D Zadejte národní vízovou aplikaci (pro firmy) Mohu získat informace

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    rosestain
    účastník

    Za prvé, Dobrý den, šel jsem v srpnu na vízový pohovor a poskytli jsme rozhovor.
    Moje maturita je v oboru účetnictví, ale v životě pokračuji v oblasti počítačů.
    a mám osvědčení o údržbě a opravách pro školení personálu z ministerstva národního školství a certifikát A1 od teol.
    Samozřejmě vám řeknu, že jsem byl také scammed poradenskou firmou, jako někteří z nich.
    Šel jsem do rozhovoru, zeptal se mě, jestli mluvíš jazykem, moje jméno, můj věk, odkud jsem přišel, mluvil jsem upřímně, trvalo to v průměru 5-10 minut.
    O 1 měsíc později jsem obdržel zamítavý dopis, jehož obsahem bylo, že nemám jazykový a profesní certifikát, ale mám v něm profesní certifikát.
    Výsledkem mého výzkumu MEB nebrali k němu laskavě.
    Nyní jsem znovu obdržel certifikát od MYK, čekám. Nechal jsem si apostilovat diplom a nepočítaný dokument, nechám si také zpracovat tento příchozí dokument, v mé mysli je otázka: FMC Existuje nějaký případ, že nepočítám dokument, od kterého jsem obdržel
    Poznámka: Nejsem absolvent vysoké školy, jsem absolvent střední školy. Moji přátelé, kteří jsou absolventi vysoké školy, by neměli mluvit o místech jako Anabin, která udělali, protože proces je opravdu komplikovaný a čekám na komentáře přátel jako já, který proces uspěchal. kavárna:)

  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.