Jeho manželka je EU / EEC (žijící ve vlastní zemi) POZOR!

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    sibernetike
    účastník

    Pokud je váš manžel občanem EU a žije v jiné zemi, než je jeho domovská země, nepožádejte o sloučení rodiny, pokud nechcete dlouho čekat. Vše, co potřebujete, je schengenské vízum, které můžete získat za 1–2 dny. Udělal jsem chybu, požádal o sloučení rodiny, čekal jsem 1 měsíců na vízum, které mohu získat za 2-7 dny. Tuto čekací dobu můžete provést ve své cílové zemi. Schengenské vízum je pro občany EU / EHS velmi snadné a pro vaši informaci je zapotřebí méně dokumentace.

    EL-TURCO
    účastník

    Nyní je vaše situace velmi odlišná od ostatních přátel. S takovým titulem a obsahem můžete ostatní uvést v omyl. Protože váš manžel je občan Rumunska a vy jste Turek. Důvodem, proč to trvalo tak dlouho, je to, že měl vlastní dům a odešel z práce poté, co jste předložili neúplné dokumenty. Nestačilo to. Pak jste se přestěhovali z Mnichova do Berlína a vaše dokumenty tam byly automaticky převedeny a ztratili jste čas navíc. Kdybyste požádali o normální turistické vízum, vízum jste dostali za 3 dny, jak jste řekl (samozřejmě předpokládáme, že ho nezamítli), ale s tímto vízem může trvat maximálně 3 měsíce. Zůstanete v Německu a poté se budete muset vrátit. Protože VY nejste občan EU.Nevím,jestli to dokážu vysvětlit?Cítil jsem potřebu toto prohlášení učinit,aby se mí přátelé nespletli...

    sibernetike
    účastník

    Nyní je vaše situace velmi odlišná od ostatních přátel. S takovým titulem a obsahem můžete ostatní uvést v omyl. Protože váš manžel je občan Rumunska a vy jste Turek. Důvodem, proč to trvalo tak dlouho, je to, že měl vlastní dům a odešel z práce poté, co jste předložili neúplné dokumenty. Nestačilo to. Pak jste se přestěhovali z Mnichova do Berlína a vaše dokumenty tam byly automaticky převedeny a ztratili jste čas navíc. Kdybyste požádali o normální turistické vízum, dostal vízum za 3 dny, jak jsi řekl (samozřejmě předpokládáme, že ho nezamítli), ale s tímto vízem může trvat max. 3 měsíce. Zůstaneš v Německu a pak se musíš vrátit. Protože VY nejste občan EU.Nevím,jestli to dokážu vysvětlit?Cítil jsem potřebu toto prohlášení učinit,aby se mí přátelé nespletli...

    Můžete požádat o relaci v Německu (včetně nelegálních) jakýmkoli způsobem, který zadáte po vstupu do Německa (pokud je váš partner s vámi)

    fuk_xnumx
    účastník

    Je zahrnutí rodinné shody do toho, že pokud je občan ženatý a vstupuje do Německa s turistickým vízem, může s tímto vízem zůstat po dlouhou dobu, to znamená, že se může zúčastnit zasedání?

    sibernetike
    účastník

    Je zahrnutí rodinné shody do toho, že pokud je občan ženatý a vstupuje do Německa s turistickým vízem, může s tímto vízem zůstat po dlouhou dobu, to znamená, že se může zúčastnit zasedání?

    Ano, je-li ženatý s občanem EU.

    fuk_xnumx
    účastník

    na základě toho, co říkáte, že nemáte důkaz o důkazech nebo kde v zákoně, ve kterém píšete zákon, se neuvádí, protože je napsán v hlavě

    Ano, je-li ženatý s občanem EU.

    EL-TURCO
    účastník

    Ano, je-li ženatý s občanem EU.

    Toto je způsob, jak se tuto prezentaci naučíme a čekáme na několik týdnů na měsíce čekající na nic.
    -Žádost je jiná (samozřejmě lze žádat), ale získat povolení k pobytu je jiná věc.Podáte žádost, pak se vše vrátí do normálu, uspořádáte rodinnou sešlost a vrátíte se.
    ha, ale jak jsem říkal, víme něco, co nevíme, pak v tomto příběhu víme.
    —A pokud je to tak, proč jste stále v Turecku a čekáte na vízum?
    tskler.

    sibernetike
    účastník

    Toto je způsob, jak se tuto prezentaci naučíme a čekáme na několik týdnů na měsíce čekající na nic.
    -Žádost je jiná (samozřejmě lze žádat), ale získat povolení k pobytu je jiná věc.Podáte žádost, pak se vše vrátí do normálu, uspořádáte rodinnou sešlost a vrátíte se.
    ha, ale jak jsem říkal, víme něco, co nevíme, pak v tomto příběhu víme.
    —A pokud je to tak, proč jste stále v Turecku a čekáte na vízum?
    tskler.

