Dokumenty požadované pro turistickou vízum

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    fuk_xnumx
    účastník

    DŮLEŽITÉ: Dokumenty musí být odeslány v pořadí pošty
    2. [ ] Písemnosti musí být doručeny osobně
    3. [ ] 2 biometrické fotografie pasového formátu
    Funkce obrázku;
    * Poslední 6 by měl být odebrán za měsíc, aby odpovídal nejnovějšímu vzhledu
    * 45 X 35 musí mít rozměry v mm.
    Hrany musí být bezrámové
    * Tvář by se měla odrážet zepředu, hlava je otevřená a všechny oči by měly být viditelné

    4. [ ] Pas TR platný minimálně 10 měsíců, s datem prvního vydání ne starším než 6 let
    Nejméně stránek 2 musí být prázdné, aby bylo vízum vytištěno v pasu.

    5. [ ] Fotokopie pasu
    6. [ ] 1 Formulář žádosti o schengenské vízum
    Úplně čitelná přihláška 1, podepsaná žadatelem vlastním rukopisem. Než začnete žádat o formulář, můžete se bezplatně dostat od vstupu do vízové ​​sekce nebo ze stránky konzulátu.

    7. [ ] Originál a fotokopie turistické pozvánky od zvoucí osoby, ne starší 6 měsíců
    Výzva musí být vydána v souladu s článkem 68 německého zákona o pobytu.
    Výzva musí obsahovat prohlášení o tom, že finanční situace pozvaného byla prověřena.
    Nevztahuje se na pozvánky vydané notářem v Německu, s výjimkou Úřadu pro cizince.

    8. [ ] Originál a fotokopie cestovního a zdravotního pojištění platného ve všech zemích Schengenu.
    Pojištění by mělo zahrnovat následující služby;
    – Musí být platné pro všechny země Schengenu.
    – Záruční limit musí být minimálně 30.000 XNUMX,- Euro.
    – Pojišťovna musí mít pobočky v zemích Schengenu a Lichtenštejnsku.
    – Musí zahrnovat náklady na pohotovostní lékařskou intervenci, pohotovostní hospitalizaci v nemocnici a repatriaci do země bydliště v případě nemoci.
    – Pojištění musí pokrývat požadované vízové ​​období
    – V pojistné smlouvě musí být uvedeno, že pojištění se vztahuje na všechny země Schengenu. Nestačí jen psát v evropském měřítku.
    – Je důležité zajistit, aby v pojistkách uzavřených žadateli staršími 65 let neexistovala žádná omezení nebo věková omezení.
    Pojištění by nemělo uvádět žádný časový interval.

    9. [ ] Originál a fotokopie Vzorku registrace plně akumulované populace
    Originál a fotokopie plně akceptovaného vzorku registrace hromadné populace žadatele, jehož sekce myšlenek byla zcela vyplněna.
    Matka, otec, všichni sourozenci, manželé a děti by měli být zahrnuti do papírování.

    10. [ ] Originál a fotokopie pracovního dokumentu podepsané oprávněnou osobou na hlavičkovém papíře
    Obsah dokumentu by měl uvádět pracovní dobu a povinnost v instituci.

    11. [ ] Originál a fotokopie povolení z pracoviště během vízové ​​doby
    (Pro učitele musí mít povolení ministerstvo školství)

    12. [ ] Originál a fotokopie podpisového oběžníku NEBO razítka společnosti a podpis na fotokopii
    Ve velmi výjimečných případech, pokud nelze předložit originál podpisového listu, lze dokumentaci předložit jako fotokopii.
    V takovém případě musí být fotokopie opatřena razítkem společnosti a podpisem podpisového úředníka.
    Musí být podepsán signatářem, jinak nebude papírování přijato.

    13. [ ] Originál registrace a fotokopie Hospodářské komory NEBO razítko společnosti a podpis na fotokopii
    Ve výjimečných případech, pokud nelze podat původní zápis Hospodářské komory, lze dokumentaci předložit jako fotokopii.
    V takovém případě musí být fotokopie opatřena razítkem společnosti a podpisem podpisového úředníka.
    Musí být podepsán signatářem, jinak nebude papírování přijato.

