Zmatek kurzu A1; 20 dní a 80 hodin záruční šílenství...!!!

> Fóra > Obecné německé a německé kombinované rodinné kurzy A1 > Zmatek kurzu A1; 20 dní a 80 hodin záruční šílenství...!!!

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    aser_xnumx
    účastník

    Ahoj přátelé, začal jsem zkoumat a1 zkoušku na internetu, dívám se na všechny kurzy kolem Mersin-Adana-Hatay, kluci tvrdí, že pro A1 připravili speciál a že budou moci získat certifikát za den.
    Přátelé, kteří získali certifikát A1 a absolvovali kurzy… Tyto instituce svými tvrzeními říkají pravdu, mohou ji získat?
    Počínaje abecedou jsem začal v průměru studovat německy půl hodiny denně a mám na mysli taktiku každodenního kurzu 20u.
    Podělte se o své názory na toto téma.

    díky

    aser_xnumx
    účastník

    Téma Přátelé je aktuální.

    aser_xnumx
    účastník

    Nesdílejte žádné zkušenosti s přáteli.

    Dík…

    reyyan na
    účastník

    To zcela závisí na vašem úsilí a odhodlání. Samozřejmě, pokud jste ochotni, pomůže vám to ve vašem kurzu. Kurz naučí formát zkoušky A1 a provede zkušební zkoušku. Učte se stále spoustu slov. Pořiďte si například malý sešit a pište německá slova v turečtině. Mějte tento zápisník stále u sebe a neustále se do něj dívejte. Na stránkách jsou již ukázky dopisů, získejte informace odtud. Goethe Institut má vzorky zkoušek. Určitě se na to podívejte. Z toho budete mít velký užitek. Dávám ti odkaz. Hodně štěstí.
    https://www.goethe.de/lrn/prj/pba/bes/ft1/mat/trindex.htm

    aser_xnumx
    účastník

    Dobrý den, děkuji za Váš zájem.

Zobrazuje se 4 odpovědí – 1 až 4 (celkem 4)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.