Doporučení aplikace pro řidičský průkaz

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    očima
    účastník

    Přátelé, studijní CD a aplikace fahrschule byly 80 eur. Řekl, že ani já jsem nedostal naše. Můžete doporučit aplikaci, kterou lze stáhnout z Google Play? Může být také zaplaceno. Pokud je to správná věc. být v turečtině. Dívám se a nemůžu to najít. dík

    amedxnumx
    účastník

    Mám Fahrschulcard, vezmu si ji jednu noc, koupil jsem si ji za týden, aniž bych šel do třídy díky této aplikaci.

    Fahrschüler – FAHRSCHULCARD

    Ale ne každý to může získat, může to získat pouze držitel licence, PM, pokud nemůžete najít držitele licence

    kncin je
    účastník

    můj příteli, pokud stále hledáte aplikaci, máme 1 ve fóru. Napsal jsem to na fórum. Koupil jsem si licenci. Dal jsem peníze. Pak jsem to dal jinému příteli z fóra, aby to neplýtvat. Myslím, že ten přítel odepsal minulost. je oznámeno.

    muhendus
    účastník

    můj příteli, pokud stále hledáte aplikaci, máme 1 ve fóru. Napsal jsem to na fórum. Koupil jsem si licenci. Dal jsem peníze. Pak jsem to dal jinému příteli z fóra, aby to neplýtvat. Myslím, že ten přítel odepsal minulost. je oznámeno.

    Dobrý den, pane, pokud aplikace s řidičským průkazem stále funguje, můžete se mnou sdílet informace?

    Děkuji moc hezký den. :)

    mučedník
    účastník

    Děkuji, kéž Bůh pomáhá těm, kteří čekají na vízum... Bratře Gemini, žádali pouze dokumenty včetně toho, že je německým občanem, nežádali plat ani smlouvu na dům, moje žena dala, co bylo požadováno, a vízum dorazilo o 13 dní později.Pokud nebude problém, lze vám vízum vyřídit do 10 dnů... Přátelé, omlouvám se, napsal jsem na špatné místo, nejde smazat, co jsem napsal. taky promiň :-

    mtee07
    účastník

    Zkoušku jsem složil s aplikací Adac a získal jsem licenci.

    Sezaibal
    účastník

    Dobrý den, nemáte někdo informace o aplikaci německého řidičského průkazu, ocenil bych, kdybyste mi pomohli, předem díky.

Zobrazuje se 6 odpovědí – 1 až 6 (celkem 6)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.