Myslíte si, že se jedná o příchozí vízum nebo červenou kartu?

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    SB-8587
    účastník

    Už jste někdy byli odmítnuti v balíčku, jako je tento? Myslíte si, že je to Passport, nebo může být červený?

    antalyaxnumx
    účastník

    Kdy jsi podal žádost?

    SB-8587
    účastník

    23. ledna, ale Via Surety. Takže někdo z mé rodiny ručil a já vím, že to přijde rychle, když se zaručíte.

    antalyaxnumx
    účastník

    Myslím, že vaše vízum bylo vydáno... 😉 někdy se dá vyřídit rychle... vím, že jsem ho dostal za 3 týdny 😊 doufám, že budete mít hodně štěstí... čekáme na vaše dobré zprávy

    SB-8587
    účastník

    Ins. Je to vízum. Kéž Alláh každému poskytne toto štěstí.

    v záloze
    účastník

    Až to bude normální, uvidíte, jestli moje vízum nezamítnou, inshallah je to vízum.

    1963
    účastník

    Nemyslím si, že vízum bude uděleno v tak krátké době. Buď chybí dokumenty, nebo zamítnutí neuplynulo týden od vaší žádosti. Stejně trvá 2 týdny, než se dokumenty dostanou na cizinecký úřad, takže je pravděpodobně buď chybějící doklady nebo zamítnutí, je to blízko chybějících dokladů, ale doufám, že je to vízum, pokud je to vízum, máte opravdu štěstí v poslední době je k dispozici komukoli do 5 dnů. vízum nebylo uděleno

    antalyaxnumx
    účastník

    Ins. Je to vízum. Kéž Alláh každému poskytne toto štěstí.

    Promiň... už jsem s rozumem na konci února... Promiň... poletím, alespoň chybí doklady a ne zamítnutí... 😔 ještě jednou promiň

    SB-8587
    účastník

    Nemyslím si, že vízum bude vydáno za tak krátkou dobu, buď chybí dokumenty, nebo neuplynul týden, protože vaše žádost byla stejně zamítnuta. Trvá dva týdny, než se dokumenty dostanou do kanceláře cizinců pravděpodobně blízký případ chybějících dokladů nebo zamítnutí, ale inshallah, vízum je vízum, máte opravdu štěstí, pokud v poslední době trvá komukoli 2 dní. vízum nebylo vydáno

    Jaký týden to nebyl. Příteli, řekl jsem ti, abys to řekl.
    První žádost mého manžela: 31. října 2014
    Dokument Příjezd na cizineckou policii: 24. prosince 2014
    Říkají mi cizinecká policie: 17. ledna 2015
    Nedávám dokumenty + Záruka: 23. ledna 2015
    Včera jsem zavolal policii Yapancilae, všechny vaše dokumenty byly odeslány přes EMAIL, nyní je čas počkat, řekl. žena 23
    Je to 8 dní, co jsem to poslal v lednu e-mailem.
    Mimochodem, podívejte se na web, existují lidé, kteří dostali vízum za 3 dny. Takové věci se liší od města k městu. Haa, nedívám se na to, jestli mám vízum nebo ne, hodně štěstí

    YASABIRSELAMET
    účastník

    Jaký týden to nebyl. Příteli, řekl jsem ti, abys to řekl.
    První žádost mého manžela: 31. října 2014
    Dokument Příjezd na cizineckou policii: 24. prosince 2014
    Říkají mi cizinecká policie: 17. ledna 2015
    Nedávám dokumenty + Záruka: 23. ledna 2015
    Včera jsem zavolal policii Yapancilae, všechny vaše dokumenty byly odeslány přes EMAIL, nyní je čas počkat, řekl. žena 23
    Je to 8 dní, co jsem to poslal v lednu e-mailem.
    Mimochodem, podívejte se na web, existují lidé, kteří dostali vízum za 3 dny. Takové věci se liší od města k městu. Haa, nedívám se na to, jestli mám vízum nebo ne, hodně štěstí

    víza je víza přijít na hodně štěstí

    SB-8587
    účastník

    Zavolal jsem, aby to moje žena mohla získat z její pobočky. Žena řekla ne, je v něm Passaport, řekla, že jej lze doručit do domu. Dostaneme ho v 16 hodin. Budu vás také informovat

    3545
    účastník

    Dobrý den, příteli, moje žena se dnes také dozvěděla, že naše dokumenty dorazily do Turecka, ale nevím, jak můžeme kontrolovat náklad, byl bych velmi rád, kdybyste mi mohl pomoci. Na konzulátu byl čárový kód a číslo pod ním, co to dělá. Pomoc prosím !!

    Akman
    účastník

    Dobrý den, můj přítel a moje žena se dnes dozvěděli, že naše dokumenty dorazily do Turecka, ale nevím, jak můžeme kontrolovat náklad, byl bych velmi rád, kdybyste mi mohli pomoci. Na konzulátu byl čárový kód a číslo pod ním, co to dělá. Pomoc prosím !!

    Musí vám dát papír z UPS, můžete z něj sledovat náklad.

    SB-8587
    účastník

    Víza Veee nyní dosáhla mé ženě do ruky
    Kéž to Bůh dá každému

    Mnichov
    účastník

    Podal jsem žádost také z konzulátu izmir. Pokud jste doručili cestovní pas, stačí zavolat na vnitrostátní náklad a zjistit, zda byl doručen kurýrovi nebo ne. Konzulát izmir nefunguje s UPS.

    1963
    účastník

    během psaní dáváte neúplné informace a hněváte se na informace uvedené podle informací, které jste poskytli, datum, které jste uvedli, je 23. ledna, ve skutečnosti to není vaše datum žádosti o vízum, ale napsali jste to takhle a podle této situace jsme odpověděli, že pravděpodobnost získání víza za týden je nízká a to je správné. říkáte, že jste četli, že bylo vydáno, to je pravda, ale toto je možná jedno z tisíce, víte to, ale ještě nevíte o vízovém procesu. Vízový proces nezačíná po schválení úřadem cizinců, začíná jmenováním na konzulátu. Je tu další problém, lidé se vám jen snaží pomoci, nemají z toho prospěch, jen se vám snaží pomoci, nemusíte jednat arogantně kvůli něčemu, co neznáte.

Zobrazuje se 15 odpovědí – 1 až 15 (celkem 17)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.