Budu jednat podle vámi poskytnutých informací...

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    ahmetgultekin
    účastník

    ahoj přátelé, jsem ve formuláři nový, potřebuji naléhavé informace, ať je Alláh potěšen těmi, kdo tento formulář vytvořili. Moje žena bydlí v Německu / Berlíně a zdá se, že pracuje na dvou místech, aby mě mohla přivést. Jeho první zaměstnání je 1,150 eur měsíčně ve všední dny a jeho druhé zaměstnání je 350 eur o víkendech, což činí celkem 1,500 1,150 eur. Pokud se moje žena dozvěděla od člověka v Německu, zjistila, že byly provedeny výpočty u jakékoli práce, na které vydělala nejvíce peněz. Jelikož je tureckým občanem, platí si nájem doma. Zajímalo by mě, jestli to počítají jako celkem, nebo se to počítá z XNUMX eur. můžete pomoci prosím děkuji. Budu jednat podle informací, které dáte, cizinecké policii brzy dorazí dopis.

    Muratbdr
    účastník

    ahoj přátelé, jsem ve formuláři nový, potřebuji naléhavé informace, ať je Alláh potěšen těmi, kdo tento formulář vytvořili. Moje žena bydlí v Německu / Berlíně a zdá se, že pracuje na dvou místech, aby mě mohla přivést. Jeho první zaměstnání je 1,150 eur měsíčně ve všední dny a jeho druhé zaměstnání je 350 eur o víkendech, což činí celkem 1,500 1,150 eur. Moje žena se od německé osoby dozvěděla, že se provádějí výpočty pro jakékoli zaměstnání, na kterém vydělá nejvíce peněz. Jelikož je tureckým občanem, platí si nájem doma. Zajímalo by mě, jestli to počítají jako celkem, nebo se to počítá z XNUMX eur. můžete pomoci prosím děkuji. Budu jednat podle informací, které dáte, od policie cizinců se chystá dorazit dopis.

    Můžeš ukázat své druhé zaměstnání, bratře, je to pro tebe lepší. Pokud jsem četl, mělo by to být minimálně 2 a 1350 eur pro turecké občany. U německého občana nejsou vyžadovány žádné formality. ale po nákladech na pronájem atd. je to 1380 eur na osobu, co by to mělo být? ostatní přátelé mohou poskytnout lepší informace. Turečtí manželé

    ahmetkaragözcü na
    účastník

    Přátelé, jejichž manželé jsou tureckými občany, mohou mít více informací.

    Busrasalih
    účastník

    ahoj přátelé, jsem ve formuláři nový, potřebuji naléhavé informace, ať je Alláh potěšen těmi, kdo tento formulář vytvořili. Moje žena bydlí v Německu / Berlíně a zdá se, že pracuje na dvou místech, aby mě mohla přivést. Jeho první zaměstnání je 1,150 eur měsíčně ve všední dny a jeho druhé zaměstnání je 350 eur o víkendech, což činí celkem 1,500 1,150 eur. Moje žena se od německé osoby dozvěděla, že se provádějí výpočty pro jakékoli zaměstnání, na kterém vydělá nejvíce peněz. Jelikož je tureckým občanem, platí si nájem doma. Zajímalo by mě, jestli to počítají jako celkem, nebo se to počítá z XNUMX eur. můžete pomoci prosím děkuji. Budu jednat podle informací, které dáte, od policie cizinců se chystá dorazit dopis.

    Dovolte mi, abych vám poskytl nějaké informace, nemělo by to překročit 8hodinové pracovní pravidlo v obou zaměstnáních. Navíc je nyní v obou situacích nízký příjem. Řekli, že moje žena je 1400 eur, ale berlín chce vysokou. Je velmi důležité, aby pracoval alespoň 6krát v obou zaměstnáních, a toto bylo jedno z našich rozhodnutí o zamítnutí, protože změnil zaměstnání. Je velmi důležité, aby nikdy nedostala pomoc. Mohu vám pomoci, pokud máte nějaké další otázky.

    sobi_90
    účastník

    Zmínil jste Berlín,já pojedu do Berlína.Žádal jsem 12.Trvá to dlouho,než vízum dorazí a manželka nechce žádný příjem od německého občana?Děkuji.

    Busrasalih
    účastník

    Zmínil jste Berlín,já pojedu do Berlína.Žádal jsem 12.Trvá to dlouho,než vízum dorazí a manželka nechce žádný příjem od německého občana?Děkuji.

    Podali jsme žádost 8. října a moje žena doručila dokumenty v prvním prosincovém týdnu. Poté 2. ledna poslali pas s odmítnutím. Snaží se zvládnout intenzivně, ale rychle. Vím, že příjem není požadován od německých občanů.

    sobi_90
    účastník

    Vznesli jste po odmítnutí námitku?

    Busrasalih
    účastník

    Vznesli jste po odmítnutí námitku?

    Nenamítali jsme, konzultovali jsme právníka, protože měli dvoustránkovou námitku, takže toho bylo hodně. Právník řekl, aby tyto věci neopravoval. Podali jsme žádost o německé občanství, čekáme přímo na něj, provádíme opravy, je na ně 2 měsíců.

    sobi_90
    účastník

    Kéž Bůh všem pomáhá, doufám, že všichni dostanou víza a co nejdříve se sejdou se svými manželi.

    Busrasalih
    účastník

    Kéž Alláh každému pomůže, insha'Allah, každý dostane své vízum co nejdříve a setká se se svými manželi.

    Amen, doufám, že všichni

    Eselma
    účastník

    Moje žena je samostatně výdělečně činná. Ukáže svůj příjem za posledních 7 měsíců. Přidala také své výdělky z online zaměstnání. Nechají si to udělat na finančním úřadu. Pro získání záruky.

    ahmetkaragözcü na
    účastník

    Dovolte mi, abych vám poskytl nějaké informace, nemělo by to překročit 8hodinové pracovní pravidlo v obou zaměstnáních. Navíc je nyní v obou situacích nízký příjem. Řekli, že moje žena je 1400 eur, ale berlín chce vysokou. Je velmi důležité, aby pracoval alespoň 6krát v obou zaměstnáních, a toto bylo jedno z našich rozhodnutí o zamítnutí, protože změnil zaměstnání. Je velmi důležité, aby nikdy nedostala pomoc. Mohu vám pomoci, pokud máte nějaké další otázky.

    moc děkuji, brácho, mám mnohem více otázek :)  Zdá se, že v práci, kterou koupil 1150, jsou všední dny. Také se o víkendu objevuje ve své práci, za kterou dostává 350 eu. Nestačí celkem 1,500? Posledních 7 měsíců pracuje ve stejném zaměstnání. existuje nějaký jiný problém? (ahmetgültekin) Psal jsem jménem svého přítele z kurzu

    Eselma
    účastník

    Pracuje na různých místech, než když pracuje na volné noze. Platí si své vlastní pojištění. Váš manžel může poslat e-mail na cizineckou policii a zeptat se. Moje babička tak učinila a dostala odpovědi na své otázky.

Zobrazuje se 12 odpovědí – 1 až 12 (celkem 12)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.