Rozhovor v němčině

> Fóra > Německé řečové vzory > Rozhovor v němčině

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    wiccantrxnumx
    účastník

    Přátelé, moje německá domácí práce. Musím s někým udělat rozhovor. Ale mám těžké se ptát na němčinu. Je to rok a půl, co jsem se začal učit německy. Když se podívám do slovníku, nemám moc slovní zásoby a nevím, který použít. Můžeš mi pomoci?

    3,14
    účastník

    –> Co je předmětem rozhovoru? Mezi kým se to odehraje? Novinky nebo pořad? Pokud to ještě potřebuješ, řekni mi tyto, napíšu ti pěkný rozhovor, dá-li Bůh.

    türkkız
    účastník

    Ahoj . Právě jsem se připojil k webu. :) Chystal jsem se napsat do chatovací sekce, ale ztratil jsem stránku, protože jsem řekl, že bych sem měl napsat, doufám, že někdo odpoví, až to uvidí :)

    3,14
    účastník

    –> Dobrý den, vítejte na stránkách. Název tohoto tématu Chatujeme v němčině. Název tohoto tématu chatujeme také v turečtině pod. Ptám se na svoji první otázku, abych tuto otázku viděl a odpověděl zde klikněte. :)

    mathmazhel
    účastník

    Mám také domácí pohovor. Nemůžu to udělat, prosím, můžete nám pomoci? :( Můj pohovor bude s učitelem,myslím tím učitelem,budu se ptát a on odpoví.Můžete to prosím udělat za mě?Pohovor bude ve čtvrtek,takže to potřebuji udělat nejpozději zítra.Prosím o pomoc : anděl: dobře:) kafe:)

    3,14
    účastník

    –> Bratře, připrav to v turečtině, já to do hodiny přeložím do němčiny. Dnes nemám čas, ale zítra bude hotovo. Pošlete mi to osobně nebo emailem. Nebo napište sem. Nezáleží na tom, pokud je to pro vás viditelné. ;)

    türkkız
    účastník

    Mohu vám také pomoci ;)  tleskat:) tleskat:) tančit:)

    3,14
    účastník

    –> Tato vstřícnost nemá konce! potlesk:) Gratulujeme vám, Willkommen im Club! potlesk:)

    türkkız
    účastník

    danke :haha: :haha:

    3,14
    účastník

    –> Pro 3,14 není snadné objevit se na webu. potlesk:)

    türkkız
    účastník

    turecká holka :zopa: :haha: :haha: :haha:

    3,14
    účastník

    –> Ano!! Kdo řekl jméno turecké dívky? :zopa:

    türkkız
    účastník

    taaaaaaaaaaaa samaiiiiiiiii nainstalovat ;) stalo se něco :zopa:

    3,14
    účastník

    –> Chtěl jsem se jich zeptat, jak, pane::) :Haha:

    3,14
    účastník

    –> Dovolte mi milovat oko strachu. :Haha:

    türkkız
    účastník

    hahahahah :haha: :haha: Myslím, že je to úplně stejné, bojím se, hmm naaaaaaaa udělám to nanana offoff :) :haha: :haha:

Zobrazuje se 15 odpovědí – 1 až 15 (celkem 62)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.