Moje žena lhala petici

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    Valuec
    účastník

    Jak víte, téma jsem již dříve otevřel. Poté, co jsem žil 3 roky a 4 měsíce pod jednou střechou, jsem opustil dům a po těžkém konfliktu a nepokojích jsem se vrátil do Turecka. Moje žena šla do ausländeramtu o dva dny později a stěžovala si na mě. Také řekli, že s vámi dokončil svůj čas a získal od vás nezávislé sezení. Navzdory tomu zaútočil a podal falešné petice. Pravděpodobně jsem vyprázdnil celý bankovní účet a unikl atd. atd. Teď mám lístek na pátek, tentokrát jsem si koupil lístek do města, kde žije můj bratranec, ne do tohoto města. Dostanu práci v Německu na letišti s touto nepravdivou informací, kterou dává? Už mám relaci do roku 1.

    fuk_xnumx
    účastník

    Pokud si stěžoval na policii, samozřejmě vás vyzvednou u vchodu na letiště a vyslechnou vás.

    Valuec
    účastník

    Pokud si stěžoval na policii, samozřejmě vás vyzvednou u vchodu na letiště a vyslechnou vás.

    žádný z nich není skutečný  ;) mohou se podívat na kontoauszuge. 😉

    bezcitný
    účastník

    Proboha, nechápu, jak se tito manželé, kteří se vzali z Turecka, ponižují. :) velký. Je pravděpodobné, že máte partnerskou kartu, můžete si vybrat peníze, řekněme. Ne, je to vaše žena, můžete si vybrat peníze, je v tom nějaká překážka? Nemusíte se bát, nemusíte se bát, jako ta myš v rohu, z cizího bytu nemohl najít, co chtěl, teď zkouší každou špinavost, neváhej, relaxuj , na letišti nebudou žádné problémy, nezabili jste muže :)

    Valuec
    účastník

    Proboha, nechápu, jak se tito manželé, kteří se vzali z Turecka, ponižují. :) velký. Je pravděpodobné, že máte partnerskou kartu, můžete si vybrat peníze, řekněme. Ne, je to vaše žena, můžete si vybrat peníze, je v tom nějaká překážka? Nemusíte se bát, nemusíte se bát, jako ta myš v rohu, z cizího bytu nemohl najít, co chtěl, teď zkouší každou špinavost, neváhej, relaxuj , na letišti nebudou žádné problémy, nezabili jste muže :)

    Ano, měl jsem partnerskou kartu. Oba naše platy přicházely k tomuto přepážce. Takže je to irelevantní 😂 Dokážu úplnou lež. Tuto myšlenku již dali jeho přátelé.

    Zuzudur
    účastník

    Ahoj přátelé, poslal jsem na konzulát e-mail o vízech, moje žena šla do kanceláře cizinců, moje dokumenty nechodily do Německa, informace o schůzce byla provedena 25. listopadu, v e-mailu, říká, že vaše vízum se zkoumá. :) Moje práce je po novém roce ponechána

    bezcitný
    účastník

    Útočí na lidi, protože je blázen, ale nemůže nic dělat. Známí přátelé v Německu dávají takové nesmysly :)

Zobrazuje se 6 odpovědí – 1 až 6 (celkem 6)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.