Německý kurz o ILM a Institutu Goethe

> Fóra > Obecné německé a německé kombinované rodinné kurzy A1 > Německý kurz o ILM a Institutu Goethe

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    guru
    účastník

    Dobrý den, přátelé,

    Hledal jsem na fóru, ale jediné, co jsem o kurzech v Istanbulu našel, byl netalmanca.com.

    Hledáme kurz němčiny A1 v Istanbulu pro moji manželku. Když jsem zavolal do goetheova institutu, řekli, že jsou vyšetřovacím centrem istanbulského jazykového centra. Mnoho kurzových center na internetu však tvrdí, že jsou součástí zkoušky. V tomto oboru jsou evidentně podvodníci.

    Musíme prosít, protože tam nejsou žádné víkendové kurzy
    Je někdo spokojen s jazykovým centrem v Istanbulu?

    tesekkurler

    fuk_xnumx
    účastník

    Existuje mnoho správných institucí, které nyní přednášejí, ale institucí, která zkoušku dělá, jsou 4 goethe, telch, osd a tesdaf, jednou z nich je, že tam zkoušku nezkoušíte poté, co jste absolvovali kurz v Netalmanu nebo jiném kurzu, nebo neexistuje žádná instituce, které jste se této zkoušky zúčastnili. Instituce, která zkoušku připravuje, tj. Připravuje písemky, je jedním z těchto 4 kurzů, protože Německo přijímá diplomy obdržené od těchto 4 jmen pouze jako platné, pokud máte čas na práci, buď samostudium, nebo jít na místa, kde se vyučuje zkouška a1, ale pouze a1 nebude obecná němčina

    guru
    účastník

    moje žena skončila svůj druhý týden v jazykovém centru v Istanbulu a je nyní velmi spokojená. Takže pokud existují lidé, kteří chtějí jít, mohu doporučit Bakırköy.

    netalman by
    účastník

    HANIM ASIYE ÚŽASNÝ, ALE STÁLE VYHLEDÁVÁTE KURZY A ZÍSKÁTE INFORMACE!

    guru
    účastník

    paní asiye kdo nerozumí? komedie nebo vážně jste komedie

    netalman by
    účastník

    :) :) :)

    guru
    účastník

    Myslíte si, že jste se teď něco naučili? Nemám práci, zapsal jsem se do kurzu, ale jednáním s vámi.
    To jsi všechno. Mluvíš nesmysly. Díky bohu, že se nejmenuji Asiye, protože kdybyste zde použili mé jméno, mohl bych psát horší věci!

Zobrazuje se 6 odpovědí – 1 až 6 (celkem 6)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.