Chce někdo v Istanbulu učit se německy a absolvovat zkoušku A1 jednou rukou?

> Fóra > Obecné německé a německé kombinované rodinné kurzy A1 > Chce někdo v Istanbulu učit se německy a absolvovat zkoušku A1 jednou rukou?

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    memduh
    účastník

    Ahoj přátelé, jsem Memduh Güngör.

    Bydlím v istanbulské čtvrti Beylikdüzü. S Elif Hocou jsem se seznámil před 2 měsíci přes Almancax. Dělal jsem rozhovory s mnoha kurzy, ale žádný z nich nevypadal upřímně. Jeho úspěchy již vysvětlují, jak jednoduché vzdělávání poskytuje. Po dlouhých diskuzích jsem začal chodit na lekce od paní Elif a 23. prosince 2011 složil zkoušku A1. Výsledky přišly včera a přestože jsem před 2 měsíci neuměl německy ani pár slov, podařilo se mi získat 74 bodů za jedinou zkoušku. Učitelka Elif dává tak dobrou lekci, že je nezapomenutelná, a má také velmi dobré zdroje a data. Ve stejném duchu poskytuje zcela didaktické vzdělání, nikoli učení nazpaměť. Vzdálenost mezi mým domovem a místem, kde jsem chodil na lekce, je 2,5 - 3 hodiny a pokaždé jsem cestoval veřejnou dopravou 6 hodin tam a zpět. Řekl jsem, AŤ JE CESTA DLOUHÁ, POKUD SE ČAS PRODLOUHÁ, a rozhodně jsem to udělal správně. DĚKUJI UČITELE, DĚKUJI NĚMČINA... Kdo hledá kurz v Istanbulu, nebloudí nadarmo, paní učitelko Elif, na toto téma je pouze jeden pedagog a jiného pedagoga neznám.

    VIZUÁLNÍ DOKUMENT DŮLEŽITÝ. (Byla to moje první zkouška a věřte mi, byla jsem velmi nervózní, neměla jsem žádné vzdělání dříve. Díky mému učiteli Elif šel i strach. Nebyl jsem jen učitel, ale také naše sestra.
    ONE SHOT FULL HIT ,,,,,

    a1.jpg

    mutim2
    účastník

    robustní reklama pro elif hoca :)

    memduh
    účastník

    Není to reklama, bratře, věř mi, fakta se píší. Osobně jsem od něj absolvoval školení. Ať je Bůh potěšen mým učitelem a mojí sestrou, nešetřím modlitbami, zvláště v den zkoušky bylo mnoho lidí, kteří absolvovali kurzy z velkých institucí a absolvovali je potřetí. Téměř nám ​​zůstali profesoři ve srovnání s těmi, kteří tvrdí, že dostali nejlepší vzdělání....

    mutim2
    účastník

    Je pravda, příteli, jak jsi šťastný... Doufám, že vždy potkáš krásné lidi podle svého srdce..

    netalman by
    účastník

    Dobrý den,

    Chtěl jsem napsat, že jsem nemohl odolat, protože mé jméno uplynulo. :) Spíše než můj inzerát se tito přicházející přátelé snaží tímto způsobem poděkovat almancaxu, protože pocházejí z almancaxu a - každý, kdo žije, ví - toto období je opravdu velmi obtížné a problematické období a lidé mohou pochopit barvu díla až po absolvování kurzu a složení zkoušky. Jen se snaží navzájem si pomoci, aby se nepokazili.

    Myslím, že pokud je tu někdo, komu je třeba poděkovat, jsou to úředníci Germanaxu. Byli s námi zcela pro Boha, aniž by hledali jakýkoli prospěch u kohokoli, včetně mě. Opravdu jsem toho moc neudělal, jen jsem plnil svou povinnost. Tohle je ten správný. Toto je platforma, kde si všichni, učitelé i studenti, mohou vzájemně pomáhat a prospívat. Bůh žehnej každému, kdo přispěl. S pozdravem a pozdravem…

    mutim2
    účastník

    Dobrý den,

    Chtěl jsem napsat, že jsem nemohl odolat, protože mé jméno uplynulo. :) Spíše než můj inzerát se tito přicházející přátelé snaží tímto způsobem poděkovat almancaxu, protože pocházejí z almancaxu a - každý, kdo žije, ví - toto období je opravdu velmi obtížné a problematické období a lidé mohou pochopit barvu díla až po absolvování kurzu a složení zkoušky. Jen se snaží navzájem si pomoci, aby se nepokazili.

