fuk_18 bratře můžeš mi pomoci?

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    Soyer
    účastník

    Dobrý den bratře Fuk_18,mám dotaz.Řekli,že se v této problematice vyznáte a dokážete mi pomoci.Proboha budu rád,když budete mít nějaké informace a pomůžete mi...Moje žena je německá občanka, ale ona nemá práci, dostává pomoc od státu a najala si právníka a ten řekl, že mi pomůže, kdyby se něco pokazilo.Chci vědět, jestli to bude zamítnuto nebo zamítnuto. Děkuji v vpřed. Kéž nám všem Bůh pomáhá. Amen.

    veselý
    účastník

    Můj správný přítel položil stejnou otázku, vždy mě požádali o dokumenty, protože i když jsem Němec, chtěli výplatní listinu, smlouvu na pracoviště, pronájem domu, všechno. Dnes jsem měl schůzku, doručil jsem dokumenty, nic jsem neřekl, nenechte se zmást právníkem nebo tak něco. Dnes jsem šel a dal dokumenty, důstojník, kterého jsem viděl, byl velmi milý člověk, na dokumenty se ani nepodíval, řekl, že je chci jen tak. Řekl: „Je to pro vás nejlepší šance být německým občanem, jinak byste nikdy nedokázali přivést manželku, váš příjem je nedostatečný.“ Zítra posílám souhlas Ankaře, řekl příjmové vízum za dva týdny :))) nepropadejte panice, jděte na povahu důstojníků, dejte jim, co chtějí :)

    v záloze
    účastník

    Říkám vám, být německým občanem je velká výhoda, žádají vás pouze o postup.

    Muratbdr
    účastník

    Můj správný přítel položil stejnou otázku, vždy mě požádali o dokumenty, protože i když jsem Němec, chtěli výplatní listinu, smlouvu na pracoviště, pronájem domu, všechno. Dnes jsem měl schůzku, doručil jsem dokumenty, nic jsem neřekl, nenechte se zmást právníkem nebo tak něco. Dnes jsem šel a dal dokumenty, důstojník, kterého jsem viděl, byl velmi milý člověk, na dokumenty se ani nepodíval, řekl, že je chci jen tak. Řekl: „Je to pro vás nejlepší šance být německým občanem, jinak byste nikdy nedokázali přivést manželku, váš příjem je nedostatečný.“ Zítra posílám souhlas Ankaře, řekl příjmové vízum za dva týdny :))) nepropadejte panice, jděte na povahu důstojníků, dejte jim, co chtějí :)

    Dávejte pozor, doufám, že mé dokumenty brzy dorazí.

    omerumuten
    účastník

    Dobrý den bratře Fuk_18,mám dotaz.Řekli,že se v této problematice vyznáte a dokážete mi pomoci.Proboha budu rád,když budete mít nějaké informace a pomůžete mi...Moje žena je německá občanka, ale ona nemá práci, dostává pomoc od státu a najala si právníka a ten řekl, že mi pomůže, kdyby se něco pokazilo.Chci vědět, jestli to bude zamítnuto nebo zamítnuto. Děkuji v vpřed. Kéž nám všem Bůh pomáhá. Amen.

       
          Řekl jsem vám, že ve vaší první žádosti o vízum nemá smysl najímat právníka, neexistuje žádná právní situace, do které by mohl vstoupit právník. Pokud je vaše vízum odmítnuto třikrát a nejste informováni do 3měsíční lhůty uvedené v žádost o vízum, může zasáhnout právník a jako výjimka může vstoupit vaše těhotná manželka. Může vám pomoci, když se k němu snažíte jít (v každém případě, pokud váš manžel nemá nikoho, kdo by se o vás staral, kromě vás)

