Manželství rozvedené matky Turka s německým občanstvím, bydlení v Německu s dítětem

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    brcnfs
    účastník

    Jsem 31letá matka a mám 8letou dceru. Rozhodli jsme se vzít si syna našeho souseda, který je německým občanem, ale bude 1. manželství rychlejší v Turecku nebo v Německu? Nemám dokument A1. Pokud dostanu vízum, půjdeme s dcerou na 3 měsíce jako turista. Potom se vrátím a složím zkoušku. Samozřejmě nevím, jestli se vdám v Německu Tentokrát. Jinými slovy, je to naléhavá podmínka A3. Myslíte si, že 1měsíční kurz tam bude dost? A když se vdám, může moje žena získat pomoc od státu? I když je moje dcera od mé bývalé manželky, bude se o nás starat v Německu .. Může získat jiný poplatek než odpočet daně? Nebo mohu získat pomoc, když se vdám? .

    yenicerixnumx
    účastník

    Pozdravy.

    Zaprvé to, že jste se vzali v Turecku nebo Německu, bohužel nic nemění. Po příjezdu jako turista se musíte vrátit do Turecka a požádat o vízum ke sloučení rodiny. Samozřejmě si myslím, že by bylo lepší, kdyby se manželství uskutečnilo v Německu. Pokud můžete, myslím, že byste se měli oženit v Německu. Chcete-li se oženit v Německu, musí váš manžel nejprve získat termín od obce, kde je. poté již uvede seznam dokumentů. Tyto dokumenty můžete získat z Turecka. Stačí 1,5 měsíce, stačí 1 měsíc. pokud se budete tvrdě učit. a1 je již nejzákladnější zkouškou na úrovni. Pokud se naučíte základní jednoduchá slova a slovesa a první gramatické informace, úspěšně absolvujete zkoušku. Na tomto webu najdete spoustu materiálů. Nezapomeňte také pracovat na vzorech písmen. Pracuje váš manžel v současné době z hlediska pomoci? Nebo dostane pomoc od vlády?

    brcnfs
    účastník

    ahoj :) Ano, funguje to. Žádná pomoc neexistuje. Jaká bude moje omrzlina? 

    Nesibe of
    účastník

    Nerozumím tomu, co máte na mysli s letem, ale ano, dojde ke změně vašeho příjmení, změní se to do vašeho pasu. Můžete to rychle vyřešit z tureckého konzulátu.

    ahoj :) Ano, funguje to. Žádná pomoc neexistuje. Jaká bude moje omrzlina?

Zobrazuje se 3 odpovědí – 1 až 3 (celkem 3)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.