    14. [ ] Originál a fotokopie daňového potvrzení pro aktuální rok NEBO razítko a podpis společnosti na fotokopii
    Ve výjimečných případech, kdy nelze podat původní daňový certifikát, lze dokumentaci předložit jako fotokopii.
    V takovém případě musí být fotokopie opatřena razítkem společnosti a podpisem podpisového úředníka.
    Musí být podepsán signatářem, jinak nebude papírování přijato.

    15. [ ] Fotokopie služby SSI musí mít razítko SSI
    Internet lze vytisknout.

    16. [ ] Fotokopie prohlášení o zaměstnání SSI. Razítko společnosti a podpis oprávněné osoby na fotokopii
    17. [ ] Originál a fotokopie poslední výplatní pásky
    18. [ ] Originál a fotokopie všech dokumentů dokládajících finanční a finanční situaci
    (Listiny dokladů domů, pozemků, bytů, nájemních smluv dokládajících příjmy z pronájmu, licence vozidel, členění účtů ukazující vstup a výstup)

    19. [ ] Originál a fotokopie listiny nebo nájemní smlouvy domu, kde se žadatel zdržuje
    Má-li být předložena pozemková listina a není zřejmé, že na pozemku je dům, musí být předloženy doklady prokazující, že se jedná o dům nebo bydliště. Například: elektřina, voda nebo účty za telefon.

    Nájem musí obsahovat nájemné.

    20. [ ] Originál a fotokopie občanského průkazu žadatele
    21. [ ] Veterinární osvědčení, je-li k dispozici, NEBO originál a fotokopie dopisu Bağkur
    22. [ ] Poplatek za zpracování víz, 60 eur
    Euro a musí být v plné výši

    23. [ ] Pokud je žadatel ženatý a jeho manžel/ka pracuje, je třeba předložit doklady prokazující jeho příjem.
    Mzdy zaměstnanců, doklady o starobním důchodu atd.

    24. [ ] Pokud jsou k dispozici, měly by být předloženy staré pasy

    Upozornění:
    Přijďte prosím na konzulát 15 minut před termínem schůzky.
    Než se obrátíte na vízový úřad, požádejte o službu UPS umístěnou na vnitřním dvoře vízového oddělení a získejte všechny informace týkající se vrácení cestovního pasu,
    Když jdete do aplikace si svůj mobilní telefon. Nepřenášejte velké tašky, počítače, zboží, není tam místo, kde je můžete svěřit.
    Měli byste přinést všechny obecné dokumenty, o kterých jsme se vám zmínili, ale při podání žádosti může konzulární úředník v pokladně požádat o dodatečné dokumenty kvůli zvláštním okolnostem.
    Přihláška je bezplatná při vstupu do vízové ​​sekce nebo se můžete obrátit na konzulární stránku ještě před podáním žádosti. Formulář musí být vyplněn a podepsán před jmenováním.
    Po obdržení víza okamžitě zkontrolujte správnost údajů o vízu, zejména datum platnosti a jméno a příjmení víza. Pokud dojde k chybám, měli byste se okamžitě obrátit na vízové ​​oddělení.

    S pozdravem,
    Velvyslanectví Německa / konzulát Generální vízum Informace a jmenovací služba

    fuk_xnumx
    účastník

    skutečný

    damlaözdem je
    účastník

    Dobrý den, můžete mi pomoct, prosím, chci pozvat svou tchýni do Německa jako turistku, kterou jsem si sám udělal. pozvání mé manželky cıkarsa by byl majitelem mé manželky pracoviště získat účinek dobré bı zisk, zda aacaba prosím pomozte sımdıden tsk ederim.bu mezitím jsem sám německý občan esim turecké vatandası.esim patronada německého občana.
    />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” />

    EL-TURCO
    účastník

    Dobrý den, můžete mi pomoct, prosím, chci pozvat svou tchýni do Německa jako turistku, kterou jsem si sám udělal. pozvání mé manželky cıkarsa by byl majitelem mé manželky pracoviště získat účinek dobré bı zisk, zda aacaba prosím pomozte sımdıden tsk ederim.bu mezitím jsem sám německý občan esim turecké vatandası.esim patronada německého občana.
    />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” /> Je úplně jedno kdo to pozvání vydal.Jednou jsem dostal pozvánku od Němce,kterého jsem nikdy nepotkal.Pozvání je snadné.Pokud teta jde na konzulátu moc tvrdě,poslal ji šéf mé dcery, řekne pravdu.Nic se nestane,tamjší důstojníci jednají se stovkami lidí jako jsme my každý den.Pravdu stejně chytí,když lžou.Uvolněte se.Kdo má pravomoc vydat pozvánku,ať tak učiní.Hodně štěstí.

    adaizm je
    účastník

    kdo na tom nezáleží, když mě pozvání odstraní. kdo si to může dovolit cikarsin.