    Myslím, že pokud je tu někdo, komu je třeba poděkovat, jsou to úředníci Germanaxu. Byli s námi zcela pro Boha, aniž by hledali jakýkoli prospěch u kohokoli, včetně mě. Opravdu jsem toho moc neudělal, jen jsem plnil svou povinnost. Tohle je ten správný. Toto je platforma, kde si všichni, učitelé i studenti, mohou vzájemně pomáhat a prospívat. Bůh žehnej každému, kdo přispěl. S pozdravem a pozdravem…

    Naučili jsme se, kdo jste v našem učiteli Elif, takže vám přeji hodně úspěchů.

    netalman by
    účastník

    Danke schön.  :)  Bůh žehnej.

    fotoademxnumx
    účastník

    Paní učitelko Elif, jsem ráda, že jsem se k vám dostala díky těmto stránkám a měla jsem to potěšení projít je jedním dechem, i když neumím německy.Kéž vám Bůh žehná a německy.Ráda doporučuji moje učitelka Elif, kterou jsem zde doporučil dalším přátelům a která sama v kurzu uspěla na jeden zátah, jak finančně, tak duchovně.

      datum zkoušky 01.20.2012
        Výsledky: 83
    Adam Iron s úctou

    guru
    účastník

    Jak 4 úspěšně dokončil kurz? Je mi líto, ale ani na vašich webových stránkách se neříká, kde je kurz. nejste důvěryhodní.

    netalman by
    účastník

    Byli jsme poskytováni s certifikáty, které jsme přijali za roky, můžeme být spolehliví, s vysokým stupněm, které byly přijaty v exponátu, a žádným studentům v akci.

    ADRESA, abychom nepsali naše DŮVODY NENALEZENÉ POUZE v REGIONU, VŠECHNY V TURECKU NEJSETE ADRESA naše.

    Jestli NEMÁ VĚŘÍT, ŽE VĚŘÍTE, MŮŽETE POŽADOVAT NA ORGÁNY WEBOVÉ STRÁNKY-RANKANCAX- JSETE V TOMTO!

    MuhaяяeM
    účastník

    Jak 4 úspěšně dokončil kurz? Je mi líto, ale ani na vašich webových stránkách se neříká, kde je kurz. nejste důvěryhodní.

    Ze statistik je zřejmé, že zatím neexistuje jediný student, který by zkoušku A1 neprospěl.

    guru
    účastník

    Pokud budeme logičtí, nikde na světě nelze poskytnout 100% záruku úspěchu. Jak to, že každý stážista složí zkoušku? Na webu ještě není uvedena ani adresa. Píše se tam přeprava jedním vozidlem, ale určené místo je Göztepe. divit se, jak dosáhnout =)

    dielosch
    účastník

    Muharrem Admin Jak můžete dát tento kurz informace, kde se to děje?

    MuhaяяeM
    účastník

    Pokud budeme logičtí, nikde na světě nelze poskytnout 100% záruku úspěchu. Jak to, že každý stážista složí zkoušku? Na webu ještě není uvedena ani adresa. Píše se tam přeprava jedním vozidlem, ale určené místo je Göztepe. divit se, jak dosáhnout =)

    Je poskytována stoprocentní záruka úspěchu, míra úspěšnosti je zřejmá. Komentáře jsou zřejmé.
    Záleží jen na vás, zda budete respektováni.

    MuhaяяeM
    účastník

    Muharrem Admin Jak můžete dát tento kurz informace, kde se to děje?

    Ahoj dielosch, už jste dávno pryč, vítejte na fóru. :)
    Kurz němčiny v Istanbulu patří našemu učiteli Elifovi, jednomu z instruktorů almancaxu, a má velmi vysokou úspěšnost. :)

    guru
    účastník

    Myslím, že tato stránka má dohodu s paní Elif, já nechápu, co už je. Setkal jsem se s Elifem v pátek. Vaše webové stránky byly v pátek ještě pátek. Proč musím hledat podrobnou cestu. dáma elif lady řekla, že má sama na telefonu. Zavolal jsem Goetheho institut a takové místo neznají. Takže nemluvím o výzkumu.

Zobrazuje se 15 odpovědí – 1 až 15 (celkem 20)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.