Způsoby, jak porozumět Akkusativu a Dativu…

> Fóra > Německá kurzová a znalostní banka > Způsoby, jak porozumět Akkusativu a Dativu…

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    vysoký
    účastník
    To, co jsem připravil, není citace...
    Vše jsem si připravil sám...
    Pokud se mýlím, rád bych, aby mě moji přátelé nebo náš učitel opravili...
    Mým cílem je trochu pomoci přátelům, kteří nevědí...

    ::) V tobě Bůh ti žehnej Jen říkám::)


    33.jpg

    34.jpg

    35.jpg

    36.jpg

    37.jpg

    jentzsch2
    účastník

    Bůh vám žehnej, povýšený ;)

    Jsem si jist, že tyto informace budou velmi užitečné pro lidi, kteří jsou v tomto problému zmatení.1 Odkaz na stránku jsem poslal svému příteli ;)

    vysoký
    účastník

    Amen Timure, jsem rád, že jsem mohl pomoci.. ::)

    fbsahin
    účastník

    Děkuji mnohokrát…

    memoli63
    účastník

    :) Dobrý den kamaráde Yüceli,moc jste to vysvětlil,děkuji moc 😮 :o.Mám jen jeden dotaz a byl bych moc rád,kdybyste mi pomohl.Kde jsou tato podstatná jména vždy umístěna ve větě?Je to za nebo před slovesem? Tedy über, nach, auf, an, von these ( Jak to mohu použít ve větě se slovem dersen) nebo (schreiben) Nerozuměl jsem tomu, jak to použít, děkuji v záloha. :)

    vysoký
    účastník

    :) Dobrý den kamaráde Yüceli,moc jste to vysvětlil,děkuji moc 😮 :o.Mám jen jeden dotaz a byl bych moc rád,kdybyste mi pomohl.Kde jsou tato podstatná jména vždy umístěna ve větě?Je to za nebo před slovesem? Tedy über, nach, auf, an, von these ( Jak to mohu použít ve větě se slovem dersen) nebo (schreiben) Nerozuměl jsem tomu, jak to použít, děkuji v záloha. :)

    jako memoli mate,

    Už jsem je dával v podobě tabulky, nevím, jestli ses podíval,
    Toto téma, které hledáte, je v něm... (viz tabulka níže).
    2. $ IK)
    https://www.almancax.com/forum/index.php?topic=4101.msg23704#msg23704

    od selimdestan
    účastník

    Bůh žehnej každému je obtížné téma pochopit

    vysoký
    účastník

    Bůh žehnej každému je obtížné téma pochopit

    Amen, od nás všech...

    nahur
    účastník

    No, řeknu ti to, už kolik let chodím do školy ve Švýcarsku, nikdy jsem nic takového, co jsi popsal, neviděl. Ať ti Bůh žehná a moc děkuji za tvou ruku a mozek.

    Achten Sie
    účastník

    Můj drahý bratře Yukuku, pro začátečníky to může být trochu obtížné, ale je to téma, se kterým má každý potíže, dokonce i Němci mají potíže s porozuměním vlastní gramatice. Každopádně děkuji, Bůh vám žehnej……

    vysoký
    účastník

    Můj drahý bratře Yukuku, pro začátečníky to může být trochu obtížné, ale je to téma, se kterým má každý potíže, dokonce i Němci mají potíže s porozuměním vlastní gramatice. Každopádně děkuji. Ať vám Bůh žehná……

    Ano, asi to tak trochu bylo... Tak tomu říkejme A2

    před
    účastník

    díky

    Kaşüstü
    účastník

    Trvalo to hodiny, než jsem to připravil, vím, že jsem připravil podobný.
    Takto to může udělat jen dobrý a ochotný člověk.
    Bůh ti žehnej.

    vysoký
    účastník

    Trvalo to hodiny, než jsem to připravil, vím, že jsem připravil podobný.
    Takto to může udělat jen dobrý a ochotný člověk.
    Bůh ti žehnej.

    Ano, chvíli mi to trvalo, ale mým cílem je něco sdílet... :D :)

    láska a bůh
    účastník

    ahoj yücel, příteli, opravdu děkuji, připravil jsi něco pěkného, ​​ale tady je něco špatně pokoj DER TOURİST DANKT DEM BEAMTE FÜR DİE HİLFE

    láska a bůh
    účastník

    DER TOURIST DANKT DEM BEAMTE FUR DIE IS NOT HİLFE (DER TOURIST DANKT DEM BEAMTEN FÜR DİE HİLFE)

Zobrazuje se 15 odpovědí – 1 až 15 (celkem 48)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.