O přepravě z Německa do Turecka.

> Fóra > Obecná sekce o Německu a dalších evropských zemích > O přepravě z Německa do Turecka.

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    Kılıçarslan
    účastník

    Ahoj přátelé,

    Kvůli smrti mé babičky jsem po žádosti o pobytovou kartu musel přijet do Turecka. Dal jsem svému manželovi plnou moc k přijetí pobytové karty a on mi ji 18. března po obdržení pobytové karty poslal s Deutsche Post. Náklad však dosud nedorazil. Podívám se na sledovací číslo a zdá se, že je v tranzitu v systému PTT. Když jsme volali Deutsche Post, uvádí, že náklad byl odeslán dne 21.03.2019. Myslíte si, že existuje možnost ztráty nákladu? Pokud zítra půjdu na konzulát, mohu získat dočasný cestovní doklad tím, že požádám o ztracenou pobytovou kartu? Vydávají tento cestovní doklad ve stejný den? Musím přinést nějaké další dokumenty? Předem děkuji za Vaši pomoc.

    bezcitný
    účastník

    Poslal jsem balíček a trvalo to 35-40 dní. Pokud jste se nevyhli penězům v tak důležitém čísle a odeslali je do UPS express, dorazí k vám za 24 hodin, protože jsem tam pracoval a vím to samé. Zbraň letadlem. Oni posílají

    Kılıçarslan
    účastník

    Poslal jsem balíček a trvalo to 35-40 dní. Pokud jste se nevyhli penězům v tak důležitém čísle a odeslali je do UPS express, dorazí k vám za 24 hodin, protože jsem tam pracoval a vím to samé. Zbraň letadlem. Oni posílají

    Bohužel jsem mu řekl, aby to poslal přes ups, ale když úředník Deutsche Post řekl, že to půjde za 8 dní, poslal to odtamtud. Doufám, že náklad nemá šanci se ztratit. 

    Nesibe of
    účastník

    Bohužel jsem mu řekl, aby to poslal přes ups, ale když úředník Deutsche Post řekl, že to půjde za 8 dní, poslal to odtamtud. Doufám, že náklad nemá šanci se ztratit.

    Přál bych si, abyste mohli počkat o něco déle, pokud jste provedli vrácení peněz, myslím, že v některých případech to bylo 8 dní, ale může dosáhnout maximálně 2 týdnů. Moje žena mi poslala dokumenty a já jsem je obdržel za 13 dní.

    Kılıçarslan
    účastník

    Přál bych si, abyste mohli počkat o něco déle, pokud jste provedli vrácení peněz, myslím, že v některých případech to bylo 8 dní, ale může dosáhnout maximálně 2 týdnů. Moje žena mi poslala dokumenty a já jsem je obdržel za 13 dní.

    Náklad dorazil o 28 dní později :)

    almanyafatih
    účastník

    Odeslal jsem a přijal náklad 3 nebo 4krát. Obecně platí, že těm, kteří přicházejí z Německa, trvá 1.5 až 2 týdny. 1 týden jsou z Turecka. Lze jej prodloužit podle města a svátků druhé strany.

    bivens
    účastník

    Nákladní přeprava z Německa do Turecka zahrnuje přepravu zboží mezi oběma zeměmi. Různé logistické společnosti nabízejí služby, jako je letecká přeprava, námořní přeprava a pozemní přeprava, aby usnadnily pohyb nákladu a zajistily efektivní doručení a dodržování celních předpisů pro mezinárodní obchod.

Zobrazuje se 6 odpovědí – 1 až 6 (celkem 6)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.