Němčina bez externího jazykového kurzu?

> Fóra > Aktivní učení a německé metody memorování slov > Němčina bez externího jazykového kurzu?

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    headshot
    účastník

    Ahoj !
     
        Jsem na tomto fóru zatím nový. Ale myslím si, že je to velmi dobré fórum. Bez jazykového kurzu zvenčí, internetu, knih atd. Můžete se naučit německy z míst? Rozumět a mluvit? Zajímalo by mě to. Díky předem !!!  :)

    sekada
    účastník

    Pokud začínáte od nuly, říkám, že musíte mít průvodce.

    blue_mavis
    účastník

    Začal jsem od nuly, nedostal jsem žádnou pomoc, jen to, kde začít, je důležité, a pokud jste odhodláni, není nic, co se nestane, když řeknete, že to dělám.

    esma 64
    účastník

    Přišel jsem ze sebe sám postup zkoušení I Turecka sám, naučil jsem se něco publicity do minulosti akkusativ dativu, ale teď nevím ještě zpětně v mých Kde jsou obálky adjektiv tak jednoznačné Slovesa podrobit se olmuyo prosím olurmusunuz pomoc ve mně

    Gin tonikum
    účastník

    Němčina je jedním z jazyků s největším množstvím materiálu na internetu. Existuje opravdu mnoho zdrojů pro výuku němčiny.
    Pokud se ptáte, jaké metody lze při učení cizího jazyka dodržovat:
    1-gramatika je naučená
    2-slovo se učí
    3 - Některé věty se učí ve formách
    4-praxe je hotová

    Tímto způsobem se můžete naučit cizí jazyk, aniž byste chodili na kurz.

    ZUZUU na
    účastník

    Jsem ve stejné situaci jako ty. Myslím, že můžu uspět i bez kurzů. Začal jsem s abecedou, čísly, dny, snadnými slovesy a hodně jsem pokročil, jupí :) Ale přišlo mi to velmi přínosné Umět anglicky. Při učení používám stejné techniky.

    můj japonský
    účastník

    Můžete se učit, ale nebude to fungovat, dokud nepraktikujete praxi.

    samet_kys
    účastník

    Přátelé, můžete nám prozradit tu nejlepší gramatiku, čtení knih, CD pro přátele jako já, kteří začnou od nuly v němčině? :)

    yejades
    účastník

    Na internetu je nyní tolik zdrojů, že si nemyslím, že jsou sloní kurzy pro mnoho lidí nutné. Samozřejmě, někteří lidé potřebují průvodce. Tato situace se mírně liší od člověka k člověku. Jazykové kurzy navíc nemohou v praxi mnoho přidat, protože je na jednotlivci, jak si to vytvoří. Ale pokud jste odhodlaný a nadšený člověk, proč to neudělat sám? Také ti, kteří se dříve učili jiný jazyk, vědí lépe, co dělat, když se učí druhý jazyk. To samozřejmě platí pro západní jazyky. Jazyky jako čínština a ruština jsou ve velmi odlišné pozici. Důležité je dobře využít dostupné příležitosti. Anglický základ jsem získal v přípravné třídě na střední škole. Kromě toho jsem žádné kurzy neabsolvoval. Protože to pro mě byly vyhozené peníze. Z hlediska gramatiky již měli dobré vzdělání. Zbytek byl na mně, protože kdybych jim zaplatil, stále by mi ukazovali stejné věci. Sám jsem si vyčistil gramatiku. Zkoušel jsem mluvit přes Skype. Chatoval jsem a fungovalo to. Navíc jsem se zároveň bavil. Upřímně, necítím potřebu chodit do kurzu, když se učím jiný jazyk. Na internetu jsou stránky, které vysvětlují velmi dobrou gramatiku. Snažím se je zkoumat a učit se pro sebe. Jak jsem řekl o mluvení, existuje mnoho rodilých mluvčích, kteří vám mohou pomoci. Pořiďte si mikrofon a cvičte. Vy ho naučíte turečtinu a on bude učit svůj vlastní jazyk...

    díky

    saaleska
    účastník

    Právě jsem začal německy. Když jsem začínal, koupil jsem si Fonovu 2dílnou německou knihu. Učím se sám, teď jsem dokončil knihu, zasáhla vojenská služba, trochu jsem zapomněl. nyní jsem tento incident vyřešil znovu. Čekám na vaši radu, přátelé

Zobrazuje se 9 odpovědí – 1 až 9 (celkem 9)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.