Vytváří výkonný dluh vízový problém?

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    Atašé
    účastník

    Ahoj přátelé,

    Mám dluh z půjčky a kreditní karty vůči bance, byl vzat do vymáhání, budou nějaké problémy s vízem ke sjednocení dluhové rodiny?

    Podal jsem žádost 30. září, ve středu, pobočka cizinců řekla, že proces je u konce, zaslali jsme dokumenty do Ankary, obávám se, že nebude problém, kvůli dluhu, pokud má někdo znalosti o tomto předmětu, ocenil by, kdyby mě informovali.

    Pokojská
    účastník

    Dobrý den,
    V případě dluhu a exekuce vůči bance nebude žádný problém, pokud banka neuloží zákaz zahraničního cestování. Pokud však máte dluhy vůči státu, budete mít problémy, jako je daňový dluh atd. Při odchodu do zahraničí budou problémy. Kromě toho vím, že váš dluh v Turecku nezavazuje německý stát. Hodně jsem zkoumal. Když jsem měl dluhy, dostal jsem turistické vízum, předtím nebyl žádný problém.

    ysmnxnumx
    účastník

    Pokud nemáte zákaz v zahraničí, myslím, že se nic nestane, jeden z mých přátel dluží 10 tisíc TL. Přišel minulý týden. Pokud tam ale neplatíte, celníci vás po příjezdu do Turecka odtáhnou stranou.

    Pokojská
    účastník

    Zákaz v zahraničí se dozvěděl od bezpečnostních jednotek.
    Samozřejmě neznám další postup. Doufám, že nebudou žádné potíže.

    Atašé
    účastník

    Nedlužím žádnou daň, jak jsem řekl proti našemu státu, dlužím bance a oni ji dali na popravu před 2 týdny.

    Pokojská
    účastník

    Pokud na sobě nemají žádný majetek, nebojte se, nemohou nic dělat. Prostě zavolají advokátní kanceláři a obtěžují je, to je vše.

Zobrazuje se 5 odpovědí – 1 až 5 (celkem 5)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.