    Chcete-li se zbavit své tchyně čtyřicet salátů, tento šílenec nevědomý se stále snažil přinést další, hasbınAllah

    EL-TURCO
    účastník

    …………

    damlaözdem je
    účastník

    Věnujme pozornost našim slovům, prosím! Mám tchýně a tchyně není moje matka canım.aramımız již vyzkoušeli tuto práci, ale my jsme jako dva přátelé s vlastní matkou není pro mě rozdíl. Děkuji za vaše komentáře.

    3,14
    účastník

    –> Nepoužívejme slova a věty, které budou zasahovat do soukromého života.

    adaizm je
    účastník

    Věnujme pozornost našim slovům, prosím! Mám tchýně a tchyně není moje matka canım.aramımız již vyzkoušeli tuto práci, ale my jsme jako dva přátelé s vlastní matkou není pro mě rozdíl. Děkuji za vaše komentáře.

    Dělal jsem si legraci, ale neuvědomil jsem si, že ty a ten druhý (ten mladý kluk s brýlemi na fotce, jehož přezdívku si momentálně nepamatuji) jste noví a agresivní lidé.Nekontaktujte mě, brácho. Pokud jsi tak dobrý, jak říkají Batu a Ufuk, zůstaň tam…….hodně štěstí..

    Nejlepší odpovědí je ticho, které jsem udělal v následujících sekundách………………………………

    esma 41
    účastník

    Dělal jsem si legraci, ale neuvědomil jsem si, že ty a ten druhý (ten mladý kluk s brýlemi na fotce, jehož přezdívku si momentálně nepamatuji) jste noví a agresivní lidé.Nekontaktujte mě, brácho. Pokud jsi tak dobrý, jak říkají Batu a Ufuk, zůstaň tam…….hodně štěstí..

    Nejlepší odpovědí je ticho, které jsem udělal v následujících sekundách………………………………

    Milý Adaismire,

    Doufám, že přede mnou nebudete s vaším svolením zticha.

    Tvůj smysl pro vtip, mám říct tvůj styl, nebo mám říct tvůj 'výraz'...

    Chcete-li se zbavit své tchyně čtyřicet salátů, tento šílenec nevědomý se stále snažil přinést další, hasbınAllah

    to není něco, na co jsme na tomto fóru velmi zvyklí.
    Mohou se tedy vyskytnout nedorozumění a tato nedorozumění mohou být opravena ohleduplným způsobem.

    Ale toto vaše tvrzení…

    ale infiltrovaný a dıger (nepamatuju si pseudonym v tuto chvíli, mladý chlapec na fotografii gozluku) nový a agresivní lék si neuvědomuješ, že nebereš adresáta emi ..Pokud jsi tolik, jak říká batun a horizont, zůstaň tam…….hodně štěstí..

    Myslím, že se to nikdy nestalo.
    Někteří z členů, kterým říkáte „agresivní typy“, vyvinuli na tomto fóru velké úsilí.
    Možná, že sdílení těchto veteránů nemusí mít rád horizont a západ,
    nedává to smysl. ale pokud (Chtěl bych určit zlato)
    ufuk ile batu by pro tyto lidi nebylo příliš správné, kdyby je „očernili a prohlásili, že jsou agresivní“ vůči nováčkovi (jen proto, že nesouhlasí).
    Pokud se mýlím s mou poslední větou, opravte ji.

    Mladý muž, kterému říkáte brýle, se nazývá čest (3,14), a jak jsem napsal výše, práce je ve fóru hodně.
    Na tomto fóru v Ufugunu má hodně práce.
    Nevím, kdo je Batu.

    Voda je,

    Toto je fórum, každý má nějaký druh úsilí.
    Horizon Reunion, Visa
    Snaží se pomoci.
    Honor má na německé práci spoustu práce,
    Kromě předmětu má „kavárna almancax'de“ hodně úsilí.

    Uvedu příklad...

