Vypořádání manžela / manželky s neurčitým pobytem z TR

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    oguzhansumerxnumx
    účastník

    ahoj přátelé, moje žena má neomezený pobyt. Do Turecka přišla z Německa na univerzitu v roce 2012. Promovala v roce 2016 a vzali jsme se. Nyní máme dítě s tureckým občanem. Od roku 2012 tráví každých 5 měsíců v Německu a zůstává v Německu asi na 1 měsíc. Zdá se, že jeho 1. místo pobytu v Turecku je také v Německu. Může moje žena jít do Německa a získat její soukromé pojištění a říct, že tady bydlím úplně a získat pro naše dítě povolení k pobytu na dobu neurčitou a nadále žít v Německu? Měl někdo v této situaci manželku?

    bezcitný
    účastník

    Zdravím, nechci vás zmást, ale chci napsat své nápady. Pokud zůstanete mimo Německo déle než 6 měsíců, to znamená, že můžete žít v Německu alespoň 6 měsíců v roce a dalších 6 měsíců žít v zemi, kterou chcete. Pokud byl mimo Německo déle než 6 měsíců, což bude za normálních podmínek na neurčito zrušeno. Řekněme, že má bydliště v Německu, takže si to zahraniční agentura neuvědomuje. To je můj osobní názor na vaši manželku v budoucnu. Nezíská nic. Je v pořádku, pokud se mimozemský kruh neprobudí. Pokud ale řekne, že přinesete svůj pas nebo přinesete své vstupy a výstupy do TR a toto je odhaleno, bohužel to bude zrušeno a bude mu odňato na neurčito. Mám to. Pokud jste se vzali v TR a žili v TR, vaše dítě se narodilo v TR. Pokud váš syn nemá bydliště, v tuto chvíli nebude s cizím bytem práce. Chápu, že pokud existuje, existuje možnost, že k tomu dojde, když dojde ke sloučení rodiny. Dovolte mi rovněž uvést, že skutečnost, že se váš manžel narodil v Německu, neposkytuje žádnou výhodu, aby neztratil čas. Ale řeknu ti to nejsilnější, nech svou ženu odejít do Německa a najít si práci. Neznám věk vašeho pracujícího dítěte. Ale. Podívejte se, jestli vám může být jedno, jestli vaše dítě nemá žádné sezení. Pokud váš manžel začne žádat o německé občanství, může to trvat až 1 rok, budete trpěliví a poté po sloučení rodiny přijedete se svým dítětem do Německa. Myslím, že je to nejbezpečnější. Alespoň jakmile se stanou občany, nemohou nic dělat.

    yenicerixnumx
    účastník

    Dovolte mi jen přidat k tomu, co bezcitný člověk řekl. Jste-li turecký občan s neomezeným pobytem

    Vypořádání cizince, který legálně pobýval ve Spolkové republice Německo po dobu nejméně 15 let
    povolení a povolení k vypořádání jeho manželky žijící v manželském svazku s ním, bylo zajištěno jejich živobytí.
    a na ustanovení článků 54 až 5 článku 7 nebo 55 a 2 druhého odstavce 8. článku
    11 a 1 odstavce 6, pokud není důvod k vyhoštění v souladu s ustanoveními č. 7
    Neztrácí platnost v případech uvedených v ustanoveních č. Manželský svaz s Němcem
    Povolení k vypořádání cizince pobývajícího v Turecku v souladu s ustanoveními článku 54, 5-7
    Důvod vyhoštění podle ustanovení čl. 55 odst. 2 odst. 8 až 11
    jeho platnost v případech uvedených v ustanoveních 1 a 6 odstavce 7, pokud tomu tak není
    neztrácí. Vyžádání povolení k vypořádání k prokázání jeho platnosti
    V případě posledního obvyklého pobytu doklad vydá cizinecký úřad.

    tak zkrátka

    – 15 let žije v Německu
    – Pokud si vydělává sám na sebe
    – Pokud existuje právo pobytu

    Je povoleno zůstat v zahraničí déle než 6 měsíců.

Zobrazuje se 2 odpovědí – 1 až 2 (celkem 2)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.