Snadný způsob, jak zapamatovat slova

> Fóra > Aktivní učení a německé metody memorování slov > Snadný způsob, jak zapamatovat slova

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    mbilalxnumxt je
    účastník

    Dobrý den, jsem Bilal
    Už nějakou dobu žiji v Německu. Ve škole se učím německy. a řeknu vám, jak jsem to vylepšil.
    Při sledování televize nebo čtení knihy se pokuste přeložit některé věty, které slyšíte nebo čtete, do němčiny. Neudělal jsem to konkrétně, ale mimovolně to říkám německy. Myslím, že je to dobrá věc :).

    Nepokoušejte se zapamatovat si spoustu slov najednou, abyste si zapamatovali slova. Hledejte slovo, když se nudíte. A aplikujte to na slova, na která narazíte. Toto slovo opakujte 5krát spolu s článkem. Používejte se všemi gramatiky, které znáte ve větě. opakujte 5krát naposledy.

    Obecně mluvte alespoň s jednou němčinou nebo německy mluvící osobou denně, když to nemůžete získat. Pokud existuje slovo, kterému nerozumíte, zeptejte se nebo si prohlédněte slovník a použijte taktiku zapamatování.

    A naučte se co nejvíce gramatiky.

    Doufám, že jsem pomohl. byby:) byby:) byby:)

  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.