    Obzor se někdy „naštve“ z „strašení“ (aktualizace) starých čísel (jak to nazval).
    Možná má pravdu, ale v tomto fóru není takové pravidlo.
    Kdokoli může „vzkřísit“ nebo aktualizovat stará témata, kdykoli chce.
    Toto je téma mezi Honorem a Horizonem, ať jsou mezi sebou.
    nezasahuji…
    Nemám ve zvyku zaplést se do „nesoulad“ mezi členy...
    Jak jsem řekl, je pro mě důležitý názor každého...
    Ale pokud je styl proti Fóru... tehdy zasahuji... jako teď.
    velahsl ..
    Už jsem to řekl mnohokrát, ale řeknu to znovu....
    Ne každý má stejný názor.
    Kdyby tomu tak bylo, fórum by pro mě bylo nesnesitelným, nudným místem.
    Ale všichni, respektmusí být tolerantní.
    Nemusí to milovat, rozhodně ne.
    Ať už je váš názor jakýkoli, bráňte až do konce.
    Ale nerozumím, proč se náš styl při tom stává „ošklivým“ a osobním?

    Informace jsou lepší, když se sdílejí...
    ale s naším stylem, úrovní a úctou
    krásnější a světlejší.

    Moje úcty.

    fuk_xnumx
    účastník

    nebo esma zde vám říkám všechno mezi námi a ctí mezi námi a ctí mezi námi a debatou, jak se nemůžeme hádat s bojem v takové situaci bych ocenil důstojnost, kterou mám rád na počest starých záležitostí Nemyslím si, že si myslím, že jen staré problémy 3 4 roční problémy jsou stále ve formě nejžhavějších Nemám ponětí o tom, kdo by se mohl s kýmkoli v mé podobě setkat a co by se mu vrátil, a neřekl bych se o žádném členovi ostrova, nikoho jsem z ostrova neznal, nevím, kde slyšel, co řekl, ale myslím, že jsem o ostrově neřekl žádné zprávy, ale jak jsem řekl, Nemám vůbec žádnou představu, žádný osobní či jiný druh problému s kýmkoli

    3,14
    účastník

    Dělal jsem si legraci, ale neuvědomil jsem si, že ty a ten druhý (ten mladý kluk s brýlemi na fotce, jehož přezdívku si momentálně nepamatuji) jste noví a agresivní lidé.Nekontaktujte mě, brácho. Pokud jsi tak dobrý, jak říkají Batu a Ufuk, zůstaň tam…….hodně štěstí..

    Nejlepší odpovědí je ticho, které jsem udělal v následujících sekundách………………………………

    -> Batu a horizont pro vás "soukromě!" Asi, nevím, co řekl... Jediné, co mohu říci, je toto: vesnice, která je vidět, nechce průvodce.

    Respekt………….

    3,14
    účastník

    nebo esma zde vám říkám všechno mezi námi a ctí mezi námi a ctí mezi námi a debatou, jak se nemůžeme hádat s bojem v takové situaci bych ocenil důstojnost, kterou mám rád na počest starých záležitostí Nemyslím si, že si myslím, že jen staré problémy 3 4 roční problémy jsou stále ve formě nejžhavějších Nemám ponětí o tom, kdo by se mohl s kýmkoli v mé podobě setkat a co by se mu vrátil, a neřekl bych se o žádném členovi ostrova, nikoho jsem z ostrova neznal, nevím, kde slyšel, co řekl, ale myslím, že jsem o ostrově neřekl žádné zprávy, ale jak jsem řekl, Nemám vůbec žádnou představu, žádný osobní či jiný druh problému s kýmkoli

    –> Bratře, právě jsem odpověděl před přečtením vašeho příspěvku. Nepsal jste soukromě, omlouvám se za předsudky. Nic jiného říkat nechci. Lámání srdcí je něco, co se mi nelíbí, takže mi odpusťte, pokud jsem to udělal.

