Úvod do německé místnosti

> Fóra > Otázky a odpovědi o německých lekcích > Úvod do německé místnosti

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    darkinoglu_
    účastník

    Přátelé Mám domácí úkoly v němčině Nejprve představíme jednu místnost Vybereme obrázek podle něj Představíme místnost Příklad: Budou vyneseny věty, jako bych měl vedle postele noční stolek Prosím pomozte přátelům

    Obrázek:

    0NnLqR.jpg

    specifické.
    účastník

    Ahoj
    Je mi líto, že jste tady. Ich hab ein großes Zimmer mit viel Möbelstücke…Mein Bett ist 100×200 cm groß und hat auch ein Bettkasten… I cann mansche unbenutzte Sachen hier das Bettkasten reintun…. Neben dem Bett befindet sich eine Nachtkommode mit 2 Schubladen….Über meinem Bett, gibt es auf der Wand ein schönes Panorama Bild….Es gibt noch ein fast gleiches Obrázek auf anderer Wand…. Auf der Rechten Seite von der Nachtkommode, gibt es Computertisch… Ich kann aber diesen Tisch auch als Schreibtisch….Ich hab einen Stuhl in der Farbe gelb….noch eine Kommode mit 5 Spices and 2 rough my… Die Frontfarbe der Möbeln sind blau und der Korpus ist in der Farbe buche… Das letzte Teil meines Zimmers ist ein schöner Teppich auch in blau aber noch in beige…. Také wie gesagt, ich hab ein großes Zimmer mit viel Möbelstücke….

    Snažil jsem se být co nejvíce nápomocný, příteli. Doufám, že to pro vás bude fungovat.

    yenicerixnumx
    účastník

    Můj skromný názor. Pokud tuto propagaci provedeme, nebude vám k ničemu. Myslím, že představíte, píšete sem, co víte, zjistíme nedostatky a opravíme je, bude to pro vás výhodnější.
    Zdravě

    Přátelé Mám domácí úkoly v němčině Nejprve představíme jednu místnost Vybereme obrázek podle něj Představíme místnost Příklad: Budou vyneseny věty, jako bych měl vedle postele noční stolek Prosím pomozte přátelům

    Obrázek:

    0NnLqR.jpg

    darkinoglu_
    účastník

    Ano, máte pravdu, ale nerozumím ničemu z němčiny :D

    darkinoglu_
    účastník

    Tato Arda

    Ahoj
    Je mi líto, že jste tady. Ich hab ein großes Zimmer mit viel Möbelstücke…Mein Bett ist 100×200 cm groß und hat auch ein Bettkasten… I cann mansche unbenutzte Sachen hier das Bettkasten reintun…. Neben dem Bett befindet sich eine Nachtkommode mit 2 Schubladen….Über meinem Bett, gibt es auf der Wand ein schönes Panorama Bild….Es gibt noch ein fast gleiches Obrázek auf anderer Wand…. Auf der Rechten Seite von der Nachtkommode, gibt es Computertisch… Ich kann aber diesen Tisch auch als Schreibtisch….Ich hab einen Stuhl in der Farbe gelb….noch eine Kommode mit 5 Spices and 2 rough my… Die Frontfarbe der Möbeln sind blau und der Korpus ist in der Farbe buche… Das letzte Teil meines Zimmers ist ein schöner Teppich auch in blau aber noch in beige…. Také wie gesagt, ich hab ein großes Zimmer mit viel Möbelstücke….

    Můj příteli, který to zveřejnil, jste si jisti, že to napsali? Je to hezké, ale

    kaanxnumx
    účastník

    Všechny položky na obrázku odpovídají německému jazyku, který vám sdělil váš přítel. Stručně řečeno, všechny jsou správné. :)

    e je
    účastník

    Dík…..

Zobrazuje se 6 odpovědí – 1 až 6 (celkem 6)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.