Bydliště, neomezený pobyt Přímo v Německu a německé občanství..!!

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    Baybars
    účastník

    Tato témata jsou napsána v různých nadpisech témat a čas od času zmizí. Snažil jsem se je shromáždit a chtěl jsem je uspořádat pod tímto nadpisem. Pokud jsou nějaké přátele, budou z toho mít prospěch a přidám je do své podpisové sekce.

    Visum – Visa: Je to právo dané konzuláty na dobu maximálně 3 měsíců.

    Aufenthaltserlaubnis – Právo k pobytu: Jde o právo dočasného pobytu udělené cizineckým úřadem v Německu.

    Unbefristet, Niderlassungserlaubnis – Unlimited Session: dříve Unbefristet, nyní známý jako Niderlassungserlaubnis, neomezená práva k pobytu

    Deutsche Staatsangehörigkeit, německé občanství pro ty, kteří o tento post stejně chtějí

    Nyní jste obdrželi vízum prostřednictvím sloučení rodiny a přijeli jste do Německa. První věcí, kterou byste měli udělat, je zajít na cizinecký úřad co nejdříve, i když máte čas, a požádat o pobyt – Aufenthaltserlaubnis.

    ..Pokud je váš manžel německým občanem, dostanete nejprve povolení k pobytu na 1 nebo 2 roky a poté znovu na 1 nebo 2 roky, pokud si ho prodloužíte. Když dovršíte celkem 3 roky, máte právo požádat o neomezené vízum – Niederlassungserlaubnis. To určuje 28. odstavec 2. článku pobytového zákona.Přidávám odkaz níže, kdo chce, může vstoupit a přečíst si německou verzi odtud..

    Odkaz: https://www.juraforum.de/gesetze/aufenthg/28-familiennachzug-zu-deutschen

    ..pokud je váš manžel tureckým občanem, získáte právo pobytu na 1 nebo 2 roky, přičemž délka se liší v závislosti na městě, dokud těchto 5 let nedokončíte. Na konci 5. roku můžete požádat o neomezené vízum - Niederlassungserlaubnis, pokud splňujete i ostatní podmínky, například 60 měsíců. Stejně jako provádění plateb do penzijního fondu, to znamená být zaměstnán. Tyto podmínky určuje 9 smluvních stran uvedených ve druhém odstavci článku 2 zasedacího zákona. Ostatní podmínky si můžete přečíst z odkazu.

    Odkaz: https://www.juraforum.de/gesetze/aufenthg/9-niederlassungserlaubnis

    – Samozřejmě, i když je váš manžel Němec nebo Turek, jednou ze základních podmínek je, že musíte navštěvovat integrační kurzy a být úspěšní před neomezeným vízem –


    Pojďme k německému občanství:

    Právo naturalizace je obecně upraveno v článcích 8, 9 a 10 zákona o státním občanství. Článek 8 upravuje obecná práva, článek 9 upravuje práva osob vdaných za německého manžela / manželku a článek 10 upravuje práva zbývajících cizinců, tj. Těch, kteří nejsou v manželství nebo nějakým způsobem zůstávají v Německu.

    .. Články 8 a 9 tedy upravují práva těch, kteří byli vzati. Tyto články také nepíšou nic přímo související s rokem. ale v praxi jste se oženili s německým manželem a do Německa jste přišli na konci 5. roku. Máte právo požádat o německé občanství, pokud splníte jiné podmínky. další podmínky, jako je znalost němčiny, absolvování testu občanství, získání základních informací o Německu, nedostávání sociální pomoci a další .. Níže přidávám odkazy v těchto článcích ..

    Článek 8 Odkaz: https://norm.bverwg.de/jur.php?rustag,8
    Článek 9 Odkaz: https://norm.bverwg.de/jur.php?rustag,9

    Aplikace týkající se trvání je na tomto odkazu: https://www.duesseldorf.de/buergerinfo/33/03/31eb02.shtml

    Článek 10 upravuje právo na získání německého občanství pro turecké občany. Jednou z podmínek je tedy zůstat v Německu po dobu 8 let a splňovat ostatní podmínky, které splňují ti, kdo se s výše uvedeným oženili.

    Článek 10 Odkaz: https://norm.bverwg.de/jur.php?rustag,10

    Kromě toho najdete všechny rezidenční zákony na tomto odkazu:

    https://www.jusline.de/Aufenthaltsgesetz_%28AufenthG%29_Langversion

    Zákony týkající se občanství jsou také na tomto odkazu:

    https://www.gesetze-im-internet.de/rustag/BJNR005830913

    můžeš najít.

