Jedu z Německa do Nizozemska

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    firarisevdamxnumx
    účastník

    Ahoj fórum Almanx
    Moji přátelé…

    Nejprve nechte práci každého narazit ..
    Jsem hrdý na svého Pána ..
    Nebojte se smutku ..
    Chci vám říct pár slov.
    Děkuji ..

    Do Německa jsem se dostal v roce 2010 sňatkem.
    Můj stav nebyl ani špatný, ani dobrý a byl jsem pečený na svém vlastním oleji.
    ve zkratce
    Moje manželství se rychle rozvíjelo ..
    S kurzem jsem začala hned po příjezdu. Měla jsem malé zázemí. Mým povinným cizím jazykem ve škole byla němčina. Tanec:)
    Nebyl jsem někdo, kdo třídy moc navštěvoval ..

    jakou moudrost jsem přišel do německa ..

    Letos v březnu jsem zanechal 9 let se sladkou chutí. Byl jsem ženatý 3 roky. Nebylo žádné dítě, měl jsem štěstí v té škole. Viděl jsem, jak těžké se moji přátelé kolem mě potýkali. Je velmi důležité vychovávat syna.
    Mám tiché sezení ...
    Díky bohu nemám žádný záznam v trestním rejstříku. Přežil jsem až do teď. Opravdový film začíná až teď :cryla: halayy:) halayy :)
    Můj bratranec otevřel restauraci v Nizozemsku, zpočátku to byla malá restaurace ... přesněji, rodina běží se svou ženou a bratranci.
    Rozšířili obchod na žádost zákazníků.
    A můj servisní personál, který jsem udělal s potěšením, není jako chválit se, ale dělám svou práci čistě ..
    Pokud se to na konci tohoto obřadu stane neobvyklým, budu převezen z Německa do Nizozemska.
    Můj Pán zná nejkrásnější ze všech ..
    Ať už Mawlana udělá cokoli, je to dobrý skutek ..

    Pracoval jsem 6 let s plným pojištěním. Jedna z předních společností v Německu ..
    Myslím penzijní fond nebo tak něco ...

    Jen jsem se o to chtěl podělit ..
    Jsou tu přátelé z Německa do Nizozemska. Rád bych se dozvěděl o jejich zkušenostech ..
    S láskou..
    Dík ..
    (Pokud něco potřebuji vědět, zeptám se svých přátel, kteří v tomto ohledu mají zkušenosti. Nezapomeňte to udělat, nezanedbávejte to. Žádám vás, abyste se podělili o témata, o nichž vědí, že jsou důležitá.)
    Ach můj bože bydle :)

    almanyafatih
    účastník

    To je od tématu irelevantní, ale byl váš manžel turecký nebo německý?

Zobrazuji 1 odpověď (1 celkem)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.