O cestovním pojištění…

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    traper
    účastník

    Přátelé, v neděli jedu do Německa.Musím mít na to cestovní pojištění?? Také je tam poplatek za razítko do pasu ve výši 15 lir. Mohu ho získat na letišti nebo musím jít do pokladny a získat ho? Děkuji za pomoc.

    tugce_doerj je
    účastník

    Známku si můžete koupit na letišti. Koupil jsem ji odtud. Pokud přijíždíte se sjednocením rodiny, nepotřebujete cestovní pojištění. Pokud jste turista, potřebujete pojištění.

    traper
    účastník

    Známku si můžete koupit na letišti. Koupil jsem ji odtud. Pokud přijíždíte se sjednocením rodiny, nepotřebujete cestovní pojištění. Pokud jste turista, potřebujete pojištění.

    hmm.. rozumím, děkuji.. letadlo je v noci.. i když to místo, kde se berou známky, je otevřeno 7/24, ne...?

    tugce_doerj je
    účastník

    Koupil jsem to, když jsem sem poprvé přišel. Už jste si to jednou koupili. Poté, co se zúčastníte relace, už toto razítko nepotřebujete. Myslím, že jsem se dostal do letadla kolem 1. Takže bylo otevřeno kolem 12. Nevím, jestli bude otevřeno ve velmi pozdních hodinách. Mělo by být otevřené.

    traper
    účastník

    Koupil jsem to, když jsem sem poprvé přišel. Už jste si to jednou koupili. Poté, co se zúčastníte relace, už toto razítko nepotřebujete. Myslím, že jsem se dostal do letadla kolem 1. Takže bylo otevřeno kolem 12. Nevím, jestli bude otevřeno ve velmi pozdních hodinách. Mělo by být otevřené.

    OK..vyřešil jsem to...nenechal jsem svou práci náhodě, vyžádal jsem si ji u Ziraat Bank..Děkuji za pomoc příteli..Děkuji..

    tugce_doerj je
    účastník

    dobře:) šťastnou cestu

    traper
    účastník

    dobře:) šťastnou cestu

    Děkuji.. dobře :)

    Scream18
    účastník

    ;))))

Zobrazuje se 7 odpovědí – 1 až 7 (celkem 7)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.