    Máte-li jakékoli dotazy, můžete je položit zde. Doufám, že to pomohlo přátelům, kteří chtěli předmět ..

    EL-TURCO
    účastník

    žehnej svým rukám ..

    Baybars
    účastník

    žehnej svým rukám ..

    Děkuji, doufám, že nevyjadřuji situace špatně .. tak jsem dal odkazy věků .. kteří si tam chtějí ověřit potvrzení samozřejmě ..

    tugce_doerj je
    účastník

    velmi krásné zdraví barbarů pro vaši ruku. Moje otázka zní, funguje to pro každý stát stejně? Protože v místě mého bydliště je německý občan, který zde žil 8 let a za 5 let musel platit daň. žena se poté stala německou občankou. ta žena pocházela z Vietnamu, ne z Turka. možná pro ně jiná aplikace?

    fuk_xnumx
    účastník

    Tugce, když jsem si přečetl rozhodnutí, myslím, že to musí být všude stejné, někdo ženatý s německým občanem musí zůstat v Německu po dobu 3 let a musí být ženatý s německým občanem za 2 roky, celkem po 5 letech se rodí právo německého občanství. https://www.duesseldorf.de/buergerinfo/33/03/31eb02.shtml  Říká to totéž, co říkám já. A pravidlo 8 let platí pro turecké občany.

    Baybars
    účastník

    velmi krásné zdraví barbarů pro vaši ruku. Moje otázka zní, funguje to pro každý stát stejně? Protože v místě mého bydliště je německý občan, který zde žil 8 let a za 5 let musel platit daň. žena se poté stala německou občankou. ta žena pocházela z Vietnamu, ne z Turka. možná pro ně jiná aplikace?

    Za normálních okolností stejné pro všechny cizince v zákoně o státním občanství, napsaném výše na obzoru. Tato pětiletá otázka platby daní již není občanstvím, jde v niederlassungserlaubnis .. Články 5 až 8 upravují občanská práva německých občanů. Ani letos se o jeho profesi nezmiňuje. Osmiletá událost je také uvedena v 9. článku.
    – Teď, když neuplyne rok, jak se liší občanská práva těch, kdo mají německé manžele?Je to rozdíl v praxi.Dal jsem to příklad z magistrátu Düsseldorfu.oficiální stránka magistrátu uvádí 5 let.

    tugce_doerj je
    účastník

    Jelikož v rozhodnutí nedal roky, může to být kdekoli jiné. Ta žena mi řekla asi 8 let. a 5 let daň.

    Dostal jsem vízum na 3 roky za účelem sloučení rodiny. Tyto súry se liší na jiných místech pro manžela/manželku německého občana. Všude je to jiné, nechápal jsem, tak je to pryč. Existuje stát, každý si v tomto státě udržuje řád podle svého přání. Nikdo nemůže nikomu dát jasnou odpověď, protože právo jednoho státu neplatí pro druhý stát. :politika:

    Baybars
    účastník

    Jelikož v rozhodnutí nedal roky, může to být kdekoli jiné. Ta žena mi řekla asi 8 let. a 5 let daň.

    Dostal jsem vízum na 3 roky za účelem sloučení rodiny. Tyto súry se liší na jiných místech pro manžela/manželku německého občana. Všude je to jiné, nechápal jsem, tak je to pryč. Existuje stát, každý si v tomto státě udržuje řád podle svého přání. Nikdo nemůže nikomu dát jasnou odpověď, protože právo jednoho státu neplatí pro druhý stát. :politika:

    ne, podívej, není to tam, nyní se zákony neliší od státu ke státu, existují jen rozdíly v drobných věcech, existují rozdíly ve státech, které se týkají samy o sobě .. protože věci jako práva na pobyt a občanství se týkají celého Německa .. v tak velkých věcech neexistují žádné právní rozdíly. pobytové právo pouze jeden občanský zákon ..

