Informační soutěž o elektronický glosář

> Fóra > Zprávy a oznámení o produktech a službách společnosti Almancax > Informační soutěž o elektronický glosář

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    MuhaяяeM
    účastník
    Další oceněný kvíz od almancaxu!

    Oceněný kvíz z elektronického slovníku

    Účast v kvízové ​​soutěži oceněné elektronickým slovníkem bude zahájena v pátek 01.02.2013. 23. 30 ve 02.02.2013:20 (dnes večer) a ukončena v sobotu 00. XNUMX. XNUMX ve XNUMX:XNUMX (zítra večer). přihlášeni mezi těmito hodinami. Soutěžící se mohou přihlásit v horní části stránky. Do soutěže se budou moci zapojit kliknutím na tlačítko „Kvízová soutěž“ v nabídce po straně a výběrem Soutěže kvízu oceněného elektronickým slovníkem na stránce která se otevře.
    V soutěži bude celkem 20 otázek, otázky byly vybrány z různých předmětů smíchaných dohromady.
    Do soutěže lze přihlásit pouze jednou, a to i v případě, že bude soutěž přerušena v důsledku výpadku proudu nebo problémů s připojením k internetu.
    Soutěžící se nesmí registrovat a účastnit se soutěže s různými jmény členů a podobným zneužíváním.
    Za vítěze se považuje soutěžící (přesněji řečeno soutěžící, který postupuje nejpřesněji) v seznamu bodů, které mají být uvolněny ke konci soutěže.
    Pokud existuje více než jeden závodník s nejvyšším skóre (se správným počtem), zkontrolují se soutěžní časy a ten, kdo test dokončil v nejkratším čase, bude považován za prvního. a ten s největším počtem bodů bude považován za první.
    Body získané všemi soutěžícími účastnícími se oceňovaného kvízu budou automaticky přidány k tržním výsledkům na konci soutěže.
    Poznámka: Abyste se mohli zúčastnit této soutěže, musíte být členem Almancaxu po dobu nejméně 10 dnů.
    Každá otázka má hodnotu 250 bodů a bude převedena na tržní body tímto způsobem. Například 10 tržních bodů bude přidáno ke konkurenci, který na konci soutěže udělá 2500 správných bodů.

    Veškeré výdaje při dodání ceny soutěžícímu budou hrazeny almancaxem.

    394-firsat-electronic-sozluk-6-language-translation-105457302.jpg

    Ocenění: Elektronický slovník v 6 jazycích

    Obsah balení: Elektronický slovník, Uživatelská příručka, Baterie

    Více než 6 60.000 slov v XNUMX jazycích, angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině, turečtině.

    Poskytuje 20krát rychlejší využití než běžný slovník.

    Zvyšuje rychlost školních dětí na hodinách němčiny a angličtiny.

    Zachrání vás v obtížných dobách, když jste na cestách v zahraničí, i když nemluvíte německy nebo anglicky.

    6 10.000 slov v 60.000 jazycích (celkem XNUMX XNUMX slov) angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština, turečtina.

    Světový čas, převodník měn, kalkulačka, hodiny, budík, velká LCD obrazovka, malý a světelný design.

    Doba používání baterie až 6 měsíců až 12 měsíců v závislosti na intenzitě používání.

    MuhaяяeM
    účastník

    Jak jsem zmínil ve své zprávě výše, naše soutěž skončila 02.02.2013 ve 20:00 a náš člen fuk_18 byl první.
    Gratulujeme fuk_20, který přišel jako první, když správně odpověděl na 16 z 18 otázek.
    Body obdržené přáteli, kteří se zúčastnili soutěže, byly nahrány na jejich účty jako tržní body.
    Děkuji vám za pozornost.

    reyyan na
    účastník

    Zmeškal jsem datum soutěže. Insha'Allah příště. Také blahopřeji našemu vítěznému příteli

    Roye
    účastník

    Yaaaaa mi také řekl horizont, ale dnes jsem si uvědomil místo soutěže :(  udělal jsem to dobře, teď budu plakat :)

    MuhaяяeM
    účastník

    Nebojte se, naše soutěže budou pokračovat :)

    Roye
    účastník

    Těšíme se na vás :)

Zobrazuje se 5 odpovědí – 1 až 5 (celkem 5)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.