Jak vyhrát zápas proti šíleným Turkům? (jeleni na německých fórech)

> Fóra > Cafe almancax > Jak vyhrát zápas proti šíleným Turkům? (jeleni na německých fórech)

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    Jentzsch
    návštěvník

    Zázraky, které předvedli Nationals na Euru 2008, určují světový program... Nápady, jak porazit Turky, kolují internetem...

    Když turecký národní tým svrhl také Chorvatsko, byli Němci ve vážném „spěchu“. Tento spěch se cítí smíšený s vášnivými diskusemi na chatovacích webech na internetu a žertem v „jelenech“.

    V chatovacích místnostech se toho v těchto dnech hodně děje o tom, jak porazit 'Crazy Turks'. Někteří Němci říkají: ‚Nikdo, včetně rozhodčího, by neměl nosit hodinky‘, jiní říkají: ‚Pokud Turecko inkasuje 2 góly, míč by měl být nahrazen ‚čtvercovým‘...
    Legenda „Crazy Turks“ vytvořená Tureckem na mistrovství Evropy je tématem agendy číslo jedna fotbalových fanoušků v Německu, našeho soupeře v semifinále.

    'Chatové' stránky na internetu po celém Německu kladou otázky jako "Jak vyhrát zápas proti Crazy Turks?" Je plná otázek a absurdních odpovědí. Zde je několik příkladů 'Crazy Turks' zmíněných na různých webových stránkách a chatovacích místnostech:

    Tým, který chce vyhrát proti Turkům, by rozhodně neměl dát první gól.

    Pokud se tým, který je proti Turecku, ujme vedení, neměl by tureckému týmu zbývat čas na provedení výkopu po gólu.

    Hrací doba v zápasech Turecka by neměla být 90 minut.

    Hodiny musí být odstraněny na celém stadionu, kromě paží rozhodčích. Trenéři, technické výbory a diváci by měli mít během zápasu zakázáno používat hodinky.

    UEFA by měla toto pravidlo změnit a zavést nové pravidlo, podle kterého musí mít tým mezi dvěma brankami alespoň jednu minutu.

    Zvláštní zákaz pro A, N a S

    Pokud brankáři týmů, které využily svých tří střídání, dostanou červenou kartu, mělo by jim být zakázáno vložit do brány jiného hráče.

    Tureckým hráčům, jejichž jména začínají na „A“, „N“ nebo „S“ (znamenají Arda, Nihat a Semih), by měl být v poslední minutě zápasu zakázán vstup do pokutového území soupeře.

    Cíl tureckého týmu by měl být vyroben z pružných tyčí.

    Tureckým divákům by na stadiony nemělo být dovoleno.

    Turecko by mělo být vyřazeno z UEFA a zahrnuto do fotbalové federace jiného kontinentu.

    Pokud má tým hrající proti Turecku v posledních dvou minutách zápasu náskok alespoň 2: 0, mělo by být zavedeno pravidlo hrát s míčem se čtvercem, nikoli s míčem kulatým.

    Turci jsou všichni jako Che Guevara

    Stejně tak na německých webových stránkách existují jeleni o tom, proč je Turecko tak úspěšné. Několik příkladů z nich:

    Všichni turečtí fotbalisté jsou leváci. Přijali zásadu legendárního revolucionáře Che Guevary, "Buďme realisté, požadujme nemožné."

    Nevěří, že ve fotbale je možné dát gól, aniž by gól dal.

    Hrají si srdcem, ne nohama.

    Jelikož nehrají během zápasu, jsou mnohem energičtější a dynamičtější než jejich soupeři v posledních minutách.

    Na politiky, kteří říkají „Nejste zahrnuti do Evropy“, chtějí odpovědět vítězstvím v evropském poháru.

    Žádný z jejich hráčů nemá pevnou pozici. Všechny je lze hrát kdekoli; i útočník může vejít do branky. (Myslí se tím Tuncay místo Volkana, který dostal červenou kartu.)

    Ať děláte, co děláte, nemůžete to porazit. Nezkoušejte to zbytečně... ;D

    noc2
    účastník

    Díky Bohu, máme něco, co oni nemají, Jentzschi, insha'Allah :angel: modlitby

    hahahaha   ;D  dostaneme bity v tomto zápase yawww

    Po posledním zápase naši občané stále mluví v ulicích, vybočte

    Mám italského přítele, co řekl včera, podívej se a poslouchej

    Řekl: "Zítra se půjdu podívat na zápas a budu křičet TÜRKEI TÜTKEEI, fandím tureckému týmu."

