získat neomezenou relaci bez B1

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    sanseyy
    účastník

    Ahoj přátelé,

    V Německu žiji 7 let. Jsem vdaná za německého občana, máme dvě děti a jsou to němečtí občané. Pracuji jako IT ve velmi dobré německé společnosti a dobře vydělávám. Bohužel se mi z nějakého důvodu nepodařilo získat certifikát B1. Z těchto důvodů dávají stálé sezení na 1 rok. Nemám čas chodit na kurz atd. Mám šanci, když to dám právníkovi? Nebo co mám dělat?

    yenicerixnumx
    účastník

    Dobrý den, podal jsem žádost o občanství na konci 6 let a poslali mi ji zpět, protože chyběl pouze 1 doklad. Chtějí nový, protože dokument formule1 v Turecku je starý? Když jsem předtím žádal o pobyt na dobu neurčitou, nedali mi to kvůli nedostatku dokumentů. Předpokládám, že se to stane i vám. Pokud nenesete podmínky, určitě nedávají. Abych byl upřímný, nemyslím si, že se to bude řešit s právníkem.


    Čekáte 1 měsíc, než dostanete na cizineckém úřadě termín, a trvá 3 měsíce, než karta dorazí, znovu vyfotíte, vyplníte žádost, je to složitá situace. Spousta potíží. Doba opakování končí, opět stejné transakce, mám b1, ale dávají mi 1 rok a 1 rok, protože jsem nezaměstnaný.

    Ohne ideální
    účastník

    B1 nejsi ty. Je to nejdůležitější z původních dokumentů. Požadavek B1 s integrací.

    aras.xnumx
    účastník

    Dobrý den b1, kolik měsíců jste dokončili který stát

    Nesibe of
    účastník

    Dobrý den b1, kolik měsíců jste dokončili který stát

    B1 není těžké, kolik let žijete v Německu? Pokud se budete na zkoušku učit 1 měsíc, budete se mít dobře. Nepřeháněj to. Koupil jsem ho hned po 1 roce života. B1 se není čeho bát. Na youtube je již spousta informací, obsahu a témat ke zkoušce. Zbavte se toho co nejdříve 😇.

    Nesibe of
    účastník

    B1 není těžké, kolik let žijete v Německu? Pokud se budete na zkoušku učit 1 měsíc, budete se mít dobře. Nepřeháněj to. Koupil jsem ho hned po 1 roce života. B1 se není čeho bát. Na youtube je již spousta informací, obsahu a témat ke zkoušce. Zbavte se toho co nejdříve 😇.

    stát Bavorsko

    bezcitný
    účastník

    Zaměstnanec v Ausländerbehörde může převzít iniciativu a shledat vaši němčinu dostačující a dát si sezení na dobu neurčitou, ale je zde pravděpodobnost 1 %. Nemusíte chodit na kurz B1, můžete studovat přímo na internetu a udělat zkoušku, nemáte šanci říct, že nemáte čas. Pokud se chcete učit 1 hodinu každý den, budete připraveni ke zkoušce za 2 nebo 3 týdny. Nechápu, jak je to s právníkem. V Německu neexistuje právní praxe, neutrácejte peníze.

    volkanxnumx
    účastník

    Ahoj přátelé,

    V Německu žiji 7 let. Jsem vdaná za německého občana, máme dvě děti a jsou to němečtí občané. Pracuji jako IT ve velmi dobré německé společnosti a dobře vydělávám. Bohužel se mi z nějakého důvodu nepodařilo získat certifikát B1. Z těchto důvodů dávají stálé sezení na 1 rok. Nemám čas chodit na kurz atd. Mám šanci, když to dám právníkovi? Nebo co mám dělat?

    S pozdravem,
    Přátelé se zmínili o některých věcech, já bych rád přidal několik věcí.
    Za prvé, v Německu hraje důležitou roli iniciativa úředníka, který vám vyřizuje papíry, bohužel se někteří lidé chytnou zprávou o své práci.
    Pokud předstoupíte před úředníka, který zná vaše zákonná práva, máte ve všech směrech náskok 1:0.
    Nevím, jak jsou na tom nejnovější právní předpisy Potřebuji si včas udělat průzkum, ale co většina lidí neví; V Německu nic takového jako požadavek na kurz neexistuje.

    Svůj certifikát tedy můžete získat zlepšením se pouze složením zkoušky b1.

    Při získávání německého občanství řekli, že byste měli absolvovat integrační kurz, tak jsem řekl, že ne, není to povinné, budu se učit a dělat zkoušku sám, a to jsem udělal.Ti, kteří vědí, vědí ...

    Takže, dlouhý příběh, pokud důvěřujete své němčině, pokud můžete mluvit před důstojníkem a mluvit německy, když si uvědomí, že jste nad úrovní b1, nebude moci od vás požadovat doklad. je v zákoně napsáno jasně a jasně!

    Pokud vaše němčina není na této úrovni, můžete jít na VHS a zaregistrovat se na nejbližší termín zkoušky a získat b1, aniž byste museli chodit do kurzu.

    Mfg

Zobrazuje se 8 odpovědí – 1 až 8 (celkem 8)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.