Nápověda k certifikaci B1 Telc

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    CIPET
    účastník

    Ahoj přátelé,
    Na konci května jsem se zúčastnil zkoušky b1 telc. Dnes, když jsem získal výsledky, přijel Hören / Lesen jako B1, Schreiben B1, ale Sprechen A2.
    Na mluvící zkoušce byla polská paní a učitelka z kurzu.Když jsem se zeptal těch, kteří složili předchozí zkoušku, jaké otázky mají v sekci představení, řekli, že mají 3 až 5 otázek.
    Jednalo se o otázky na úrovni b1, jako jsou plány po zkoušce, volný čas atd. Ve zkoušce A2, kterou kurz absolvoval, jsem pokračoval se skóre 100 ze 95. S úrovní a prací jsem neměl problém. Pak jsem byl vystaven asi 14 a více otázkám. Nemyslím si, že se jedná o úroveň b1. Sdělil jsem to, co jsem viděl na fotografii před námi v Teil 2 v souladu s b1, a protože jsem vstoupil na zkoušku sám, druhý profesor mě doprovázel při plánování v teil 3. Byla to nejlepší část, ale když požadované skóre pro b1 bylo 75 a více, dalo mi to 74,0.
    Zeptal jsem se na kurz, zeptal se mě, zda jsou otázky vedeny písemně a řekl, že ne. Ukázal jsem skóre ostatních sekcí a situaci a situaci bez opětovného zadání poplatku na zkoušku, kterou jsme nabídli, že se znovu setkáme, rád bych se obrátil na sekci Mündliche.
    Máte-li o tom znalosti nebo zkušenosti, čekám na vaši pomoc.

    Děkuji.

    tugce_doerj je
    účastník

    Můžete si stěžovat, pokud si myslíte, že osoba provádějící test k vám byla úmyslná. Stěžujte si u příslušných oddělení. Také jste vysvětlili situaci vaší škole a oni řekli, že zkoušku obnoví. Nyní buď projdete zkouškou, nebo počkáte na dokončení stížnosti.

    CIPET
    účastník

    Ahoj všem,
    Naše námitka dospěla k výsledku po 4 týdnech a oni hlásili, že nedošlo k žádné chybě ve skóre. I přesto jsem udělal další zkoušku, abych neopustil teplo a výsledky se dostavily. Prošel jsem tím, že jsem vzal B1 ze všech oddělení. Dovolte mi přidat poznámku přátelům, kteří nemají žádné znalosti. Pokud složíte zkoušku B2 a politickou zkoušku do 1 let od data prvního vstupu do Německa, můžete získat polovinu poplatku, který jste zaplatili za kurz.
    Potřebné informace můžete získat na webových stránkách Bundesamt für Migration und Flüchtlinge.

    CIPET
    účastník

    Přátelé, píšu pro ty, kteří jsou zvědaví na pokračování transakčního procesu. Poté, co byla oznámena druhá zkouška, vstoupila instituce, kde jsem zkoušku složil, do systému Bundesamt für Migration und Flüchtlinge.
    O 1 týdnů později, 50% peněz, které jsem za kurz zaplatil, je zpět na můj účet. Přeji všem snadné.

    Ezggg
    účastník

    Ahoj, půjdu znovu na b1, než budu mluvit.

    lampard87
    účastník

    Ahoj, půjdu znovu na b1, než budu mluvit.

    Kdy budete skládat zkoušku? V srpnu také absolvuji zkoušku Telc B1 a nejtěžší část zní jako mluvící část. Už jste ji předali. U Schreibenu můžete vidět videa z kanálu s názvem Yiğit Günal z Youtube. Sdíleli jste několik větných vzorů a s těmito vzory máte co napsat na každé instanci dopisu nebo e-mailu.

Zobrazuje se 5 odpovědí – 1 až 5 (celkem 5)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.