www.almancax.com Tým

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    editor
    návštěvník
    WEBMASTER A ADMINISTRÁTOR
    Muharrem EFE
    Němečtí instruktoři
    Muharrem EFE
    Elif gorgulu

    acelyaxnumx
    účastník

    Děkuji vám všem. Opravdu nenacházím slova, odvedli jste skvělou práci. Nadarmo neříkali, že budu 40 let otrokem toho, kdo mě naučil písmeno. My, vaši členové, možná nebudete moci být vašimi otroky, ale buďte si jisti, že naše modlitby budou vždy s vámi. Kéž vám Bůh dá, co si přejete. Moc vám děkuji. Objetí. Se spoustou lásky……

    kelebekgib
    účastník

    Rád bych týmu poděkoval za veškeré toto úsilí. Všichni jsou velmi nápomocní a upřímní. Je vám dobře!

    you zázrak
    účastník

    Hledám krásné stránky, najde je, našel jsem je :)

    andic
    účastník

    Děkujeme všem, kteří přispěli. Jsi bezva ….

    evo
    účastník

    Děkuji vám všem, tato stránka bude pro mě velmi užitečná.

    masilh
    účastník

    …nová verze stránek je velmi pěkná; Dobrá práce všem.

    acelyaxnumx
    účastník

    S pozdravem pro tuto korálku pro zlé oko v němčině....

    Eurovision
    účastník

    Přeji vám další úspěch

    MuhaяяeM
    účastník

    Děkujeme vám všem :)

    Derin
    účastník

    DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ PŘISPĚLI…

    Lehrer
    účastník

    JSOU TO VELMI ÚSPĚŠNÉ STRÁNKY... RÁDA JSEM TAKY ČLENEM TĚCHTO STRÁNEK...

    asigitarista
    účastník

    Ahoj Jsem nový člen. Studuji na anatolské střední škole, a přestože jsem němčinu viděl už 3. rok, nelze říci, že jsem se hodně naučil a nemohl jsem: Na tuto stránku jsem narazil, když jsem hledal dobrý zdroj na internetu. Děkuji mnohokrát :) Dokonce i hledání němčiny online mi dělalo problém :)

    Smyrna
    účastník

      Co si myslíte, že důvodem neučení němčiny je vaše vzpurná kytara? ;) Jsem si jist, že zde najdete, co hledáte, vítejte

    asigitarista
    účastník

    hb :) děkuji :) jo, možná trávím trochu více času na mé kytarě :P Zkouška byla dnes. Bylo to průměrné: tvrdě jsem odsud pracoval... No, když se snažíte všechno naučit za jeden den, je to všechno. :)

    McScream
    účastník

    http://WwW.aLmAncAx.CoM Nekonečné Děkuji vašemu týmu Zdraví za vaši snahu Přátelé Sleduji váš web krátkou dobu Udělal jsem své členství včera večer Opravdu rád, že mohu být s vámi Děláte velmi užitečnou a velmi užitečnou práci Přeji vám úspěch Of Your Success Arkadşlar ;) Hodně štěstí…

Zobrazuje se 15 odpovědí – 1 až 15 (celkem 83)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.