almancax

> Fóra > Cafe almancax > almancax

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    SMC-403
    účastník

    Přátelé, kteří zanechali utrpení, nevstoupí do fóra nebo se fórum na krátkou dobu dostane do začarovaného kruhu, důvod není znám, ale fórum definitivně ztichlo.

    infinite0604
    účastník

    Jsou letní prázdniny, proto.....

    SMC-403
    účastník

    Myslím, že díky tomu bude finále sezóny stejně jako ostatní série. :D

    noc2
    účastník

    SLM Doufám, že je všem dobře. No, jsem tady, lidi, nebudu dělat finále. Každý, kdo sem přijde, mě určitě uvidí. :D

    SMC-403
    účastník

    SLM Doufám, že je všem dobře. No, jsem tady, lidi, nebudu dělat finále. Každý, kdo sem přijde, mě určitě uvidí. :D????

    už jste na tomto místě závislí

    noc2
    účastník

    SLM Doufám, že je všem dobře. No, jsem tady, lidi, nebudu dělat finále. Každý, kdo sem přijde, mě určitě uvidí. :D????

    už jste na tomto místě závislí

    tak jo  ;D ;D ;D ;D ;D

    noc2
    účastník

    Pozdravy německy, kde jsou lidé, zmizeli jste….

    SMC-403
    účastník

    Kde jsou lidé, je to dobrá otázka, buď si užívají dovolenou na moři, nebo si žijí v práci, hmmm, myslím, že jsou lidé, kteří také spí. :D

    noc2
    účastník

    Kde jsou lidé, je to dobrá otázka, buď si užívají dovolenou na moři, nebo si žijí v práci, hmmm, myslím, že jsou lidé, kteří také spí. :D

    Máte pravdu, sms 403, do Turecka jsem nešel, myslím, že každý je takový, hehe  ;D Čas na dovolenou tu samozřejmě nebude, notlerya hehe  ;D

    3,14
    účastník

    Ano přátelé, je léto, každý je někde... taky se nemůžu pořád přihlašovat... ;D

    odjezdy
    účastník

    Koneckonců, musíte udělat ještě důležitější věci, bratře nebo čestného bratra  ;) ;D ;D

    noc2
    účastník

    İdas zjevně nejdete příliš, jste zde na dovolené, takže ;)

    noc2
    účastník

    Vítejte v hlášení o počasí Amancax

    Podle údajů, které jsme dostali dnes ráno, jsou dnešní obyvatelé almacaxů šťastní; čeká na vás po chladných větrech, teplé vtipné vítrné minuty s vámi v němčině.
    ;) :D

    SMC-403
    účastník

    Vítejte v hlášení o počasí Amancax

    Podle údajů, které jsme dostali dnes ráno, jsou dnešní obyvatelé almacaxů šťastní; čeká na vás po chladných větrech, teplé vtipné vítrné minuty s vámi v němčině.
    ;) :D

    Jsou to vtipy z Německa nebo z Turecka? :D

    noc2
    účastník

    Vítejte v hlášení o počasí Amancax

    Podle údajů, které jsme dostali dnes ráno, jsou dnešní obyvatelé almacaxů šťastní; čeká na vás po chladných větrech, teplé vtipné vítrné minuty s vámi v němčině.
    ;) :D

    Pocházejí tyto vtipy z Německa nebo z Turecka? :D

    Vysíláme společně sms :D

    SMC-403
    účastník

    Vítejte v hlášení o počasí Amancax

    Podle údajů, které jsme dostali dnes ráno, jsou dnešní obyvatelé almacaxů šťastní; čeká na vás po chladných větrech, teplé vtipné vítrné minuty s vámi v němčině.
    ;) :D

    Pocházejí tyto vtipy z Německa nebo z Turecka? :D

    Vysíláme společně sms :D

    Bude čas, podívej, nechci tady žádnou diskriminaci. :D

Zobrazuje se 15 odpovědí – 1 až 15 (celkem 32)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.