    Jak jsem zmínil v první zprávě, udělal jsem chybu a přihlásil se k rodinnému setkání, takže jsem se dostal do této situace. mezitím platí pravidla EU pro občany EU žijící v jiné zemi než ve své vlastní zemi. Němci jsou občany EU, ale pokud žijí v jiné zemi než v Německu, mohou využívat výhod práva EU (Freizüg / EU, Svoboda pohybu).

    https://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:L:2004:158:0077:0123:en:PDF

    fuk_xnumx
    účastník

    Takže teď chcete říct, zda jste občanem občana EU eu Občan EU eu země není v jiné zemi EU a oženil se se svou ženou tím, že udělal normální vízum, aby šel do běžného víza, aby přeložil schůzku, kterou jsem pochopil.

    Jak jsem zmínil v první zprávě, udělal jsem chybu a požádal o sloučení rodiny, takže jsem se dostal do této situace. Mezitím se pravidla EU vztahují na občany EU žijící v jiné zemi, než je jejich vlastní. Němci jsou občany EU, ale pokud žijí v jiné zemi než Německu, mohou těžit z výhod práva EU (Freizüg / EU, Freedom of Movement).

    https://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:L:2004:158:0077:0123:en:PDF

    sibernetike
    účastník

    Takže teď chcete říct, zda jste občanem občana EU eu Občan EU eu země není v jiné zemi EU a oženil se se svou ženou tím, že udělal normální vízum, aby šel do běžného víza, aby přeložil schůzku, kterou jsem pochopil.

    Ano. Již v právních předpisech EU je jasně uvedeno, že osobě, která jde k manželovi / manželce člena EU, nelze nabídnout, aby požádala o dlouhodobé vízum nebo požádala o sloučení rodiny. Zůstane-li manžel / manželka člena EU déle než 3 měsíce po příjezdu, musí požádat o pobyt.

    Pro tento záznam

    https://europa.eu/youreurope/citizens/travel/entry-exit/non-eu-family/

    Pro toto zasedání

    https://europa.eu/youreurope/citizens/residence/worker-pensioner/non-eu-family-members/spouses-children-parents_en.htm

    nebo pro přihlášení (vyberte 'Zůstaňte na palubě až 3 měsíce' po otevření stránky ')
    v rámci relace (po otevření stránky vyberte možnost Zůstávat na palubě déle než 3 měsíce)

    nebo v němčině.

    https://ec.europa.eu/justice/policies/citizenship/docs/guide_free_movement_low_de.pdf

    Nejsem turecké jako překlad chyba.

    to jsou jen některé z tisíců odkazů.

    fuk_xnumx
    účastník

    OK Také jsem kdy měl Nikdy jsem neslyšel o takové věci, které říkají, že člověk dostává občana a žije v Itálii tento německý občan, že přání, aby si vzít inspiraci z turkiyede ženy mohou přijít, pokud přímé východy turistická víza do styku itálie Yanina a zde na turistické vízum sezení vám může převést nyní

    Nemyslím si, že to tak bude, ale nemám žádný výzkum.

    Pokud se turista přijde-li to nezbytné papírování s Příčina občanů kromě vdávala v Německu, ale session si to nemůže dovolit se snaží re-turkiyeye zkamenělé tváře sloučení rodiny aplikovat podmínky a jazyk certifikát kurz.

    Baybars
    účastník

    Ano. Již v právních předpisech EU je jasně uvedeno, že osobě, která jde k manželovi / manželce člena EU, nelze nabídnout, aby požádala o dlouhodobé vízum nebo požádala o sloučení rodiny. Zůstane-li manžel / manželka člena EU déle než 3 měsíce po příjezdu, musí požádat o pobyt.

