Německo Turecko Evden Eve Přepravní

> Fóra > Obecná sekce o Německu a dalších evropských zemích > Německo Turecko Evden Eve Přepravní

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    melikexnumx
    účastník

    Dobrý den, jako MCS Logistics nabízíme mezinárodní dopravu z jednoho místa na druhý.

    Pomocí procesů, jako je námořní, letecká, pozemní železnice, provádíme přepravu osobních věcí lidí (mohou to být všechny věci, které by měly být v domě) a vozidel, na kterých jezdí, do všech částí světa.

    Pokud si chcete přivézt zboží pro domácnost z Evropy a odvézt ho tam, pokusím se vám co nejvíce zprostředkovat plynulé informace o tomto tématu.

    Naše společnost nabízí služby od převzetí zboží na vaši domovskou adresu zabalením na vaši domovskou adresu bez ohledu na to, do které země se vydáte, předáním zboží celními orgány, přivezením na domovskou adresu, přivezením domů, jednoduchou instalací nábytku.

    Naše společnost má hlavní kancelář v Istanbulu a nizozemskou distribuční kancelář.

    +90216 521 21 52
    mcslogistics

    melikexnumx
    účastník

    Pro stanovení cen našich dokumentů nás kontaktujte prostřednictvím mcslojistik.

    k.uguz
    účastník

    Zažil jsem pár slov k napsání tohoto titulu a chtěl jsem se o ně podělit s vámi, moji drazí přátelé. Přátelé, před 2 měsíci jsem se přestěhoval se společností s názvem ********. Doporučil mi to kamarád, kluci dělají čistou práci a doporučil bych to každému, kdo uvažuje o korporátní společnosti. Myslím, že už jsou to dva měsíce a doporučuji to svým přátelům, kteří zvažují speciální nabídky pro Německo. dobře, dobře:)

Zobrazuje se 2 odpovědí – 1 až 2 (celkem 2)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.