    Sevgiler ..

    esma 41
    účastník

    nebo esma zde vám říkám všechno mezi námi a ctí mezi námi a ctí mezi námi a debatou, jak se nemůžeme hádat s bojem v takové situaci bych ocenil důstojnost, kterou mám rád na počest starých záležitostí Nemyslím si, že si myslím, že jen staré problémy 3 4 roční problémy jsou stále ve formě nejžhavějších Nemám ponětí o tom, kdo by se mohl s kýmkoli v mé podobě setkat a co by se mu vrátil, a neřekl bych se o žádném členovi ostrova, nikoho jsem z ostrova neznal, nevím, kde slyšel, co řekl, ale myslím, že jsem o ostrově neřekl žádné zprávy, ale jak jsem řekl, Nemám vůbec žádnou představu, žádný osobní či jiný druh problému s kýmkoli

    Drahý Ufuku,

    Jste také veteránem tohoto fóra.
    Pomáháte a řídíte mnoho našich členů.
    Rád bych vám při této příležitosti poděkoval.

    Věřte mi, nemám s vámi žádný problém
    A nezasahuji do těch mezi vámi a ctí
    Jak jsem uvedl výše. Vypořádejte se s tím mezi sebou... pokud jste tak učinili.

    Vzhledem k tomu, že téma je otevřené, trochu
    Rád bych s vaším svolením „poradil“.

    Vaše znalosti a pomoc jsou pro nás všechny neocenitelné.
    Ale někdy je váš styl velmi „drsný“, když řeknu jak.
    Nemám problém s „tvrdými“ metodami,
    Naopak, miluji lidi, kteří jsou venku.
    Skutečná myšlenka, ne to, co lidé chtějí slyšet
    Lidí, kteří umí jasně vyjádřit, je bohužel velmi málo.
    Také jste jedním z těchto lidí.
    Ale ne každý může tento styl „zvednout“, jsou citliví a nedorozumění. :)
    Věřte, že vím velmi dobře, co jsem napsal, protože kdysi
    Na tomto fóru jsem měl „agresivní“ „razítko“.

    Váš záměr, váš záměr je dobrý, dobře to vím, ale
    Někdy tě chceš moc tvrdý (nenašel jsi jiný výraz)  :D

    Jak jsem řekl, není to pro mě problém, ale... ne každý jsem já.  :D

    Doufám, že by mohl vysvětlit, co tím myslím.

    Znovu …
    Pokud někomu neochotně ublížím, bude mi odpuštěno.

    fuk_xnumx
    účastník

    Ano, to je pravda, někdy náhle zazářím, možná je to důsledek mé psychologie v tu chvíli, snažím se tomu věnovat pozornost, čas od času slyším lidi mluvit, jako by se mě snažili ovládat, to dělá jsem nervózní, byla to teprve poslední noc, jsem stále v dobré kondici, ohledně řidičáku, který otevřel Baybars, ten člověk tam říká, že je hloupost pracovat z počítače, ale nikdo to tady nekomentuje. chvíli, ale teď se snažím zůstat v klidu, a když budu mít s někým problém, můžeme to s tím člověkem vyřešit soukromě.Co se mě s Onurem týče, nebyla mezi námi žádná sprostá slova, žádná ubližující slova řekl v tu chvíli, ale teď mezi mnou a Onurem není žádný problém. Onur je velmi dobrosrdečný člověk, který rád každému pomáhá. Vážím si někoho, kdo pomáhá ne pro sebe, ale pro Alláha. Samozřejmě, že ty patříte mezi velmi klidné členy, nepochybuji o tom, že máte dobré úmysly, ale děkuji za vaše upozornění, určitě je vezmu v úvahu..

    adaizm je
    účastník

    Ano, je to pravda, někdy silně zářím, možná účinek mé psychologie v tuto chvíli se jim snažím věnovat pozornost, čas od času jsou rozhovory, jako by mě opravovaly, to mě znervózňuje, minulost je stále ve formě. Trochu jsem se dostal ven, ale teď se snažím být klidný a vyřešíme s tím člověkem, který je ve formě, s tím člověkem, který je zvláštní a se ctí, jaké špatné slovo bylo mezi námi a to zraňující slovo bylo chvilková věc. Vážím si někoho, kdo pomohl Bohu, ne sám od sebe. Samozřejmě, že jste jedním z velmi klidných členů, nepochybuji o tom, že má dobré úmysly, ale děkuji.

    Ano, byl jsem také kecy. Omlouvám se

    NA JEDNOM ..

    Ufuk mi nic neřekl
    I když jsme ho dlouho neviděli, dítě za nic nemůže, ve skutečnosti jsem ty zprávy špatně pochopila, proto …………… S pozdravem.

Zobrazuje se 15 odpovědí – 1 až 15 (celkem 30)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.