uvidím, odpovím." Řekl: "Zeptej se mě září, jestli přijde." Pak jsem hned zavolal manželce. Protože jsem před měsícem odešel z domova. Než jsme odešli, obnovili jsme společné sezení. Hned poté jsem odešel z domu. Protože se neshodneme. Moje žena mi napsala, že mi poslala e-mail a že jsem ji opustil a odešel. Takže na základě tohoto e-mailu mi moji rezidenční kartu nedají? Policie nic. Žil jsem 1 let pod jednou střechou. Mimochodem moje žena je o 1 let starší než já. Ale zasloužil jsem si zůstat v Německu. Proč to dělají teď? Můžete mi doporučit dobrého právníka z Frankfurtu, který dělá tyto věci?

    Ohne ideální
    účastník

    Taky moje fiktionbescheinigung je do 11. měsíce. Do té doby jsem kartu nedostal. Nemohl jsem se k nim dostat v novém fiktionbescheinigung. Co bych měl dělat? Potřebuji svou kvalifikaci. Až skončí platnost Fiktionbescheinigung, budu automaticky nezaměstnaný.

    bezcitný
    účastník

    Ahoj, nic z toho nebude, máš tu práci, měli by ji dát v 11. měsíci, nakonec ji dají, prý mezi datem, kdy jste se přihlásili, a datem odchodu z domova je 15 dní, není problém, poslední možností je právník. Pokud již máte b1, stanete se německým občanem, když vám uplyne 7 let, je to tak jednoduché, nebojte se toho.

    Ohne ideální
    účastník

    No, bezcitný, požádal jsem o pobyt se svou ženou, jak jste řekl, odešel jsem z domu po 15 dnech. Moje žena hned napsala dopis, protože jsem odešel z domu a napsal spoustu falešných věcí. Mohou mi to tedy říct? Říkají, že jsi odešla z mého domova, jsi nyní nezávislá, takže musíš dávat antrag znovu nezávisle? I to je dlouhý proces a pokud do 11. měsíce znovu neobdržím rezidenční kartu nebo fiktionbescheinigung, budu nezaměstnaný. Když budu nezaměstnaný, nebude existovat žádná překážka jako nevyhoštění z Německa.

    Už je to skoro 6 měsíců, co jsem podala žádost, ale karta mi ještě nedorazila.. Když probíhá vyhoštění, cizinecký úřad vyřídí proces do 1 hodiny, ale práci stále prodlužují o povolení k pobytu. Medvědovi, který přijel z Afghánistánu s černou gumou na nohou, dali 1letou kartu, je negramotný, ale dělají nám takové potíže.

    bezcitný
    účastník

    Když jste se přihlásili na sezení, byli jste se svým manželem a podepsali jste se tam ten den, i když vaše karta nedorazila. Vlastníkem jsi od prvního dne na dobu neurčitou, podle zákona si myslím, že nebudeš mít problémy. Přepište stejné věci. Musím, ale bez ohledu na vašeho manžela/manželku, vízum můžete dostat tak jako tak. Požádáte o občanství. Až vám uplyne 7 let, je konec, promarněná panika. Děláte to, proč by vás posílali do Turecka? Touto fází jste již prošli.

    Ohne ideální
    účastník

    Když jsem bezcitný odešel z domu, moje žena napsala mému důstojníkovi e-mail i dopis. Napsal, že jsem ho opustila a vzala si ho do Německa nebo tak něco. Lie napsal spoustu špatných věcí. Obávám se, že ausländeramt bere tyto lži vážně. Myslím, že to je důvod, proč mi ten důstojník stejně nedal moji pobytovou kartu. Hledají nás. To je však irelevantní, vzali jsme se láskyplně. Protože nemohli říct, že vaše inspirace poslala dopis kvůli utajení, žena řekla: "V září mi pošlete e-mail a zeptáte se, zda jste přišli." Proč se ho jen ptám, nepracuje tam ještě někdo? Nyní přemýšlíte o otočných skříních.

    bezcitný
    účastník

    Někdy ti nerozumím, ty panikaříte, to se tolik nedělá. Nevěřte tomu, co slyšíte zprava doleva atd. nebo tomu, co říká vaše žena, bratře, zůstal jste roky ve stejném domě, můžete takové manželství budiž falešné, proboha :) Marně se plýtváš
    Budou vám muset dávat neomezeně Nechte to být Až vám uplyne 7 let, staňte se německým občanem Nechte svou mysl odpočinout Vždy musíme říkat stejné věci.

    Ohne ideální
    účastník

    Nechápu bezcitný. Neslyším to zprava ani zleva, ale moje žena opravdu napsala dopis, že jsem ji opustil a vzal si ji do Německa nebo tak něco. Můj problém už není donekonečna. Mohu získat svou 3letou pobytovou kartu, o kterou jsem již požádal a která mi byla bezpečně znovu vydána.

    bezcitný
    účastník

    Po uplynutí této doby, bez ohledu na to, kde váš manžel napíše dopis komukoli, nebude tomu věřit, i když vám nikdo nevěří, stále se dočkáte svých práv u soudu Může být 6-7leté manželství lež? Kdyby tomu tak bylo, rozvedli byste se o dva roky později atd.

    Po 7 měsících přišel dopis, cizinecký úřad dal termín na příští týden, 2 Afgháncům, kteří se mnou požádali, bylo po 1 měsíci uděleno povolení k pobytu, stále to řeším.

Zobrazuje se 10 odpovědí – 1 až 10 (celkem 10)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.