Odvolání proti zamítnutí víza

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    melo1903melo
    účastník

    Ahoj přátelé, moje žádost o vízum pro sloučení rodiny byla zamítnuta, i když jsem měl čistý plat 2150 EUR, a zkopíroval jsem původní text níže, takže jsem se rozhodl požádat o svého snoubeneckého právníka, protože dům, kde bydlel můj snoubenec a jeho matka, je 1000 500 EUR, ale oni ukázali pouze 2 EUR pro konzulát a cizince. Kdy je výsledkem naší námitky vůči naší pobočce a jaký druh zpětné vazby se obvykle k odvolání vrátí? Očekávám komentáře od zkušených přátel. Der pfändbare Betrag bei einem Nettolohn von 3 € monatlich liegt bei 01.07.2008 € (vgl. Bekanntmachung zu den s2147,93 672,99c und 8f der Zivilprozessordnung, Pfändungsfreigrenzenbekanntmachung 850 vom 850. 2019). Für die Abgabe einer Verpflichtungserklärung ist ein pfändbarer Betrag in Höhe Haushaltsvorstand nach §§ 11, § 2019 SGBII, zzgl. als Wohnungskosten der Richtwert für eine Osoba v Höhe od 20 €). von 28 € neutig (495,00 € Regelbedarf für den Die gemäß § 927 (432,00) Nr. 5 AufenthG geforderte eigenständige Sicherung des Lebensunterhaltes konnte somit nach intensiver Prüfung sowie unter Berücksichtigung der Weisung 1/1 (Fachanweisür für Zum Ausländerrecht) zum gegenwärtigen Zeitpunkt nicht festgestellt werden. Ich möchte Sie vorsorglich auf Folgendes hinweisen: Sollte die Ehe. der Tabelle zum Ehegattennachzug niedrigere Anforderungen ergeben, als zur Abgabe einer Verpflichtungserklärung, würde das Einkommen der Referenzperson, auch ohne Berücksichtigung von Steuerklasse III, ausreichen, um den Lebensunterhalt zu sichern (Grundbedarf in ahe). § 1, § 2014 SGB II für Haushaltsvorstand v Höhe von 1380,00 €, zzgl. Regelbedarf für Haushaltsangehörige ab 20 in Höhe von 28 sowie Wohnungskosten in Höhe von 432,00 € (Richtwert für 18 Personen), dem ein zu berücksichtigendes Einkommen in Höhe von 345,00 € gegenübersteem, uvítá603,00 €, abzgl. Pauschalbetrag pro Erwerbstätigen nach § 2b odst. 2047,93 SGB II v Höhe von 2147,93 € gegenübersteht). Mit freundlichen Grüßen Im Auftrag

    bezcitný
    účastník

    Zdravím vás, jeho matka a otec nepracují, myslím, že nedostávají peníze od státu, jestli to dobře chápu, tady je situace. Když přijedete do Německa, myslí si, že 2000 eur nebude pro čtyřčlennou rodinu stačit. Nebojte se, neplaťte za právníka. Esin by si měla pronajmout samostatný dům a ukázat, že žije sama, i když její rodina nepracuje, měla by jít a získat sociální pomoc, povolení k pobytu dostanete co nejdříve. Myslím, že co vám brání žít s její rodinou a její rodina bez příjmu.Ti v zahraniční kanceláři se řídí zákonem, ale zkoumají ty nejmenší detaily a vyhodnocují mezery. Řekni mi nějakou logiku. Udělejme. Pro lepší pochopení říkáte, že měsíční výdaje pro 4 lidí jsou 432 × 432 = 4 + 1728 eur za pronájem, plat musí být 1000 eur, aby vám bylo vízum vystaveno. Legálně nic nezmůžeš, když si najmeš 2728 právníků tak tě to bude stát 10-4000 eur, nejlepší co říkám je poradit. Jako, ať jde do samostatného domu a bydlí sám, jinou možnost nemáš, respekt.

    melo1903melo
    účastník

    Děkuji za váš komentář, příteli. Děkuji za váš komentář. Pokud jste o tom vůbec přemýšleli a vyvodili si vlastní závěr, ale je situace, jako je tato, budoucí otec Bey je pacient s rakovinou a dostává podstatnou pomoc a ověřená dáma již dostává finanční pomoc od arbeitsam, to znamená, že peníze, které obdržela, nemají nic společného s jejich živobytím, i když nemluvím německy Ve svém dopise neuváděli takový důvod, proč mi ukázali 900 lichých euro peněz, pochopili jsme, že přidali část, že tam nejsem ženatý, nejsem ženatý, ale jak ukazují cenu nájmu pro osobu na papíře 495 euro je náš problém.

Zobrazuje se 2 odpovědí – 1 až 2 (celkem 2)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.