jMemorize (program pro zapamatování slov)

> Fóra > Aktivní učení a německé metody memorování slov > jMemorize (program pro zapamatování slov)

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    shamata
    účastník

    Ahoj přátelé

    Tento program můžete použít v libovolném prostředí, kde máte počítač. Žádné závislosti na platformě. Musíte mít nainstalovaný Java ve vašem systému.
    Udělal jsem video na svém domácím počítači. Video ukázka instalace a použití programu pro propagační účely. Pokud máte nějaké dotazy, můžete se jich zeptat zde.

    odkaz ke stažení

    adaizm je
    účastník

    Ahoj přátelé

    Tento program můžete použít v libovolném prostředí, kde máte počítač. Žádné závislosti na platformě. Musíte mít nainstalovaný Java ve vašem systému.
    Udělal jsem video na svém domácím počítači. Video ukázka instalace a použití programu pro propagační účely. Pokud máte nějaké dotazy, můžete se jich zeptat zde.

    ano, vzpomínám si na tento program, žena je neustále na obrazovce stránku se ptá na otázku se ptá otázky, jako je průzkum krátký test nebyl?

    odkaz ke stažení

    3,14
    účastník

    –> Tato stránka se mi nyní neotevře. :( Co mám dělat? Můžete mi dát plný odkaz, příteli, můžeme na něj kliknout. :)

    shamata
    účastník

    –> Tato stránka se mi nyní neotevře. :( Co mám dělat? Můžete mi dát plný odkaz, příteli, můžeme na něj kliknout. :)

    https://www.ubuntuone.com/5X236Mc5raxhyih1FBt3AF

    ano, vzpomínám si na tento program, žena je neustále na obrazovce stránku se ptá na otázku se ptá otázky, jako je průzkum krátký test nebyl?

    Ne. Tento program nezobrazuje stránky průběžně. Přemýšlejte o tomto programu jako o testu. Zadáte spoustu slov v němčině a turečtině a program vám ukáže slova, která jste zadali, a požádá vás o nalezení ekvivalentu. Například říkáte německá slova a budete požádáni, abyste znali ekvivalent německého slova.

    zum Beispiel: program zobrazuje das Auto. Ve spodní části se zobrazuje protějšek show. Klikneme tam a dostaneme slovo „auto“ v turečtině. Existují dvě možnosti, ano a ne. Pokud známe sedlo, klikneme na ano a program se přepne na další slovo. Pokud to nevíme, klikneme na ne a program se přepne na další slova znovu, ale znovu se zeptá na slova, která neznáme. V závislosti na vás má program možnost najít turecký ekvivalent z němčiny nebo turecký ekvivalent z turečtiny. Doufám, že rozumíte tomu, co program dělá a jak funguje. Po stažení a sledování videa v odkazu pochopíte, o jaký program jde a jak funguje.

    adaizm je
    účastník

    https://www.ubuntuone.com/5X236Mc5raxhyih1FBt3AF

    Nechápu, proč to dává nepřetržitou chybu.

    shamata
    účastník

    Nechápu, proč to dává nepřetržitou chybu.

    Pokusím se vám pomoci, pokud si zapíšete, co je to chyba.

    adaizm je
    účastník

    Pokusím se vám pomoci, pokud si zapíšete, co je to chyba.

    Pokusím se vám pomoci, pokud si zapíšete, co je to chyba.

    die datei wmploc.dll verze klobouku číslo 12.7600.16667
    aber

    Windows Media Player nicht richtig instaler

    shamata
    účastník

    die datei wmploc.dll verze klobouku číslo 12.7600.16667
    aber

    Windows Media Player nicht richtig instaler

    Neklikejte přímo na odkaz. Klikněte pravým tlačítkem na odkaz a stáhněte jej pomocí Uložit jako. Ve skutečnosti neexistuje žádná chyba v připojení. Dalo vám varování, protože když kliknete na odkaz, váš prohlížeč se pokusí spustit jej s přehrávačem médií a řekne vám, že přehrávač Windows Media Player v počítači není správně nainstalován. Nejprve si tedy stáhněte soubor do počítače a poté jej otevřete v přehrávači médií, který v počítači sledujete.

    3,14
    účastník

    https://www.ubuntuone.com/5X236Mc5raxhyih1FBt3AF

    Ne. Tento program nezobrazuje stránky průběžně. Přemýšlejte o tomto programu jako o testu. Zadáte spoustu slov v němčině a turečtině a program vám ukáže slova, která jste zadali, a požádá vás o nalezení ekvivalentu. Například říkáte německá slova a budete požádáni, abyste znali ekvivalent německého slova.

    zum Beispiel: program zobrazuje das Auto. Ve spodní části se zobrazuje protějšek show. Klikneme tam a dostaneme slovo „auto“ v turečtině. Existují dvě možnosti, ano a ne. Pokud známe sedlo, klikneme na ano a program se přepne na další slovo. Pokud to nevíme, klikneme na ne a program se přepne na další slova znovu, ale znovu se zeptá na slova, která neznáme. V závislosti na vás má program možnost najít turecký ekvivalent z němčiny nebo turecký ekvivalent z turečtiny. Doufám, že rozumíte tomu, co program dělá a jak funguje. Po stažení a sledování videa v odkazu pochopíte, o jaký program jde a jak funguje.

