Problém s relací

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    break4lov to
    účastník

    Přátelé, začal jsem období rozvodu s manželem před 6 měsíci, z nějakých důvodů a protože se o děti nestaral, protože jeho psychologie měla problémy, vzal jsem své děti do Turecka podpisem vollmachtu. v 3 hodin toho dne.

    Dnes jsem jel do auslandu, vzal jsem tříleté sezení z jiného města s omluvou pro změnu adresy a oni dali šestiměsíční sezení a řekli, že přiveďte děti, dejme si tříleté sezení, není tento nezákonný a každý měsíc dělám mini-jop do restaurace, vezmu 3 z jopcenteru a pošlu ho svým dětem, jsou to různé věci, právě teď to dělám kotlem, šetřím peníze, já jsem zvědavý. Mohou poslat

    break4lov to
    účastník

    Děti jsou němečtí občané, a když řeknete, že přinesete jugedamt, řeknou, že vám pomůžeme, zkrátka chtějí, abych přinesl děti.

    bezcitný
    účastník

    Zdravím, neznám věk vašich dětí. Získejte státní podporu, postarejte se alespoň o své děti, žádný problém s pobytem. Budoucnost vašich dětí zde bude lepší. Komentář. Vyhýbám se tomu, nechci vás plést. Pokud nejste v pozici, aby se o děti postarali, když je přivedete, stejně vám je odvedou. Na tvém místě jsou děti velmi malé. Pokud ne, přivedu to sem a podívám se na to sám. Z nutnosti jste to nechali na Turecku, jsem jediný. Jako otec dětí jsem se měsíce nedokázal odloučit od svého dítěte. V případě potřeby vytisknu. Řekl bych do Německa, že bych se buď vrátil do Turecka s mým dítětem, nebo bych se na to díval jako na povolení v Německu. Mým cílem není soudit vás, jsem si jistý, že se o vás v Turecku dobře starají, ale dítě potřebuje svou matku a otce, ne peníze, Bože, pomozte, neurážejte se tím, co jsem řekl. můj skromný názor

    break4lov to
    účastník

    Zdravím, neznám věk vašich dětí. Získejte státní podporu, postarejte se alespoň o své děti, žádný problém s pobytem. Budoucnost vašich dětí zde bude lepší. Komentář. Vyhýbám se tomu, nechci vás plést. Pokud nejste v pozici, aby se o děti postarali, když je přivedete, stejně vám je odvedou. Na tvém místě jsou děti velmi malé. Pokud ne, přivedu to sem a podívám se na to sám. Z nutnosti jste to nechali na Turecku, jsem jediný. Jako otec dětí jsem se měsíce nedokázal odloučit od svého dítěte. V případě potřeby vytisknu. Řekl bych do Německa, že bych se buď vrátil s dítětem do Turecka, nebo bych se na to díval jako na pas v Německu. Mým cílem není soudit vás, jsem si jistý, že se o vás v Turecku dobře starají, ale dítě potřebuje svou matku a otce, ne peníze, Bože, pomozte mi, neurážejte se tím, co jsem řekl. můj skromný názor

    Co tím myslíš, učitelko, děti mají problém sundat se, každý měsíc jim posílám 800 eur. Moje matka se o ně pečlivě stará, všechno kupuji, jeden je 6, jeden je 5, jeden je 1 rok starý, chci, aby se prozatím zastavili, chci, aby lidé naší kultury viděli, čím procházejí, a dokonce i ten, kdo spí na ulici, bojuje o život. Většina z nich má špatnou krev, nemyslím si přineste je prozatím, nechte je pochopit křivku a pravdu, uvidíme později, moje žena je nemocná a jsem unavený.

    bezcitný
    účastník

    Máte jednoleté dítě, zatímco jiní mohou být starší, ale myslí si, že se o ty děti nemohou postarat. Vzali jste je do Turecka stejně jako teď, protože se o ně nemůžete postarat (správně). Říkáte, jak to vezmou, ale vezmou to, matka je nemocná, ať vás Bůh uzdraví, nemůžete se na to dívat a chybělo vám to v jejich očích, bez ohledu na to, kolik máte dětí. Sukret na 6měsíční sezení. Jak jsem řekl, život každého je jeho vlastní záležitostí, nenechte se urazit. Starám se o svá slova jako otec. Nemohu se držet dál od svého dítěte, stojíš halal. Nech to být. Mluvíš o stejné věci, řekl jsem ti, růže. Vypadají na 1000 XNUMX eur měsíčně. Pošlete to, na tom nezáleží.