    Právě teď máte pravdu, říkáte, že máte před sebou samozřejmě příklad ... pouze občanská práva osoby, která je vdaná za tohoto německého manžela, byla nově vydána v roce 2005 .. Možná osoba, kterou jste zmínil, přešla na německé občanství v předchozím období. Toto je již jasně napsáno v článku 10, článek 8 říká, že osoba, která splňuje požadavky článků 9 a 9, má právo na vydání německého občanství. Je to napsáno na stránce oficiálních stránek v Dusseldorfu a je to napsáno na mnoha dalších stránkách a já jsem si to vybral ..

    tugce_doerj je
    účastník

    No, samozřejmě, ta žena byla o dost starší, myslím, že vízum dostala před rokem 2005, hele, na to jsem se té ženy neptal. Pak je to normální. Fajn:)

    Baybars
    účastník

    No, samozřejmě, ta žena byla o dost starší, myslím, že vízum dostala před rokem 2005, hele, na to jsem se té ženy neptal. Pak je to normální. Fajn:)

    Podívejte se, toto je článek z Mnichova; Pro ty, kteří nastoupili do zaměstnání, bude jim poskytnuto jasně napsané časové období;

    Die Ermessenseinbürgerung (§§ 8, 9 StAG)
    Die Ermessenseinbürgerung gilt für bestimmte Ausländergruppen wie zB Ehegatten von
    Deutschen, anerkannte Flüchtlinge, ehemalige deutsche Staatsangehörige atd., Zemřít unter
    erleichterten Voraussetzungen (= Kürzeren Aufenthaltszeiten) eingeburgert werden können.
    Für Ehegatten von Deutschen gilt in der Regel eine Wartezeit von drei, für anerkannte
    Flüchtlinge von sechs Jahren. 
    https://www.auslaenderbeirat-muenchen.de/publi/staatsang.pdf

    Dortmund, Bochum říká totéž na stránkách těchto míst.

    tugce_doerj je
    účastník

    Chápu. Každopádně máme ještě pár let, abychom se na ty práce podívali, do té doby se to ještě 50x změní :haha:

    Baybars
    účastník

    Chápu. Každopádně máme ještě pár let, abychom se na ty práce podívali, do té doby se to ještě 50x změní :haha:

    `

    Máte v úmyslu stát se německým občanem?

    EL-TURCO
    účastník

    Myslím, že německé občanství už není tak atraktivní jako dřív.
    -Nejdůležitější je vzít v úvahu, že když se člověk s typem zaměstnání stane německým občanem, certifikáty SSK-Baghkur zemřou. No, lidé, v Turecku nazývali důchodový věk důchodovým věkem v hrobě, neměli ani tušení o lidé tady, ani ne v hrobě, ale jen když je kost suchá (Každý, kdo má trochu znalosti o průměrném věku Turecka, se mnou bude souhlasit! Nemůžeme žít 85-90 jako Němci….
    Řekl jsi ženě ve věku 65 let, zírá na její obličej - náš pas v období 55–60 let je mrtvý, jsem u konce, nezvedá se to hluboce (zobecnění)
    – 2. Právo vlastnit majetek v Turecku 8. Pokud se nepletu, ještě před 5 lety nemohli cizinci nabývat majetek v Turecku, zastavil se prodej domů – možná byl přijat nový zákon, nevím hodně o tom.
    -Je tu druhá strana tohoto světa.Lidé chtějí být pohřbeni tam, kde se narodili (alespoň já).
    – I kdybych měl 4 německé pasy, nepotřeboval bych pas, ze kterého by na tisíc kilometrů bylo zřejmé, že jsem Turek...
    –Průběh vlaku není vůbec špatný, když budeme mít štěstí, nebylo by špatné strávit letní život ve vlaku ve věku 50-60 let.. Přijedeme znovu, ať prodám jeho matku svět...
    je to můj nápad.

    Baybars
    účastník

    Myslím, že německé občanství už není tak atraktivní jako dřív.
    -Nejdůležitější je vzít v úvahu, že když se člověk s typem zaměstnání stane německým občanem, certifikáty SSK-Baghkur zemřou. No, lidé, v Turecku nazývali důchodový věk důchodovým věkem v hrobě, neměli ani tušení o lidé tady, ani ne v hrobě, ale jen když je kost suchá (Každý, kdo má trochu znalosti o průměrném věku Turecka, se mnou bude souhlasit! Nemůžeme žít 85-90 jako Němci….
    Řekl jsi ženě ve věku 65 let, zírá na její obličej - náš pas v období 55–60 let je mrtvý, jsem u konce, nezvedá se to hluboce (zobecnění)
    – 2. Právo vlastnit majetek v Turecku 8. Pokud se nepletu, ještě před 5 lety nemohli cizinci nabývat majetek v Turecku, zastavil se prodej domů – možná byl přijat nový zákon, nevím hodně o tom.
    -Je tu druhá strana tohoto světa.Lidé chtějí být pohřbeni tam, kde se narodili (alespoň já).
    – I kdybych měl 4 německé pasy, nepotřeboval bych pas, ze kterého by na tisíc kilometrů bylo zřejmé, že jsem Turek...
    –Průběh vlaku není vůbec špatný, když budeme mít štěstí, nebylo by špatné strávit letní život ve vlaku ve věku 50-60 let.. Přijedeme znovu, ať prodám jeho matku svět...
    je to můj nápad.