    To je případ mnoha přátel

    TENTO MACI ALICAZZZZ JINÝ ZPŮSOB YOOKKKKKKKKK

    tleskat) tleskat) tleskat

    „Děkuji za vaši snahu, přečetl jsem to a hodně jsem se nasmál.  ;D ;D Uvidíme, jaký bude večer, když se tu zastavíte, uvidíme se Jentzsch  :D "

    nisanur
    účastník

    vč. Z celého srdce věříme, že zvítězíme

    noc2
    účastník

    goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

    minuty 22
    1:0

    tleskat) tleskat) tleskat) tleskat)

    esma 41
    účastník

    Díky Bohu, máme něco, co oni nemají, Jentzschi, insha'Allah :angel: modlitby

    hahahaha   ;D  dostaneme bity v tomto zápase yawww

    Po posledním zápase naši občané stále mluví v ulicích, vybočte

    Mám italského přítele, co řekl včera, podívej se a poslouchej

    Řekl: "Zítra se půjdu podívat na zápas a budu křičet TÜRKEI TÜTKEEI, fandím tureckému týmu."
    To je případ mnoha přátel

    TENTO MACI ALICAZZZZ JINÝ ZPŮSOB YOOKKKKKKKKK

    tleskat) tleskat) tleskat

    „Děkuji za vaši snahu, přečetl jsem to a hodně jsem se nasmál.  ;D ;D Uvidíme, jaký bude večer, když se tu zastavíte, uvidíme se Jentzsch  :D "

    V noci je tvůj italský přítel upřímný?  :) řekl nebo sakami?
    Vlastně mě překvapilo, že tohle řekl Ital...  :)
    Všechny vtipy stranou.... Napsané články mě hodně rozesmály... zdá se, že všechny v sobě mají zrnko pravdy.

    Děkujeme za sdílení Jentzsch.

    Největší Turecko ...  ;D

    noc2
    účastník

    Díky Bohu, máme něco, co oni nemají, Jentzschi, insha'Allah :angel: modlitby

    hahahaha   ;D  dostaneme bity v tomto zápase yawww

    Po posledním zápase naši občané stále mluví v ulicích, vybočte

    Mám italského přítele, co řekl včera, podívej se a poslouchej

    Řekl: "Zítra se půjdu podívat na zápas a budu křičet TÜRKEI TÜTKEEI, fandím tureckému týmu."
    To je případ mnoha přátel

    TENTO MACI ALICAZZZZ JINÝ ZPŮSOB YOOKKKKKKKKK

    tleskat) tleskat) tleskat

    „Děkuji za vaši snahu, přečetl jsem to a hodně jsem se nasmál.  ;D ;D Uvidíme, jaký bude večer, když se tu zastavíte, uvidíme se Jentzsch  :D "

    V noci je tvůj italský přítel upřímný?  :) řekl nebo sakami?
    Vlastně mě překvapilo, že tohle řekl Ital...  :)
    Všechny vtipy stranou.... Napsané články mě hodně rozesmály... zdá se, že všechny v sobě mají zrnko pravdy.

    Děkujeme za sdílení Jentzsch.

    Největší Turecko ...  ;D

    Můj přítel Esmacim je opravdový „turecký přítel nás velmi miluje, miluje také ezogelinovou polévku….….….….….….…. ….….….

    Je to vážný člověk, ale říká, že oceňuje upřímnost Turků, vždy naši pohostinnost.

    je známo, že jsme mluvili včera, není slyšet žádný zvuk křiku yawww velmi rozrušeného Esma macim, kterého jsme ztratili

    Dokonce má dres  :D :D :D :D :D

    esma 41
    účastník

    Je tvůj přítel svobodný... hahaah  ;D  samozřejmě je to vtip…  ;D

    Páni, teď jsem tak pyšný.

    Přeji si, aby vaše přátelství pokračovalo... pokud je vaším přítelem žena... první otázka, kterou jsem položil, byla
    prosím nečtěte.  ;D

    (uffff esma 41 nebuď taková věc yawww)  ;D

    Kaşüstü
    účastník

    Moje dcera (9,5 let) řekla našemu německému sousedovi (poté, co Německo ztratilo první místo):
    Ti, kdo hrají špatně, vždy zvítězí (má ho utěšit, ale neuvědomuje si, jaké skvělé poselství hahahah).….….….….….…… ............... ;D

    Pro ty, kteří nerozumí tomuto poselství: Německo hrálo špatně také proti Turecku, dokonce i německé noviny to připustily.  ;D

Zobrazuje se 7 odpovědí – 1 až 7 (celkem 7)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.