11 lék na mozek

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    …tajemství…
    účastník

    Odborníci připravili seznam 11 položek, který zvýší výkon mozku tím, že zabrání atrofii paměti a inteligence. Zde jsou metody pro zvýšení síly mozku:

    1- Chytré drogy: Drogy jako „Modafinil“ udržují mozek vzhůru po dobu 90 hodin. Zvyšuje množství chemikálií, které umožňují tok dat z jedné oblasti mozku do druhé.

    2 - Potraviny: Potraviny bohaté na bílkoviny jsou prospěšné. Pravidelná snídaně také zvyšuje duševní výkonnost; Sycené nápoje mají opačný účinek.

    3- Hudba: Bylo zjištěno, že zejména poslech Mozarta zvýšil matematickou inteligenci a hodiny hudby zvýšilo IQ dětí. Takový účinek populární hudby však nebyl zaznamenán.

    4 - Bionický mozek: Uvádí se, že dodávání malého množství elektrického proudu do mozku elektrodami zvyšuje jeho výkon.

    5 - Mentální cvičení: Obtížné matematické otázky zostří inteligenci. IQ dětí, které po dobu 5 týdnů mentálně cvičily, se zvýšilo o 8 bodů.

    6- Paměťové hry: Identifikací každé karty v balíčku karet s postavou a vytvořením příběhu se všemi postavami si můžete pamatovat 52 karet v pořadí.

    7- Spánek: Nespání po dobu 21 hodin má na mozek účinek jako opilost. Kvalitní spánek po 2 hodinách studia usnadňuje učení.

    8- Chůze: Chůze půl hodiny třikrát týdně; Zvyšuje sílu učení, soustředění a logiku o 3 procent.

    9- Koníčky: Bylo zjištěno, že starší lidé, kteří pletou a řeší hádanky, mají nižší riziko vzniku nemocí, jako je Alzheimerova choroba.

    10- Koncentrace: Toto je důležité cvičení pro mozek! Když jste v práci, trvá asi 15 minut, než se po krátkém rozptýlení znovu soustředíte.

    11- Neurologické skenování: Skenery, které ukazují pohyblivost v mozku, lze také použít ke kontrole činnosti mozku.

    (citát)

    elifxnumx
    účastník

    Díky dobře :)
    Všechny informace jsou velmi logické ..!

    …tajemství…
    účastník

    Díky dobře :)
    Všechny informace jsou velmi logické ..!

    Nic elif77 :) :)

    lichotník
    účastník

    Děkuji okey :) Určitě vám tyto informace pomohou... :) tanec :)

    …tajemství…
    účastník

    Děkuji okey :) Určitě vám tyto informace pomohou... :) tanec :)

    Jsem potěšen…. stydět se za:)

    Michael in
    účastník

    To jsou velmi pravdivé věci, které, když se udělají, skutečně zvýší výkon neuvěřitelně o procenta…

    anonymní
    návštěvník

    Děkuji

    …tajemství…
    účastník

    :angel: :angel: To je jedno... :) Jsem ráda, že ti to bylo k užitku... stydíš se :)

    MAHSUM_UCAR
    účastník

    SLM

    speed061
    účastník

    Děkuji za tuto informaci pane.Bylo by ale skvělé, kdybyste mohl podat podrobné informace.Chci se naučit německy, ale mám problém s pozorností a extrémní zapomnětlivostí.Byl bych rád, kdybyste mi v tomto ohledu pomohli. Pozdravy...

    3,14
    účastník

    up

Zobrazuje se 10 odpovědí – 1 až 10 (celkem 10)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.