Já jsem se rozvedl.

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    Ohne ideální
    účastník

    Ahoj kamarádi. V minulosti jsem měl fórum dost zaneprázdněné. Můj manžel je německý občan a já jsem Turek. Odešel jsem z domova poté, co jsem žil 5 let a 9 měsíců pod jednou střechou. Žil jsem 1 rok jinde a rozvedl jsem se v Turecku. Poté jsem zavedl rozvod v Německu s ověřeným německým překladem rozvodového listu. Takže teď jsem oficiálně rozvedená. Když jsem odešel od manželky, moje žena poslala dopis na cizinecký úřad, že si nepřeje, abych žil v Německu, že chce, abych byl poslán zpět do Turecka, že jsem se s ní oženil do Německa, a hodně psala. lží mému důstojníkovi. Právě jsem v té době požádal o pobytovou kartu a oni ten dopis nebrali vážně a dali mi moji pobytovou kartu. S šestiměsíční Fiktionabescheinigung mě nechali čekat do posledního dne šesti měsíců a dali mi nový termín. Tentokrát byl termín opět antragen s povolením k pobytu na 6 rok nezávisle na manželovi. Dostal jsem jedno roční sezení a na konci 6 roku mi znovu zavolali a dali mi dvouleté sezení. Termín na získání rezidenční karty mám příští měsíc. Moje skutečná otázka zní, zda mohu po týdenním odjezdu do Turecka znovu bez problémů vstoupit do Německa s touto pobytovou kartou, která mi bude dána? Kancelář pro cizince se mnou měla velké problémy, takže mě napadají špatné věci. Můj nový pobytový průkaz neobsahuje žádné omezující prvky, že? Například, pokud tento muž odjede do Turecka, už se nikdy nevrátí? Bylo by něco takového možné?

    bezcitný
    účastník

    Dobrý den, jste rozvedená, stále se nemůžeme zbavit vašich otupujících otázek. :) Ani necítím potřebu odpovídat na vaši otázku. Doufám, že odpověď chápete. Zajistěte si bezpečnou cestu předem. :)

Zobrazuji 1 odpověď (1 celkem)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.