Ehefähigkeitszeugnis ! Já se zblázním...

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    alfonsoxnumx
    účastník

    Ahoj všichni, bude to trvat 2 měsíce, než dostanete toho zatraceného Ehefähigkeitszeugnis? Zatímco všichni ostatní to dostanou za 1 týden nebo 2 týdny, teď je to 7 týdnů, my to stále dostaneme a vezmeme se. Bude to moje druhé manželství, proto to trvá tak dlouho? Informace, které nám byly poskytnuty (Vaše rozvodové papíry zašleme do Turecka, myslím, že je pošlou do Turecka ke schválení) Už je to 2 týdnů, šílím, co mám dělat? Má si najmout právníka nebo tak něco? Moje snoubenka je ve Frankfurtu a já v Istanbulu... Ukažte mi prosím cestu...

    zapůsobit
    účastník

    Poslali jste k tomu všechny dokumenty? . Odtud jsem poslal pouze plný rodný list, mezinárodní rodný list, pobytový list a fotokopii průkazu totožnosti, pouze fotokopie průkazu byla notářsky ověřena, ostatní neměli překlad. Řekl jsem, že si to nechají přeložit v Německu, ale ani tam překlad nechtěli, a ten dokument dali do týdne.

    alfonsoxnumx
    účastník

    Poslal jsem to pane, všechno, včetně mého rozhodnutí o rozvodu, protože jsem byl rozvedený dříve, včetně vzorce B... (vzorec B ukazuje, že jste rozvedený a svobodný) poslali jsme to a čekáme, jestli to nebude fungovat , pojede k právníkovi do Frankfurtu, můj snoubenec, nedá se nic dělat, bude to trvat 2 měsíce, než dostane papír...

    alfonsoxnumx
    účastník

    Poznámka: Všechny papíry jsem si nechal udělat v němčině + notář + apostila, abych neměl problémy, dokonce jsem notářsky ověřil dokument, který neměl být notářsky ověřen a nechal apostilovat, ale počkejte 2 měsíce na výsledek a tam nejsou žádné informace....

    vidět
    účastník

    Nechápejte mě špatně, příteli, ale Ehefähigkeitszeugnis je dokument přijatý od magistrátu za 1 den, myslím, že byste měli vyslechnout osobu, za kterou se oženíte méně ..

    alfonsoxnumx
    účastník

    Nechápejte mě špatně, příteli, ale Ehefähigkeitszeugnis je dokument přijatý od magistrátu za 1 den, myslím, že byste měli vyslechnout osobu, za kterou se oženíte méně ..

    Děkuji za vaše vedení, ale moje snoubenka je také v pořádku. Je to na fóru, přečti si to, jestli chceš.Tento papír, na který se dlouho čeká, je problém, protože je to moje druhé manželství.Včera lidé v Berlíně řekli, že mi ho dají do 2 týdnů. ..

Zobrazuje se 5 odpovědí – 1 až 5 (celkem 5)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.