    –> Dobře, až se vrátím domů, kliknu na Ziel speichern unter… a uložím cíl jinak, jak jsi řekl. Bůh ti žehnej.

    adaizm je
    účastník

    Neklikejte přímo na odkaz. Klikněte pravým tlačítkem na odkaz a stáhněte jej pomocí Uložit jako. Ve skutečnosti neexistuje žádná chyba v připojení. Dalo vám varování, protože když kliknete na odkaz, váš prohlížeč se pokusí spustit jej s přehrávačem médií a řekne vám, že přehrávač Windows Media Player v počítači není správně nainstalován. Nejprve si tedy stáhněte soubor do počítače a poté jej otevřete v přehrávači médií, který v počítači sledujete.

    Ok shamata v době, kdy jsem mediální palyer proč ne pracovat nové formátované nebylo stanoveno, ale poprvé jsem neměl nastavení médií nezkoušel poprvé, nejsem blázen, proč jsem se snažil, aby mi pomohl, prosím, pokud máte prosím
    Děkuji.

    3,14
    účastník

    –> Mohu také pomoci s chybami programu souvisejícími s počítačem. Všichni pozor. :)

    3,14
    účastník

    –> Dobře, až se vrátím domů, kliknu na Ziel speichern unter… a uložím cíl jinak, jak jsi řekl. Bůh ti žehnej.

    –> Když jsem to teď zkoušel ve škole, s Linuxem, bylo tam uložit cíl jako menu. Teď jsem přišel domů, od dnešního rána mám na notebooku Windows 8 Pro, možnosti, které se zobrazí po kliknutí na odkaz, jsou;

    – Zkopírujte odkaz
    – Odkaz v einer Registerkarte ffffnen
    – Odkaz je ffffnen

    Ziel speichern unter... ne, co se stane teď?

    shamata
    účastník

    –> Když jsem to teď zkoušel ve škole, s Linuxem, bylo tam uložit cíl jako menu. Teď jsem přišel domů, od dnešního rána mám na notebooku Windows 8 Pro, možnosti, které se zobrazí po kliknutí na odkaz, jsou;

    – Zkopírujte odkaz
    – Odkaz v einer Registerkarte ffffnen
    – Odkaz je ffffnen

    Ziel speichern unter... ne, co se stane teď?

    Používám také Linux (CentOS 6). Na operačním systému nezáleží. Zajímalo by mě, který prohlížeč tuto možnost nemá? Nepoužívám internetový prohlížeč (nevím, jak to tam je). Doporučuji nainstalovat prohlížeč Firefox.

    https://www.mozilla.org/de/firefox/new/

    Používám Firefox a po kliknutí pravým tlačítkem na odkaz se tato možnost zobrazí.

    –> Dobře, až se vrátím domů, kliknu na Ziel speichern unter… a uložím cíl jinak, jak jsi řekl. Bůh ti žehnej.

    …. Doufám od nás všech

    Ok shamata v době, kdy jsem mediální palyer proč ne pracovat nové formátované nebylo stanoveno, ale poprvé jsem neměl nastavení médií nezkoušel poprvé, nejsem blázen, proč jsem se snažil, aby mi pomohl, prosím, pokud máte prosím
    Děkuji.

    Jak jsem zmínil výše, nepoužívám operační systém Windows, takže i když něco píšu, nejsem si úplně jistý, takže je nejlepší vám nic nenavrhovat. Možná vám mohou pomoci přátelé, kteří ve fóru používají operační systém Windows. Pokud si video stáhnete do počítače, můžete si do systému nainstalovat další přehrávač médií a bez problémů jej sledovat. Moje rada pro vás je přehrávač VLC. Navíc nemusíte instalovat rozpouštědlo. VLC je nainstalován s vlastními řešiteli. Doufám, že jsem mohl trochu pomoci, i když to nevyřešilo váš přesný problém.

    3,14
    účastník

    –> Zrovna včera jsem si na počítač nainstaloval Windows 8 Pro, mám Internet Explorer 10, Firefox nepotřebuji. Můžete tento dokument nahrát do rapid nebo dropboxu? Žádal bych od vás příliš mnoho, kdybych se zeptal i na toto? stydět se za:)

    shamata
    účastník

    –> Zrovna včera jsem si na počítač nainstaloval Windows 8 Pro, mám Internet Explorer 10, Firefox nepotřebuji. Můžete tento dokument nahrát do rapid nebo dropboxu? Žádal bych od vás příliš mnoho, kdybych se zeptal i na toto? stydět se za:)

    Můj ctihodný bratře

    …… adresa, která začíná ubuntuone, je systém jako schránka. Pokud je problém s otevřením videa v přehrávači, mohu soubor nahrát jako .zip a problém bude vyřešen. 

    3,14
    účastník

    –> OK, stahuje se. Udělal jsem. :)

Zobrazuje se 15 odpovědí – 1 až 15 (celkem 17)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.