dovezený ženich a nevěsta nominací Altin tavsiyeler

> Fóra > Obecná sekce o Německu a dalších evropských zemích > dovezený ženich a nevěsta nominací Altin tavsiyeler

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    Stuttgart-based
    účastník

    Hello;
    Přátelé, trochu jsem se podíval na vaše fórum a viděl jsem mnoho lidí (zejména ženichů a nevěst) přijet do Německa.
    Mají velkou touhu a touhu. Nechápejte to špatně, ale chci vás varovat, že to není nebe ve vašich fantazií.
    I v závislosti na osobě, která se má vzít, a na rodině, se toto místo může změnit na horší místo než peklo, nezapomeňte na to
    Prvními lidmi, kteří do Německa přijdou ze svých vesnic, mohou být výjimky.
    Mám pro vás několik rychlých rad;
    1 - Pokud vaše konkrétní firma v Turecku; Pokud se tedy v noci znáte, rozhodně do Německa nepřijíždějte (pokud ho miluje, nechte ho přijít :) )
    2-Hledám dobrodružství a pokud říkáte, že velmi miluji svou ženu, (modlete se, aby vaše žena a rodina byly dobré) 
      a-) Nemáte děti první 3 roky.
      b-) Nevstupujte do psychologie nezaměstnanosti, jakmile přijdete, nedělejte si náladu dělat cokoli
      c-) Musíte jít na jazykový kurz. Momentálně máte kurz 6 + 3 měsíce (900 hodin) (udělejte zkoušku b1)
      d-) Získejte v Turecku učňovskou přípravu podle vaší profese (nezapomeňte se dostat do syndromu nezaměstnanosti, nejlepší investicí jsou investice do lidí)
    Vlastně je toho ještě hodně co napsat, ale už je pozdě...
    Může tě Alláh zachránit.
    Yours.

    KAZENIS
    účastník

    saoL ale toto dovozní slovo se mi nelíbí !!

    jentzsch2
    účastník

    Většina přátel se zde nesnaží přijít do Německa, ale setkat se se svým manželem, osobou, kterou milují, takže trpí tolik stresu a této obtížnosti.

    Každopádně děkuji za radu .. :)

    merytyl je
    účastník

    Milý Stuttgarte, děkuji za radu!! Ale stále nechápu, co je vaším cílem? Zdá se, že vaše turečtina je velmi dobrá. Myslím, že jste jedním z těch, kteří opustili svou vesnici a odešli do Německa!! Můžete nudit se tam, ale nezapomeň, že stále máš šanci vrátit se do Turecka. Vedeme psychologickou válku. Problém přesáhl fyzické rozměry. Teď! Riskujeme všechno.. Může to být nebe nebo peklo, ty víš co, ani mě to nezajímá!!!Dokud se sejdeme s manželem, je to náš cíl!! Prosím vás, abyste si svá VAROVÁNÍ a komentáře nechali pro sebe!! Také děkuji za vaše modlitby! Kéž Bůh vede vaši cestu……

    furdom
    účastník

    Také se mi tento termín nelíbil, nelíbilo se mi slovo importováno, ale děkuji za radu. Také jsem viděl, že máte pravdu v tom jazyce. I Turci, kteří jsou ženatí s Němci, mluví německy velmi špatně a v gramatice zůstávají nuloví.

    Stuttgart-based
    účastník

    Ahoj znovu;
    Nejprve jsem rád, že přátelé napsali své pozitivní nebo negativní názory.
    Jak jsem šťastný, když vám mohu nechat v hlavě otazník. Mým cílem je varovat vás.
    Ujistěte se, že máte plán B,

    minerální voda
    účastník

    Ahoj znovu;
    Nejprve jsem rád, že přátelé napsali své pozitivní nebo negativní názory.
    Jak jsem šťastný, když vám mohu nechat v hlavě otazník. Mým cílem je varovat vás.
    Ujistěte se, že máte plán B,

    Myslím, že to, co jsi řekl, je velmi logické.. Souhlasím s tebou, moc mě mrzí, že jsem sem přišel.. budoucí přátelé to pochopí, až sem přijdou…….

    minerální voda
    účastník

    Je velmi těžké zde najít práci... Váš manžel musí mít dobrou práci, život je velmi drahý...

    furdom
    účastník

    Myslím, že to, co jsi řekl, je velmi logické.. Souhlasím s tebou, moc mě mrzí, že jsem sem přišel.. budoucí přátelé to pochopí, až sem přijdou…….