    Pro tento záznam

    https://europa.eu/youreurope/citizens/travel/entry-exit/non-eu-family/

    Pro toto zasedání

    https://europa.eu/youreurope/citizens/residence/worker-pensioner/non-eu-family-members/spouses-children-parents_en.htm

    nebo pro přihlášení (vyberte 'Zůstaňte na palubě až 3 měsíce' po otevření stránky ')
    v rámci relace (po otevření stránky vyberte možnost Zůstávat na palubě déle než 3 měsíce)

    nebo v němčině.

    https://ec.europa.eu/justice/policies/citizenship/docs/guide_free_movement_low_de.pdf

    Nejsem turecké jako překlad chyba.

    to jsou jen některé z tisíců odkazů.

    paní,

    Přečetl jsem si odkazy, které jste zmínil, jmenovitě verdigniz .. žádný z těchto odkazů neříká, že můžete přijít s turistickým vízem a proměnit je v sloučení rodiny. Němčinu si můžete přečíst také výběrem jazykových možností vpravo nahoře na těchto stránkách. 

    Dovolte mi podělit se o text a odkaz německého právníka na toto téma;

    Wie Sie bereits angedeutet haben, entsteht dabei das Problem, dass der Visumszweck falsch ist, unabhängig davon, ob Ihre Braut die Heirat výslovný klobouk ausgeschlossen; das Visum wird für einen bestimmten Grund, zum Beispiel Tourismus erteilt; wenn dann von diesem Grund abgewichen wird, zum Beispiel durch eine Arbeitsaufnahme oder eine Eheschließung, wird quasi automatisch von falschen Angaben bei der Visumsbeantragung ausgegangen.

    toto je odkaz: https://www.deutsche-anwaltshotline.de/rechtsberatung/101176-kann-ein-nicht-eu-buerger-mit-einem-schengen-visum-einen-deutschen-in-daenemark-heiraten-ohne-eine-ausweisung-zu-fuerchten

    Právník zde odpovídá Němci, který se oženil v Dánsku, a osobě, která přišla do Evropy s ukrajinským občanem Schengenvisem ... a ve svém vysvětlení říká, že kvůli klamání konzulátu mohou okamžitě zrušit turistické vízum, pokud překročíte svůj skutečný účel získání turistického víza.

    § 39
    Verlängerung eines Aufenthalts im Bundesgebiet für längerfristige Zwecke

    Über die im Aufenthaltsgesetz Doğrugelten Fälle hinaus Kann eus Ausländer einen Aufenthaltstitel im Bundesgebiet einholen orer verlängern lassen, wenn

    soukromé Staatsangeheriger eines v Anhang II der Verordnung (EG) č. 539/2001 aufgeführten Staates jisté a dobré podmínky v Bundesgebiet aufhält oder ein gültiges Schengen-Visum für kurzfristige Aufenthalte (§ 6 Absatz 1 Nummer 1 des Aufenthaltsgesetzes) besitzt, sofern die Voraussetzungen eines Anspruchs auf Erufentung eines

    Zákon o pobytu, čl. 39 odst. 3

    Tento článek upravuje aplikaci a prodloužení zasedání. Země v seznamu, které zákon zmiňuje a které jsem označil červeně, jsou podle zákona země, které mají právo vstoupit do Německa bez víza, např. Brazílie (Turecko na seznamu není) Občané těchto země mohou žádat o pobyt po příletu s turistickým vízem.V první větě zákona je zákon KANN v místě, které jsem označil fialovou.Píší.. lze dát, neříká, že by se rozhodně mělo dát .. Jinými slovy, cizinecký úřad může poslat osobu zpět do své země a požádat ji, aby získala vízum pro sloučení rodiny, a to i přes tento zákon.. Turečtí občané zde nejsou ani zahrnuti do situace.. Abychom objasnili tento krevní problém , příklad z jiného zákona je "Sie" soll in der Regel abweichend von § 5 Abs. 1 č. 1 ve Fallen des Satzes 1 Nr. 1 erteilt werden“ je příklad ze zákona, který s touto problematikou nemá nic společného. V příkladu, který jsem uvedl, státní úředník nemá žádnou iniciativu, protože říká, že by měla být dána, protože zákon říká Soll.. ale v našem hlavním předmětu zákon říká Kann, což znamená, že to ponechává na iniciativě cizineckého úřadu. a záležitost, kterou ponechává na této iniciativě, se tureckých občanů vůbec netýká, protože Turecko není na seznamu uvedeném zákonem.

