Německé dopisy

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    Nazira
    účastník

    Dopis od klienta jeho bance zveřejněný v New York Times

    Vážený bankovní úředníku,
    Jsem 86letý zákazník s účtem ve vaší bance.
    Druhý den jsem napsal svému instalatérovi šek ve výši 100 $.
    Tento šek musí být nějakým způsobem přenesen do vaší banky za 3 nanosekundy, aby bylo z mého účtu odebráno množství finančních prostředků, které jsem ve vaší bance použil, aniž bych jej mohl proplácet.
    Samozřejmě, protože v tu chvíli nebyly na mém účtu žádné peníze, úroky a penále byly účtovány ve výši 30 $. Ve svých fondech jsem však měl 1.000.000 XNUMX XNUMX $.
    Když jsem si chtěl na tuto situaci stěžovat, téměř půl hodiny jsem bojoval s neosobním, hrubým, nahraným a anonymním dámským hlasem na telefonu vaší banky.
    Poslouchal jsem hudbu jednou za čas a musel jsem 28krát stisknout různé klávesy. Ale nemohl jsem se k nikomu dostat.
    Jak víte, každý měsíc mám tisíce dolarů bankovek, hypotéky, platby kreditní kartou.
    Od nynějška pro všechny ZRUŠUJEM automatické platby provedené z mého účtu.
    Od této chvíle chci zástupce zákazníka, který rozumí tomu, co říkám, z masa a kostí a mluví anglicky.
    S porozuměním je nejlepším komplimentem je napodobit.
    Udělám to jako ty.
    Váš zástupce zákazníka mi zavolá při každé platbě a zadá heslo o délce nejméně 28 číslic, které dám.
    Pak, pokud si 1 klíč se mnou domluví schůzku, 2 klíče budou moci zanechat zprávu o platbě, 3 klíče se připojí k mému obýváku, odpovím, pokud tam budu, 4 klíče se připojí k mé ložnici a budou mluvit pokud nespím, 5 klíčů se dostane na toaletu, 6 klíčů na můj mobilní telefon, 7 klíčů bude moci zanechat zprávu na mém počítači. Pokud zadá klávesu 8, může si je znovu poslechnout.
    Pokud mezi nimi budou pauzy, nechám ho poslouchat nádhernou hudbu z mých starých desek a gramofonu.
    Moje jediná žádost od vás je poskytnout mi finanční informace o vašem personálu, včetně údajů o totožnosti, rodné příjmení matky, podpisového oběžníku převzatého od notáře a listin.
    Také jsem připravil smlouvu jako vy. 8 stránek. Váš měl 42 stránek, byl jsem fér. Tuto smlouvu podepisuje zástupce zákazníka, vedoucí pobočky vaší banky a představenstvo vaší banky, které mi přidělíte a pošlete mi doporučený doklad.
    Poté, co obdržím tuto smlouvu, zašlu 28místné heslo vašemu zástupci zákazníka. Toto heslo se samozřejmě bude každý měsíc měnit.
    Omlouvám se a každý měsíc vám za tuto smlouvu a transakce účtuji 20 $.
    Pokud nejste schopni tyto podmínky splnit, připravte si prosím 1.000.000 XNUMX XNUMX $ v hotovosti a zítra si je koupím.
    Přeji vám dobré skutky, žádám vás, abyste mě co nejdříve kontaktovali.
    S pozdravem,
    Váš zákazník…

    QUELLE35
    účastník

    Skvělý vole ;D  Děkuji za sdílení mého přítele :)

    vysoký
    účastník

    Děkuji, Nazire, tomu se říká "sýkorka za tetování"...

    Nazira
    účastník

    Představte si, této ženě je 86 let a já jsem mladý člověk. Najednou jsem narazil na kazetu, věřte mi, mám krizi, jen kdybych mohl dostat do rukou ty lidi a osobu, která tu kazetu vynalezla… ach bohatství…. Jaké štěstí má stará žena...

    Kubraa
    účastník

    Je to velmi krásné.

    čest gs
    účastník

    Dank für die Verteilung! :) Stejně tak byl habe ich bisher noch nicht gesehen! :D

    anonymní
    návštěvník

    yaril:) yaril:) Je to opravdu vtipné a krásné banky tak lidi přivádějí k šílenství. [potlesk:)

    vysoká škola
    účastník

    úder vlastní zbraní se nazývá :)

    vlci
    účastník

    wow bee old masli but our babička is moudrý ..
    No, jakmile zbohatne, může si dělat, co chce...

    Zajímalo by mě, co se nakonec stalo :::::?? Banka tuto nabídku přijala hehehe samozřejmě ne, co za žvýkačky je pro ně 1 milion dolarů…..

    milá dívka
    účastník

    tak krásná =)

    xmcraex
    účastník

    velmi super walla

Zobrazuje se 10 odpovědí – 1 až 10 (celkem 10)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.