    break4lov to
    účastník

    Máte jednoleté dítě, zatímco jiní mohou být starší, ale myslí si, že se o ty děti nemohou postarat. Vzali jste je do Turecka stejně jako teď, protože se o ně nemůžete postarat (správně). Říkáte, jak to vezmou, ale budou, matka je nemocná, ať vás Bůh uzdraví, nemůžete se na to dívat a chybělo vám to v jejich očích, bez ohledu na to, kolik máte dětí. Sukret na 6měsíční sezení. Jak jsem řekl, život každého je jeho vlastní záležitostí, nenechte se urazit. Starám se o svá slova jako otec. Nemohu se držet dál od svého dítěte, stojíš halal. Nech to být. Mluvíš o stejné věci, také jsem to řekl, vstal. Vypadají na 1000 eur měsíčně. Pošlete to, na tom nezáleží.

    Dostal jsem vollmach od své ženy, na kterou se nemohu dívat, protože mám psychologický problém

    Důvodem, proč jsem si vzal děti, bylo to, že se o ně nemohly postarat a stát mi je vzal. Říkali, že střílejí na děti.

    V srpnu včera v noci mi řekli, abych přivedl děti a necháme vás, abych vám dal vaše sezení, nepřijal jsem, řekl jsem, že pokud budete příliš tlačit, půjdu, řekl jsem, dejme 6 měsíců, první 3 měsíce , bylo řečeno o 6 měsíců později, dostal jsem 6 měsíců unbefritz, pak jsem to koupil v pondělí, ale oni vždy žádají děti, aby je přivedli a oni říkají, že dostanu jejich plnou moc z Turecka, pak podle situace pohnu se

    Podle jejich myslí, mohou říct, pojďme, mluvil jsem s pracovištěm, ukážou to v plném rozsahu, pak může dojít ke změně, měl jsem 4leté manželství, je to normální, měli by mi dát 6 měsíců

    miacollogne
    účastník

    Jugenamt odpovídá za všechny děti žijící v Německu. Vaše děti jsou občany Německa, navíc získáte školku pro 3 děti. Ty peníze posíláš do Turecka. Ne, řekli jste, že by měli vidět kulturu, krutost atd., To jsou výmluvy, euro je úžasné. Život a vzdělání v Německu je také mnohem lepší než v Turecku. Děti nejsou ani v matce, ani v otci. Kdybych byl Jugenamt, vzal bych ti děti a dal je pflegefamily, nebo bych tě deportoval do Turecka. Modlete se, aby vás nevyhodili.

    break4lov to
    účastník

    Jugenamt odpovídá za všechny děti žijící v Německu. Vaše děti jsou občany Německa, navíc získáte školku pro 3 děti. Ty peníze posíláš do Turecka. Ne, řekli jste, že by měli vidět kulturu, krutost atd., To jsou výmluvy, euro je úžasné. Život a vzdělání v Německu je také mnohem lepší než v Turecku. Děti nejsou ani v matce, ani v otci. Kdybych byl Jugenamt, vzal bych ti děti a dal je pflegefamily, nebo bych tě deportoval do Turecka. Modlete se, aby vás nevyhodili.

    Brácho, přísahám, nechápu, proč nevím, že jsem to koupil.

    Nemám peníze, šel jsem po tom, co jsem je získal, protože mi to moje žena neřekla, a dítě si vzalo jeho peníze a koupilo si make-up. Druhou částí je zvuk bubnu, zvuk buben je z dálky příjemný, nikdo z vašich deseti soudců, proč bych se měl držet dál od svých dětí, proč bych měl jít do Turecka ahhh ahhh

    break4lov to
    účastník

    Jugenamt odpovídá za všechny děti žijící v Německu. Vaše děti jsou občany Německa, navíc získáte školku pro 3 děti. Ty peníze posíláš do Turecka. Ne, řekli jste, že by měli vidět kulturu, krutost atd., To jsou výmluvy, euro je úžasné. Život a vzdělání v Německu je také mnohem lepší než v Turecku. Děti nejsou ani v matce, ani v otci. Kdybych byl Jugenamt, vzal bych ti děti a dal je pflegefamily, nebo bych tě deportoval do Turecka. Modlete se, aby vás nevyhodili.

