Byl jsem odmítnut z Rakouska, dá Německo vízum?

> Fóra > Obecná sekce o Německu a dalších evropských zemích > Byl jsem odmítnut z Rakouska, dá Německo vízum?

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    včera
    účastník

    Dobrý den, minulý rok jsem byl přijat na Vídeňskou technickou univerzitu architektury, ale chyběly mi doklady týkající se koleje a nemohli mě zastihnout, když se tak stalo, vízum mi bylo zamítnuto, protože datum zápisu do školy uplynulo. Na zamítacím lístku, který mi dali, to uvedli jako „odmítnuto, protože školní termín uplynul“. Neprotestoval jsem, protože v e-mailu, který jsem poslal na Vídeňskou technickou univerzitu, bylo uvedeno, že můj výsledkový dokument již není platný. Nyní podám přihlášku do Německa. Dohodli jsme se na konzultaci. Řekli, že můžete být odmítnuti napoprvé, protože jste byli odmítnuti již dříve, ale stále máte šanci, ale nikdy jsme se s takovým incidentem nesetkali. Znáte nebo slyšeli jste o někom, kdo takovou situaci zažil?

    tugce_doerj je
    účastník

    Přijíždíš studovat do Německa? Nerozumím ničemu z toho, co jsi řekl.

    Fullmoon
    účastník

    Pokud jste se dostali do rukou poradenské společnosti, běda vám, Yas.

    Chtěl bych také zdůraznit, že technické univerzity jsou nejtěžší univerzity. A pravidla vysokoškolského vzdělávání v Německu se od Turecka velmi liší. Říkám, že platí s ohledem na tyto.
    Nemyslím si, že budete odmítnuti, pokud obdržíte osvědčení o přijetí od univerzit a provedete další nezbytné postupy.
    Poradenské společnosti prodlužují práci, aby získaly peníze, dejte pozor, abyste o své peníze nepřijeli.

    Lesteraction
    účastník

    Navíc chci zdůraznit, že technické univerzity jsou nejnáročnější. Německé předpisy pro vysokoškolské vzdělávání se také výrazně liší od předpisů v Turecku. Aplikujte s ohledem na tyto, podle mého názoru.

    bivens
    účastník

    Pokud od institucí získáte přijímací dokument a dodržíte všechny další potřebné kroky, nevěřím, že vám bude odepřen.
    Dávejte pozor, abyste o své peníze nepřišli, protože poradenství často rozšiřuje úkol ve snaze firem získat více peněz.

Zobrazuje se 4 odpovědí – 1 až 4 (celkem 4)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.