Plivání minibusu (Exit Out)

> Fóra > Cafe almancax > Plivání minibusu (Exit Out)

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    …tajemství…
    účastník

    Co je to tam za divné lidi? Co uděláš tím, že vyplivneš z mikrobusu? K čemu to bude dobré??...::)

    Incident, který se odehrál na Barbaros Boulevard...

    Procházeli jsme se s přáteli po Barbaros Boulevard. Najednou kolem nás projel minibus plnou rychlostí. Než jsme stačili říct 'Praskly brzdy' nebo něco podobného, ​​minibus narazil střemhlav do sloupu veřejného osvětlení.
    Okamžitě jsme utekli na pomoc.

    Když jsme dorazili k minibusu, pohled byl tento: Někteří cestující měli nateklé svaly, někteří měli prasklé rty... Jinými slovy, byli roztěkaní.

    Ale je tu zvláštnost. Protože navzdory svému stavu se smějí se slzami v očích.

    Byli jsme zmatení, co dělat.

    'Co se stalo?' “ zeptali jsme se. Jeden nebo dva z nich odpověděli s obtížemi.
    „Řidič, řidič…“

    ale začnou se znovu smát. Zjištění původu této šokující scény trvalo 2–3 minuty.

    Ukázalo se, že řidič vypadl z minibusu, když plival.Víte, pro naše řidiče je charakteristický pohyb, který otevírá dveře a plivá při odchodu.

    Řidič neudržel rovnováhu a s rachotem spadl na zem, spolu s plivnutím. Minibus se vymkl kontrole a narazil do sloupu.“

    (citát)

    dielosch
    účastník

    :haha: Ztratil jsem se, nepotřebuješ beiträge, ale stejně dám +1 beiträge :angel:

    …tajemství…
    účastník

    :haha: ano, zdá se, že neexistuje, ale to je ok... styďte se :) Vlastně myslím na lidi v autobuse, na nic, škoda těch kluků.. :- Mít nehodu a mít záchvat smíchu...::) ale nemohu najít nic, co bych řidiči řekl, ve skutečnosti je směšné jednou plivat na zem, proč otevíráš dveře a pliváš, to je jiná věc .. ;D

    dielosch
    účastník

    Myslím tím, co se stane, když budete plivat, já osobně takovou věc nepotřebuji, polykat, tak jaké nechutné vizuální znečištění ze všeho nejdřív :-

    (Lalezar)
    účastník

    Tyto příběhy mi zní velmi povědomě :)

    Zajímalo by mě, co se stalo s řidičem?_Máte nějaké informace o jeho zdravotním stavu?:)

    mezitím vidíme, že na turečtině není co bránit, bez ohledu na to, jak se na to člověk dívá.

    Pokud je člověk, který plivá, nemocný, je nevyhnutelné, že bude z půdy procházet jinými lidmi prostřednictvím větru a dýchání.

    Kromě toho jsem si jistý, že na konci těch scén, které vidíte při chůzi po silnici, bolelo mnoho lidí jako já.

    Jak však bylo vysvětleno výše, bylo možné vstoupit do práv mnoha nevinných lidí.

    ale bohužel je nevyhnutelné vidět špatné chování v turecké společnosti dále :(

    Pokud chceme, aby se věci změnily, musíme nejprve začít od sebe.

    Bůh vám žehnej, co na to říct? :)

    …tajemství…
    účastník

    Souhlasím s tebou, lalezare, ale myslím, že nejsou žádné zprávy o tom, co se tomu muži stalo... ::)

    Myslím, že plivání ukazuje na poruchu osobnosti... Necítím se čistý a zdravý, tato místa by neměla zůstat čistá, špiní se a... :- (Zajímalo by mě, o jakých nesmyslech jsem to mluvil. Opět to nejsou moje myšlenky. Neberte myšlenky toho druhého ve mně vážně. Nechápejte mě špatně, nejsem schizofrenik... ;D Jen jsem si dělal legraci, ale vážně to nejsou moje myšlenky, jen jsem to napsal. ;D )

    (Lalezar)
    účastník

    :)))))))

    Mimochodem, je nemožné nesouhlasit s vaším názorem, bez ohledu na to, kolik vtipu tvrdíte :)