    Výsledkem je, že neexistuje ani zákon, který by upravoval, že turecký občan, který přišel s turistickým vízem, se chce oženit a prodloužit si vízum. Jak jste zmínili výše, může tento konzulát uvést v omyl, pokud chce kancelář cizinců takovou situaci vidět ... to znamená, že záměr získat turistické vízum za účelem manželství je ve skutečnosti jiný. .

    Pojďme nyní k živým příkladům; https://www.forum-ukraine.de/forum/index.php?page=Thread&postID=73551#post73551 situace páru, který přišel a oženil se s turistickým vízem s tímto seriálem v tomto odkazu;

    Jsem vybetonován Fall ist die Frau ist mit einem 90 Tage Multi Schengenvisum nach Deutschland gekommen. Die Papiere vom OLG waren fertig und es gab einen Termin beim Standesamt.
    Die Heirat wurde zuvor bei der zuständigen ABH angezeigt. Najdete zde vše v telefonech Kiew Telefonie a Die Sache gemeldet.
    Gleich nach der Eheschließung wurde bei der ABH der Reisepass mit Visum (Schengen), das A1 Zertifikat, Nachweis der Krankenversicherung, Gehaltswachweise der letzten 3 Monate sowie der Nachweis über ausreichend Wohnraum eingereicht.
    Es wurde sofort die Familienzusammenführung gemacht und positiv bescheinigt, eine Fiktionsbescheinigung for 3 Monate ausgestellt damit required werden konnte, und der elektronische Aufenthaltstitel beantragt.
    Celková částka 120 euro za 30 minut a XNUMX minut. Eine Ausreise war nicht erforderlich.

    V létě se dítě znovu provdá za ukrajinskou dívku. V Německu předají dokumenty, které jsem označil červenou barvou, do kanceláře cizinců, aby dívka znovu neodjela do své země a nepodala žádost o schůzku. Kancelář cizinců volá na konzulát v Kyjevě, žádost je podána, žádost je podána, vízum ke sloučení rodiny je dočasně použito. Probíhá relace, aniž byste museli odejít ..

    Mohu uvést několik dalších příkladů, ale není třeba předmět rozšiřovat a starat se o něj. Pojďme napsat shrnutí situace ..

    S turistickým vízem do Německa přijít, oženit se a jak získat zákony tureckého občana, který se chce ucházet o schůzku před odjezdem do Německa, ani evropské zákony, které nedovolí žádný zákon upravující práva na nájem ... teorie většinou do cizinců krouží v závislosti na tom, zda posílá zpět turecké občany do Turecka a sloučení rodiny chce požádat o vízum . Pokud to má mnoho příkladů na internetu .. jedna na tisíc pravděpodobnost, agentura cizinců iniciativa používá místnost, pokud data po vyplnění příspěvku, včetně A1 CERTIFIKÁT, takže chce udělat, je jasně .. ale já bych se nevrátil do země dedigin v tureckém občanu hiçbir nemůže požadovat práva a Turecko se vrátit a vízum na sloučení rodiny uchazeči musí .. že 98% kanceláře cizinců posílá tyto lidi zpět do Turecka ..

    Baybars
    účastník

    .

    sibernetike
    účastník

    https://ec.europa.eu/justice/policies/citizenship/docs/guide_free_movement_low.pdf

    Strany 14 – 15 – 16 (nepřekládám, protože mnoho manželů-občanů EU pravděpodobně umí alespoň trochu anglicky a to je jen pro informaci)

    Přesně to říká, co tím myslím. Pro občany EU platí zákony EU.

    Zákon platný v Německu pro harmonizaci právních předpisů EU

    https://www.gesetze-im-internet.de/freiz_gg_eu_2004/BJNR198600004

    ( Freizügigkeitsgesetz/EU – FreizügG/EU )

    Baybars
    účastník

    https://ec.europa.eu/justice/policies/citizenship/docs/guide_free_movement_low.pdf

    Strany 14 – 15 – 16 (nepřekládám, protože mnoho manželů-občanů EU pravděpodobně umí alespoň trochu anglicky a to je jen pro informaci)

    Přesně to říká, co tím myslím. Pro občany EU platí zákony EU.