    – Je uplynutí těchto období SSK jisté? Například můj příbuzný, právník, mi řekl, že si můžete spočítat dobu, kdy jste pracoval v Německu v Turecku.Je jisté, že podle toho zabíjeli období?
    - Tito cizinci donedávna neměli právo vlastnit majetek v Turecku, jak jste říkal, ale v rámci harmonizačních zákonů EU to změnili. Umožnili jim vlastnit majetek přes firmu. Teď šli aby to taky změnili.Nevím co udělali,ale mohou nabývat majetek i bez přímého zprostředkování firmy.Samozřejmě by uznali právo.Ve světě se v Turecku mění zákon jednou týdně..

    – Jak jste zmínil, existuje druhá strana tohoto světa, ale musíme na to myslet i z tohoto pohledu, na světě je mnoho hrobů společníků a Akinci, kteří nebyli pohřbeni ve své vlasti. jednou si přečti, že v srdci Evropy a dokonce i uprostřed Německa byly hroby nájezdníků. Samozřejmě nejsme ani společníci, ani Akinci. :)

    . Kromě západních podmínek, které jste zmínil, o tom také přemýšlím. Pokud Turci žijící v Německu zůstanou v Německu dlouho, musí být všichni německým občanstvím .. V souladu s jeho pohodlím nebo obtížemi .. Vytvořit lobby Pro volební potenciál .. Samozřejmě, scházíme se pod jednou střechou v Německu. Jak skutečné by pro nás bylo provádění našich aktivit, ale nejméně 500.000 2 Arménů ve Francii by mělo mít německý parlament, aby měl více než XNUMX miliony Turků žijící v Německu dělají, co mohou udělat pro Sarkozyho.

    Samozřejmě jsme mezi námi vpravo a vlevo. Alawi Sunni, není náboženský. ne sbor nebo ne .. kromě toho být v kolektivní akci, protože jsme rozděleni ve své žárlivosti, je jedním z největších problémů, které musíme překonat .. Alespoň je nutné hledat zájmy Turecka a národa lobbování zde. pokud se dnes provádí výzkum. Myslím, že bude hlasovat pro vstup Turecka do Evropské unie .. Většina Turků v Evropě by neměla.

    fuk_xnumx
    účastník

    Bratře od začátku do konce, když přijde ten správný čas, přišlo nové nařízení, ale nevím přesně obsah zákona a stejně na něj nemyslím, můj věk je 23, nemám pojištění zpracované v Turecku, nezaplatil jsem ani jeden den pojistné, takže jsem po absolvování školy nikdy neměl pojištěné místo. Nyní jsme se usadili v Německu, nyní se ptám, proč nemám německé občanství. volební právo a právo přijímat a nezacházet s ním jako s cizincem. Pokud jde o právo na získání tureckého občanství, existuje systém zvaný aplikace modré karty, protože všichni víme, co je vytvořeno a jak by mělo být používáno a v modré kartě jsou nové zákony.Mohou realizovat transakce a jejich aplikace, jako je nákup nemovitosti, jsou již provedeny modrou kartou. Když se tento zákon rozšíří, bude aktivnější a alternativně bude nabídnut tureckým občanům, jsem ve vašem křídle, každý Turecký občan by měl přejít na německé občanství ... a i když se obrátíme na Turecko ve věku 60 70 let, většina z těch, kteří již přicházejí, si myslí, proč nemohu žít v Turecku. V Alanyi žijí tisíce Němců Turecko. Jsou to turečtí občané. Myslím si, že německé občanství je pro nás v každém ohledu výhodou.

