Návrat do zapomenutého jazyka (Co dělat)

> Fóra > Obecné německé a německé kombinované rodinné kurzy A1 > Návrat do zapomenutého jazyka (Co dělat)

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    Mentatská
    účastník

    Dobrý den!

    Viděl jsem v němčině na střední škole, to bylo za 6 roky, a tehdy jsem měl b1 certifikát v té době. Velmi dobře si pamatuji v Grameri, mohu přeložit některé články, i když jsem velmi potíže. (varování, právní názory, smlouvy, ale jak jsem řekla, mám těžké dostat příliš mnoho slova). pokud můžu plynule mluvit německy na místě, kde pracuji, pak bude místo jiné.

    Kde mám začít, abych mohl zlepšit jak jazyk, tak mluvit? K jakému kurzu mám jít? Žiji v Istanbulu, podíval jsem se na Institut Goethe, ale myslím, že čas registrace je pryč a já nevím jakýkoli jiný kurz. Pokud nechápu, jestli je to kvalitní, je to pravděpodobně začátek mé kariéry. Co by měl dělat?

    tugce_doerj je
    účastník

    Nejlepší věc, kterou budete dělat, je číst knihy, sledovat televizi a mluvit. tyto vám umožní znovu vyvolat jazyk. Naučený jazyk je nezapomenutelný, jen cvok.

    Můžete jít do Istanbulského jazykového centra. certifikát, který dali, je platný a jsou velmi dobré. Šel jsem tam s 91em. Začal jsem s gramatikou bez znalosti německého kursa

Zobrazuji 1 odpověď (1 celkem)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.