    Zákon platný v Německu zajišťoval soulad s právními předpisy EU

    https://www.gesetze-im-internet.de/freiz_gg_eu_2004/BJNR198600004

    ( Freizügigkeitsgesetz/EU – FreizügG/EU )

    Podívejte, to, co jsem vám chtěl napsat, byla voda, kterou jsem vám chtěl napsat .. Ve vašich daných odkazech někdo, kdo přichází s turistickým vízem, neříká, že promění své vízum v relaci .. Napsal jsem vám to přímo od právníka a zákona výše, pochopitelně .. podívejte se zde, zmínil jste první odkaz přímá nabídka

    Vaše právo pobývat déle než tři měsíce podléhá určitým podmínkám. The
    povaha těchto podmínek závisí na vašem postavení v hostitelské zemi EU.

    výše uvedená věta je text nadpisu článku, který začíná odkazem, který jste uvedli, co můžete dělat po 3 měsících .. Nevím, jestli to potřebuji přeložit, ale stejně to napíšu ..

    Zůstat s právem pobytu po 3 měsících závisí na určitých pravidlech. Tato pravidla se určují podle vašeho postavení v dané členské zemi.

    Jinými slovy, v žádném z uvedených příkladů není nic, co by říkalo, že můžete přijít s turistickým vízem a poté je sňatkem přeměnit na právo pobytu. Kromě toho to může dokonce uvést konzulát v omyl. Protože vízum se uděluje na účel, překročení účelu vízum stejně zneplatní... I když to není zákon, uznávám to jako logické. Má.. V článku, který jsem dával výše od právníka, jsem psal, že to řekl právník. .

    sibernetike
    účastník

    Pobyt po 3 měsících závisí na postavení vašeho manžela, ne na vás.
    Pokud se váš manžel rozhodne zůstat déle než 3 měsíce nebo už tam je déle než 3 měsíce, Pokud váš manžel pracuje, hledá práci nebo se zaregistruje na Úřadu práce, musí pouze ukázat místo k pobytu. smlouva je vyžadována. Pokud však student nepracuje nebo nepracuje, musí na jeho bankovním účtu být peníze, nemovitosti a soukromé pojištění. Jedná se o speciální podmínky, které jste zmínili výše.

    Mým cílem je zajistit, aby vaši přátelé v mé situaci neudělali stejnou chybu jako já. Ale vezmeme-li v úvahu to, co jsem řekl, každý si může udělat svůj vlastní průzkum a interpretovat to, co je napsáno, po svém. Vzhledem k tomu, že jsem provedl tento výzkum po podání žádosti, nemohu se vrátit. Pokud do 1. července nedostanu žádné výsledky, stáhnu svou žádost o vízum a požádám o „Vstupní vízum“.

    2.2. Vstup a pobyt rodinných příslušníků ze třetích zemí
    2.2.1. Vstupní víza
    Jak je stanoveno v čl. 5 odst. 2, mohou členské státy požadovat, aby rodinní příslušníci ze třetích zemí byli
    pohyb s občanem EU, na kterého se vztahuje směrnice, nebo se k němu připojí za účelem získání vstupního víza.
    Tito rodinní příslušníci mají nejen právo vstoupit na území členského státu, ale:
    také právo na získání vstupního víza18. To je odlišuje od ostatních třetích zemí
    státní příslušníci, kteří takové právo nemají.
    Členové rodiny ze třetích zemí by měli být vydáváni co nejdříve a na základě
    zrychlený postup s bezplatným krátkodobým vstupním vízem. Analogicky s článkem
    23 vízového kodexu19 se Komise domnívá, že zpoždění delší než čtyři týdny nejsou
    rozumné. Orgány členských států by měly vést rodinné příslušníky, pokud jde o
    druh víza, o které by měli žádat, a nemohou od nich vyžadovat dlouhodobé podávání žádostí,
    víza k pobytu nebo sloučení rodiny
    . Členské státy musí těmto rodinným příslušníkům poskytnout každý
    zařízení k získání potřebných víz. Členské státy mohou používat prémiové telefonní linky nebo služby
    externí společnosti zařídit schůzku, ale musí nabídnout možnost přímého přístupu
    na konzulát rodinným příslušníkům ze třetích zemí.
    Protože právo na vydání vstupního víza je odvozeno z rodinné vazby na EU
    občan, mohou členské státy vyžadovat pouze předložení platného cestovního pasu a důkazů
    rodinné vazby20 (a také závislost, vážné zdravotní důvody, trvanlivost partnerství,
    případně). Postačují žádné další doklady, například doklad o ubytování
    mohou být požadovány zdroje, pozvánkový dopis nebo zpáteční letenka.

Zobrazuje se 15 odpovědí – 1 až 15 (celkem 48)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.