    Pokud litujete, že jste přišli, proč se nevrátíte, příteli, našel jsem si práci hned, jak jsem přišel, jak je to s prací? Kdo chce pracovat, najde si práci kdekoli na světě, takže nemluvte, aniž byste o tom věděli. Nikdo se nezajímá o Německo ani o jinou zemi. Samozřejmě, že nikdy žádná krásná země, jako je Turecko, nemohu změnit umístění Turecka, ale okolnosti vždy vedou lidi na jinou stranu. 

    KAZENIS
    účastník

    Co tedy mám dělat, pak se všeho vzdám?

    minerální voda
    účastník

    Pokud litujete, že jste přišli, proč se nevrátíte, příteli, našel jsem si práci hned, jak jsem přišel, jak je to s prací? Kdo chce pracovat, najde si práci kdekoli na světě, takže nemluvte, aniž byste o tom věděli. Nikdo se nezajímá o Německo ani o jinou zemi. Samozřejmě, že nikdy žádná krásná země, jako je Turecko, nemohu změnit umístění Turecka, ale okolnosti vždy vedou lidi na jinou stranu.  

    Pokud je to na mně, okamžitě se vrátím! ale moje žena dělá ausbildung, takže musíme zůstat .. pokud jde o hledání práce, záleží na tom, kde žijete.

    minerální voda
    účastník

    Co tedy mám dělat, pak se všeho vzdám?

    Pokud jste se svým životem spokojeni, proč byste se vzdávali...

    furdom
    účastník

    Pokud je to na mně, okamžitě se vrátím! ale moje žena dělá ausbildung, takže musíme zůstat .. pokud jde o hledání práce, záleží na tom, kde žijete.

    Není relevantní, žiji ve východním Německu. Zahraniční populace je zde ve srovnání se západním Německem velmi nízká. Existuje méně pracovních příležitostí než v západním Německu a je zde více zahraničního nepřátelství. Můžete mi říct, jak to je? Viděl jsem tu hodně Turků a dávám německému státu právo pro ty, kteří nepracují. Můj příteli, pokud si nemůžeš najít práci, jdi za 2,5 euro, jdi tam pracovat, pokud se ti tvoje práce líbí, vyzvednou si tě na vollzeit

    Simurg
    účastník

    Pokud litujete, že jste přišli, proč se nevrátíte, příteli, našel jsem si práci hned, jak jsem přišel, jak je to s prací? Kdo chce pracovat, najde si práci kdekoli na světě, takže nemluvte, aniž byste o tom věděli. Nikdo se nezajímá o Německo ani o jinou zemi. Samozřejmě, že nikdy žádná krásná země, jako je Turecko, nemohu změnit umístění Turecka, ale okolnosti vždy vedou lidi na jinou stranu.  

    FUCHS, příteli, souhlasím s tebou až do konce. Moje rada příteli IMPORT, který nám dal zlatou radu, je tato; Pokud zahájíte manželství s plánem B, budete toho litovat.
    Jsem zde zdravotní sestra, v dnešních podmínkách si velmi dobře vydělávám. V mých podmínkách je to v pořádku, ale nic mě nemůže odradit od mé ženy. Rozhodně jsem sem přišel, že to není nebe.
    Ale moje žena je velmi vzácná a já chodím všude se zavázanýma očima. Většina mých přátel je taková; nikdo není milovníkem Německa.
    Je však jisté, že jde o zemi, kde mohou být nešťastní ti, kdo plánují jinak.

    KAZENIS
    účastník

    Pokud jste se svým životem spokojeni, proč byste se vzdávali...

    Podle článku, který napsal přítel, se ho musíme vzdát .. !! Německo, žádná špatná práce, žádný život, žádná voda, žádná voda .. Děkuji za vaši radu, ale to, co k vám přijde dobré, je pro mě špatné.
    Výsledkem bylo, že jsem miloval a chci být s tím, koho miluji .. Každý člověk chce žít ve své domovině, ale co budeš dělat, když to není možné?

    vysoký
    účastník

    ahoj stutgartli,

    Dotkli jste se velmi pěkného tématu. Samozřejmě zde existují určité výjimky.
    Ale tvůj postřeh je správný... Souhlasím s tebou.
    (Nebo jste importováni jako já? ;D)
    Jeden, kdo přijel do Německa, toho litoval a druhý, kdo nemohl...

Zobrazuje se 15 odpovědí – 1 až 15 (celkem 108)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.