über die liebe

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    Lehrer
    účastník

    Válka je nesmírně velká, ale ve všech směrech Gefühle lebten.
    Das Glück, die Traurigkeit, das Wissen und all die anderen, die Liebe natürlich auch.
    Eines Tages meldete das Schicksal z Gefühlenu, dass die Insel untergehen wird.
    Takže bereiteten sie ihre Schiffe und verließen die Insel.
    Nur die Liebe wollte bis zum letzten Moment bleiben.
    Také rychle odeznívají války a zemřou, protože se ruší, často se blíží.
    Válka Der Reichtum v der Nähe mit einem Luxusschiff.
    Die Liebe fragte ihn: „Reichtum, kannst du mir helfen? – Nein, weil ich zu viel Geld und Gold auf
    meinem Schiff habe, so ist für dich kein Platz hier!“
    Nechte se hýčkat, jak se vám to líbí
    wunderschönen Boot vorbeifuhr. „Ich kann dir nicht helfen, du bist ganz nass und
    “Könntest mein Schiff beschmutzen!”
    Als die Traurigkeit nict weit vorbeisegelte, fragte die Liebe: „Traurigkeit, děvče
    mich mit dir gehen. – Oooh...Liebe, ich bin so traurig, ich möchte besser alleine bleiben.“
    Das Glück ist auch weitergefahren. Es war soo glücklich, dass es die Liebe nicht hörte….
    Und plötzlich hörte die Liebe eine Stimme: "Komm, komm doch, ich nehme dich mit!"
    Da war ein alter Mann, der gesprochen hatte. Válka Die Liebe tak glücklich, tak
    zufrieden, dass sie nicht nach seinem Namen gefragt klobouk.
    Také mohou být Boden unter z Füßen hatten und gerettet waren, ging der Alte weg.
    Die Liebe merkte, wie viel sie dem Alten schuldete, der aber war schon fort.
    Sie fragte daraufhin das Wissen: "Wer hat mich gerettet, wer hat mir geholfen?"
    „Das war die ZEIT“ – jako Wissen.
    "Die Zeit?!?" fragte die Liebe, "aber warum hat mich die Zeit gerettet?"
    Zde je to, co potřebujeme vědět:
    „WEIL NUR DIE ZEIT VERSTEHEN KANN, WIE WICHTIG DIE LIEBE IM LEBEN İST….

    skica
    účastník

    Für die Geschichte danke ich Ihnen :::: Liebe Kollege

    elwin
    účastník

    super danke schön ..

    artefakty
    účastník

    danke schön es válka sehr schön wenn du andere hast send unser :) Danke wıeder mein schone lehrer :)

    calhazal
    účastník

    eine sehr schöne geschichte danke schön: D

    Metoda
    účastník

    Bylo by hezké, kdybys psal v turečtině. Jsem střední třída v němčině

    Ichberna
    účastník

    Myslím, že píšete turecky.

    malkaya
    účastník

    Všechny dank für alles

    Nachtigall
    účastník

    von mir auch ein "super"

    souboj
    účastník

    danke schön turečtina nerdeeeeeeeeeee

    anonymní
    návštěvník

    Jsem novým členem těchto stránek a moc se chci naučit německy, ale nevím kde začít. Chci se to naučit pro svou přítelkyni. Myslím, že tento článek je dobrý, ale nerozumím mu na všem. Byl bych velmi vděčný, kdybyste to mohli napsat i v turečtině... =)

    esma 41
    účastník

    Turečtina také ode mě... alespoň  :)
    Opravdu krásný příběh.

    Příběh lásky

    Byl jednou jeden ostrov, na kterém žily všechny emoce:
    Štěstí, smutek, poznání a vše ostatní, včetně lásky.

    Jednoho dne, ostrov, který se potápí, dostal upozornění na emoce. Poté všichni připravili své čluny k opuštění ostrova.Láska byla poslední emoce, která na ostrově zbyla, protože chtěla počkat do posledního možného okamžiku.Když se ostrov téměř potopil, rozhodla se Láska požádat o pomoc. Bohatství proplouvalo kolem na velmi velké lodi. Láska řekla: "Bohatí, můžeš mě vzít s sebou?" zeptal se. Richness řekl: "Ne, nemůžu to mít. V mé lodi je příliš mnoho zlata a stříbra, není tam pro tebe místo." Láska požádala o pomoc Vanity, která byla na krásné plachetnici. "Arogance, prosím, pomoz mi!", Marnivost "Nemohu ti pomoci, Lásko." Jsi promočený a mohl bys zničit moji plachetnici." odpověděl. Smutek byl nablízku a Láska požádala o pomoc: "Smutku, dovol mi jít s tebou." Smutek "Ach, lásko, jsem tak smutný, potřebuji být sám." Štěstí také minulo Lásku; Ale byl tak šťastný, že neslyšel volání lásky. Lásko, najednou zaslechl hlas. „Pojď Lásko! Vezmu tě s sebou…“ Byl to někdo starší než Aşk. Láska se cítila tak šťastná a šťastná, že ji nenapadlo zjistit, kdo ji vzal s sebou. Když dorazili do nové země, ten, kdo pomohl Lásce, pokračoval ve své cestě. Aşk si uvědomil, kolik mu dluží, a zeptal se Bilgiho: "Kdo mi pomohl?" Poznání odpovědělo: "Byl čas." "Čas? Proč mi pomohl?" zeptala se Láska. Poznání se usmálo:

    "Protože jen čas může pochopit, jak velká je láska"

    yigit285
    účastník

    Bůh vám žehnej ruce ..:):)

    allyxnumx
    účastník

    Jejich velké mýtné! Wenn sie noch sowas Geschichte haben schreiben sie bitte weiter, damit wir die neu lernenden Freunden motivieren können! Also nochmal SUPER! Danke!

    hilal_gh
    účastník

    Děkuji,je to moc hezké.Teprve se učím němčinu.Neumím ani dělat věty.Rozumím jen slovům,která znám.Moc děkuji za sdílení. :::::::::::: ::))

    Nemovitý
    účastník

    dankeschön :)

Zobrazuje se 15 odpovědí – 1 až 15 (celkem 21)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.