    – Je uplynutí těchto období SSK jisté? Například můj příbuzný, právník, mi řekl, že si můžete spočítat dobu, kdy jste pracoval v Německu v Turecku.Je jisté, že na základě toho zabíjeli období?
    - Tito cizinci donedávna neměli právo vlastnit majetek v Turecku, jak jste řekl, ale v rámci harmonizačních zákonů EU toto změnili... Umožnili jim vlastnit majetek prostřednictvím společnosti. Nyní byli jdou to taky změnit.Nevím co udělali,ale mohou nabývat majetek i bez přímého zprostředkování firmy.Samozřejmě by uznali právo.Ve světě se v Turecku mění zákon jednou týdně..

    – Jak jste zmínil, existuje druhá strana tohoto světa, ale musíme na to myslet i z tohoto pohledu, na světě je mnoho hrobů společníků a Akinci, kteří nejsou pohřbeni ve své vlasti. přečtěte si, že v srdci Evropy, dokonce i uprostřed Německa, jsou hroby nájezdníků. Samozřejmě nejsme ani společníci, ani Akinci. :)

    . Kromě západních podmínek, které jste zmínil, o tom také přemýšlím. Pokud Turci žijící v Německu zůstanou v Německu po dlouhou dobu, musí být všichni německým občanstvím. Kvůli jeho pohodlí nebo obtížím .. lobby Pro potenciál hlasování .. Samozřejmě máme střechu. Bylo by realistické, abychom shromažďovali a prováděli lobbistické aktivity v Německu, ale nejméně 500.000 2 Arménů ve Francii by mělo přimět německý parlament, aby měl více než XNUMX miliony Turků žijící v Německu dělají, co mohou udělat pro sarkozy. ..

    Samozřejmě jsme mezi námi vpravo a vlevo. Alawi Sunni, není náboženský. ne sbor nebo ne .. kromě toho být v kolektivní akci, protože jsme rozděleni ve své žárlivosti, je jedním z největších problémů, které musíme překonat .. Alespoň je nutné hledat zájmy Turecka a národa lobbování zde. pokud se dnes provádí výzkum. Myslím, že bude hlasovat pro vstup Turecka do Evropské unie .. Většina Turků v Evropě by neměla.

    EL-TURCO
    účastník

    řekni mi, abych odpověděl

    – Mám téměř 3500 dní pojištění v TR a navíc vojenskou službu! Ty zmizí, když se stanu německým občanem. Ale moje práce v Německu se přidá, když chci odejít do důchodu z TR. Důchodový věk je v TR velmi vhodný. řekl, že průměrná délka života v Německu je 77 % u mužů, 82 % u žen a 60 % u žen v TR. Pohybuje se kolem 65-80 %. Protože jsem Turkoglu Turk a z dědičných důvodů jsem nevěř tomu, že uvidím 90-XNUMX%...
    -Až se zákon o dvojím občanství pro nás Turky (aktuálně 18-23 let) stane neomezeným, jak se vztahuje na občany jiných zemí EU, pak se stanu občanem. V případě potřeby počkám 10 hodin na bulharských hranicích. neprojde kvůli mé tureckosti... Občanství nemá žádné omezení. 10 let nelze měřit 15 lety. Stejně je to tak. Není. Kupodivu se o tuto problematiku zajímá politik, který se jmenuje Mcallister, i když je dvojí občan, má negativní pohled na problematiku dvojího občanství, ale žere smetanu...
    –Jak jsi řekl, nejsem ani společník, ani nájezdník. Pokud je to možné, můj hrob by měl být v Turecku (to říkám, i když moje žena je Němka!!!)
    -Nejlepší věc, kterou děláme, je, že nemůžeme nic dokončit tak, jak jsme začali! Máme mnoho projektů, ale žádný konec. Proto je koncept lobbingu velmi dlouhý. Tady to máte, Turecká strana byla založena v Brémách naposledy rok se minulý měsíc přesunula do CDU, její předseda a poslanec... O jaké politice se bavíme...
    -Nikomu bez urážky, ale dokud budou mít tito kurdští občané problémy mezi námi, náš boj nekončí (bohužel jsou i tací, kteří nemohou žít pod jednou vlajkou... Každopádně je to jiné diskusní téma, prosím udělejte to nekomentujte tento problém, jinak bude problém zmatený.
    -Ufuk já sám bydlel v Alanyi 15-16 let.Můj pravý soused v činžáku byl např. Němec.Proto to říkám protože až mi bude 50 tak uteču taky :-) Jasně , nejprve musím splatit dluh za dům, který jsem koupil. :-)

Zobrazuje se 15 odpovědí – 1 až 15 (celkem 41)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.