    Zdá se, že vás německá vláda dobře krmí velmi prázdným komentářem.

    Nedostávám dětské peníze, nedostávám již žádnou pomoc od státu, zkrátka nejdříve se zeptejte, neútočte.

    fuk_xnumx
    účastník

    Jak víš, jak obviňuješ tohoto muže?

    Jugenamt odpovídá za všechny děti žijící v Německu. Vaše děti jsou občany Německa, navíc získáte školku pro 3 děti. Ty peníze posíláš do Turecka. Ne, řekli jste, že by měli vidět kulturu, krutost atd., To jsou výmluvy, euro je úžasné. Život a vzdělání v Německu je také mnohem lepší než v Turecku. Děti nejsou ani v matce, ani v otci. Kdybych byl Jugenamt, vzal bych ti děti a dal je pflegefamily, nebo bych tě deportoval do Turecka. Modlete se, aby vás nevyhodili.

    break4lov to
    účastník

    Jak víš, jak obviňuješ tohoto muže?

    Mluví špatně, pane.

    bezcitný
    účastník

    Většina. Krásná. Don, zůstaň se svými dětmi v Turecku, najdi si práci, pracuj, zavři svoji německou knihu. Až němečtí občané dětí vyrostou, sami se rozhodnou, kde budou žít. Vážně někdy některým věcem nerozumím, bývalá manželka. Pokud řekne, že si nechce vzít naše dítě, nezastavím se ani minutu a neobrátím se na tr. Nemáš jedno, ale tři děti, bratře. Co to děláš, jdi za svými dětmi, ty zůstanou bez matky, alespoň je nenechávej bez otce

    break4lov to
    účastník

    Většina. Krásná. Don, zůstaň se svými dětmi v Turecku, najdi si práci, pracuj, zavři svoji německou knihu. Až němečtí občané dětí vyrostou, sami se rozhodnou, kde budou žít. Vážně někdy některým věcem nerozumím, bývalá manželka. Pokud řekne, že si nechce vzít naše dítě, nezastavím se ani minutu a neobrátím se na tr. Nemáš jedno, ale tři děti, bratře. Co to děláš, jdi za svými dětmi, ty zůstanou bez matky, alespoň je nenechávej bez otce

    Moje učitelka, vidím ženu, přijímá moje děti, přijímá jugedam, myslí si, že to bude v pořádku, když se vezmeme

    Zatím sbírám nějaké peníze, pracuji v restauraci a mám tam dobré postavení, vydělávám slušné peníze, snad se letos vdám a dám dohromady děti.

    bezcitný
    účastník

    Můj bratr je bezmocný, chápu, jak je to s někým, koho jsi právě potkal. Svým dětem svěříte život každému, ale dovolte mi, abych vám to řekl jasně, napsal jste toho tolik, chápu od vás, že vám na Německu záleží víc než na vašich dětech, bez urážky. Zdá se, že je to, co jsem řekl

    break4lov to
    účastník

    Můj bratr je bezmocný, chápu, jak je to s někým, koho jsi právě potkal. Svým dětem svěříte život každému, ale dovolte mi, abych vám to řekl jasně, napsal jste toho tolik, chápu od vás, že vám na Německu záleží víc než na vašich dětech, bez urážky. Zdá se, že je to, co jsem řekl

    Není to tak, učiteli, vydělávám zde a každý týden posílám svým dětem a rodině 200 300 eur. Pokud půjdu do Turecka, pokud dostanu 100 lir, účet je jasný.

    bezcitný
    účastník

    Nevím, brácho, tvůj život je obtížná situace, ať ti Bůh pomůže

Zobrazuje se 15 odpovědí – 1 až 15 (celkem 29)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.