    Nejčastějšími a nejčastějšími neduhy dnešních lidí jsou poruchy osobnosti, psychická traumata... Jak postupuje technologie, evoluce jde kupředu ve věku, zvířecí maso vstřikované léky, zvířatům podávané karcinogenní injekce k urychlení jejich vývoje, zelenina a ovoce, které kupujeme ve trh je hormonální, nebude možné najít a sníst něco organického. Po nějaké době... se na všechno našlo řešení, ale jak problémy rostou jako lavina, je těžké zalepit díru. Myslíme si, že postupujeme, ani si neuvědomujeme, že upadáme. Ptáte se někdy sami sebe, proč si myslíte, že se délka lidského života v průběhu let zkracuje? Slyšeli jste někdy od svých rodinných příslušníků, že vaši prarodiče trpěli psychickými depresemi?

    Naštěstí jsem o tom neslyšel... Mimochodem, odkud jsem toto téma přinesl, no, to mi stačí. :)))))))::) stydět se za:)

    Mimochodem, ta myšlenka patří tobě nebo ne, ať už si myslí někdo jiný, omezil bys svou svobodu ostatním, příteli?:)
    no tak ahoj ..

    lengur
    účastník

    Typ nehody způsobené řidičem, kterým je klasický podvodník, který naštěstí neměl za následek vážné zranění nebo smrt.

    Bohužel jsme z hlediska podvodu velmi vyspělá země. Téměř každý den se setkáváme se situacemi, jako je náš případ. Někdy se před námi objeví obrovská slina a někdy si myslíme, že tekutina padající na naši hlavu při průchodu před budova za slunečného počasí není požehnáním z nebe.  ;D S odporem si uvědomujeme, že to je klaun na balkóně budovy.

    Co je tedy Magandaismus, o kterém se obecně mluví jako o těch, kteří na svatbách náhodně střílí ze zbraní? Na některých stránkách se slovníkyMezitím: hrubý, "nízkoneuronový" muž, který nedokončil svou evoluci (podle mého názoru však magiismus nezná pohlaví   :) ) rozmanitost“ a v některých "Nevyvinutá část pole, to znamená muži jako voli."Opět podle těchto stránek;

    Magandy byly rozděleny do 4;

    1. Svatební brýle = Jsou to oni, kdo to pro potěšení na svatbě stříkají do vzduchu.

    2. město Magandas = Jsou to magandové, kteří stříkají vzduch zábavami a festivaly.

    3. Školní Magandas = Toto jsou odrůdy, které terorizují školu,

    4. Lekce Magandas = Jsou to mrzouti, kteří během lekce hodí do rukou vše, co se jim dostane.

    Musíme k nim přidat magii slin. :)

    …tajemství…
    účastník

    Lalezar a lengur Naprosto s vámi oběma souhlasím...

    Bohužel, když si myslíme, že jdeme vpřed, zaostáváme. Jsme vzdělaní, ale nemohou vychovat člověka uvnitř člověka. Slyšel jsem přísloví...

    "Vzdělání odstraňuje nevědomost, ale arogance zůstává"

    Myslím, že toto slovo dobře popisuje situaci těchto lidí, moje slovo není pro tohoto řidiče kamionu, možná nedostal dobré vzdělání, ale jsou lidé, kteří mají dobré vzdělání a dělají to .. :- 

    purju
    účastník

    Jaká škoda pro ty v autobuse... :( Proč lidé plivou? Je to směšné... />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” />

    …tajemství…
    účastník

    Myslím, že je to velmi směšné... />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” />

    dielosch
    účastník

    Jaká škoda pro ty v autobuse... :( Proč lidé plivou? Je to směšné... />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” /> To je problém jim to říct Nebo bych měl říct porozumění :-

    aDSA
    účastník

    Kdo řekl, že neexistuje žádná evoluce; společnost se vyvíjí každý den na tyranii.

    dielosch
    účastník

    Kdo řekl, že neexistuje žádná evoluce; společnost se vyvíjí každý den na tyranii.

    určitě v pořádku :) potřebují dobrý :zopa: ale no tak :haha:

    …tajemství…
    účastník

    to je problém jim to říct :- Nebo bych měl říct porozumění :-

    V té těžké práci veškerá práce končí v mozku... ;D

    purju
    účastník

    to je problém jim to říct :- Nebo bych měl říct porozumění :-

    ano určitě...dobře :)

Zobrazuje se 15 odpovědí – 1 až 15 (celkem 15)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.