    Soyer
    účastník

    Vealeykum, zdravím tě, Mery, můj bratře. Ať je s tebou Bůh spokojen, uklidnil jsi mě. Doufám, že se to stane, jak jsi řekl a nic se nepokazí. Jak dlouho trvalo, než tě upozornili? Je to jsou to více než 2 týdny, co jsem přijel z Ankary, ale pro mou ženu nejsou žádné zprávy? :)

    tugce_doerj je
    účastník

    Dobrý den bratře Fuk_18,mám dotaz.Řekli,že se v této problematice vyznáte a dokážete mi pomoci.Proboha budu rád,když budete mít nějaké informace a pomůžete mi...Moje žena je německá občanka, ale ona nemá práci, dostává pomoc od státu a najala si právníka a ten řekl, že mi pomůže, kdyby se něco pokazilo.Chci vědět, jestli to bude zamítnuto nebo zamítnuto. Děkuji v vpřed. Kéž nám všem Bůh pomáhá. Amen.

    Pokud je váš manžel německým občanem, nepožadují od vašeho manžela potvrzení o příjmu. I když je to požadováno, žádají to jako formalitu. Nebojte se, vízum vám bude brzy vydáno.

    Soyer
    účastník

    :) :) Doufám, že můj bratr Tuğçe, teď jsem opravdu šťastný, samozřejmě hodně štěstí, můj Pán ví nejlépe, doufám, že všichni brzy dostaneme své.  :)

    Hodně štěstí
    účastník

    :) :) Insha'Allah, můj bratr Tugce, jsem nyní opravdu šťastný, samozřejmě, za to nejlepší, můj pán ví to nejlepší, Insha'Allah, všichni z nás brzy vyjdou.  :)

    SOYER MOJE MANŽELKA JE NĚMECKÉ OBČANY WAIVER PAYROLL DOHODA O ZAMĚSTNANOSTI VYŽÁDALA SE PRONÁJEMNÁ SMLOUVA, BALI JSME SE, PROTOŽE MOJE MANŽELKA FUNGOVALA, ŠEL SE SEJÍT, ÚŘEDNÍK ŘÍKAL, ŽE CHCEME ODMĚŘITELNOU FORMALITU.

    Soyer
    účastník

    :) :) Pojď, doufám, že budeš mít štěstí, bratře Ať ti Bůh žehná, cítím úlevu, doufám, že to bude tak, jak říkáš... Tak co, dostal jsi vízum?

    Hodně štěstí
    účastník

    :) :) No tak, hodně štěstí bratře, Bůh ti žehnej, cítím úlevu, doufám, že to bude, jak říkáš... Tak co, dostal jsi vízum?

    Důstojník řekl ne, souhlas pošlu zítra. Nevím, jak dlouho bude trvat odeslání víza v Ankaře. Bůh dej trpělivost všem.

    Soyer
    účastník

    amen amenn doufejme, kdy jste se přihlásili? Tak jak je to dlouho?

    Hodně štěstí
    účastník

    ammin aminn inshallah kdy jste podali žádost? tak jak dlouho to bylo?

    Přihlásil jsem se 05.01.2015, o 16 dní později dorazily dokumenty do Německa.

    Soyer
    účastník

    Přihlásila jsem se 13.01.2015, stále nejsou žádné zprávy, uvidíme, jestli to dopadne dobře, doufám, že to dobře dopadne. :) Doufám, že ten tvůj přijde co nejdříve. :)

    v záloze
    účastník

    Přátelé, ještě to není ani měsíc, máme za sebou 1 dní:cryla: buďte trpěliví, stane se to inshallah.

    Muratbdr
    účastník

    Přátelé, ještě to není ani měsíc, máme za sebou 1 dní :cryla: buďte trpěliví, stane se, insha'Allah.

    Nerozumím, proč to trvá tak dlouho, můj bratře, dokumenty obvykle dorazí do 2 týdnů. Pokud je vyzvednete, mělo by dojít do 1 měsíce. Visa není německý občan kvůli situaci manžela / manželky. Máte takové problémy jako zákon nebo status školy atd.? Prohlížím si některé části, jsou tu tací, kteří na ně čekali 4 měsíce, přijde mi to tak směšné, proč je to tak dlouhé?

Zobrazuje se 15 odpovědí – 1 až 15 (celkem 19)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.