Mohu se přestěhovat do Belgie s povolením k pobytu obdrženým z Německa?

> Fóra > Obecná sekce o Německu a dalších evropských zemích > Mohu se přestěhovat do Belgie s povolením k pobytu obdrženým z Německa?

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    horní Franky
    účastník

    Dobrý den,

    Moje žena je německá občanka a já jsem přijel do Německa jako turecký občan. Momentálně čekám na uvolnění relace. Budu to mít za 2 týdny, dá-li Bůh. Moje žena zde momentálně nepracuje. Takže, Taky nemůžu pracovat. Přecházím k mé otázce.

    Máme dům a pracovní příležitost v Belgii.Můžeme se s manželkou přestěhovat do Belgie a žít tam s povolením k pobytu, které odsud dostanu? Vzhledem k tomu, že moje žena má status občana EU, vím, že má právo se přestěhovat, pokud mi ukáže dům, ve kterém bude bydlet. Bude to tedy jako stěhování z jedné části Německa do druhé. Zajímalo by mě, jestli po mě budou chtít nějaké podmínky? jaké jsou podrobnosti? Budu rád, když někdo s nějakými informacemi pomůže.

    Jesse 7
    účastník

    Na pravé straně židle je odpadkový koš, na opěradle židle je postel, na pravé straně okna je skříň, ve skříni jsou knihy, vedle je šatní skříň skříň, ve skříni je ozdoba.

Zobrazuji 1 odpověď (1 celkem)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.